Reklama

Anální sex

Hmm (Út, 28. 3. 2017 - 22:03)

A kapela hrála dál(And the Band Played On) je film o tom jak se na konci sedmdesátých let dvacátého století při své práci vědci setkávají s tajemnou nemocí,která se oběvuje v gay komunitě. Postupně vystopují alfa přenašeče. Je jím pohledný steward, návštěvník gay klubů po celém usa, který měl bezpočet sexuálních partnerů.Podobný podíl na šíření nemoci mohli mít třeba slavní zpěváci co často cestovali,třeba G.Michael nebo F.Mercury.Osvěta v té době také nebyla dlouho to šíření pokračovalo dál,protože amerika je na tom tak,že dodnes 60% věří,že žijeme po potopě a zvířata zachránil noe ve své loďi.

Hmm (Út, 28. 3. 2017 - 22:03)

Riziková metoda,v poronografii vypadá jako skvělá sranda,ale není to tak.Poněkud extravagantní metoda.Snadný přenos HIV a na souložení konečník není citlivou sliznic vybaven.

já čtu dost (Út, 28. 3. 2017 - 21:03)

Ano HIV se rozšířílo...v práci v Německu časáky,virus HIV,je prý kontaktní s rektus bakterií,ta bakterie je jen v análu,tam má přirozené prostředí s kombinací se spermatem,se ovšem začne chovat jako zánět což se prý může projevit později i jako virus,někteří jsou odolní jiní ne,je to prý nová cesta k léku na AIDS,věda si neví rady a tak hledá jiné cesty a zkoumají i tohle ,i přes to že to byl článek z bulvárního časopisu,tomu věřím,protože přes homouše se to rozšířilo do celého světa a to je fakt...

sardanapal* (St, 22. 3. 2017 - 18:03)

Nicméně může být...Domácích hrátek ...

sardanapal* (St, 22. 3. 2017 - 18:03)

Ano HIV se rozšířílo...Nicméně může být zajímavým zpestřením

sardanapal* (St, 22. 3. 2017 - 18:03)

se rozšířilo prdelačným...Ano HIV se rozšířílo především díky promiskuitním buzerantům v západní civilizaci . Co se Afriky týče , tam kde šuká kameň cihlu , tak tam je jistě hotovo ...

čaute (St, 22. 3. 2017 - 18:03)

hnusáci,řitní-prdeláci !!!!!!!!!!!!!!!Fuj,řitníšukači...

HIV (St, 22. 3. 2017 - 18:03)

se rozšířilo prdelačným sexe,víte to???Asi proto,že si někdo nepřečetl pořádně v manuálu,kam strkat penis,lidi to prostě nepochopí,že je jedna díra do prdele-tam ne,strká se to do díry druhé,ale člověk který neumí do dvou počítat,ten to pořád plete,popleta jeden

Jituš (Čt, 9. 3. 2017 - 21:03)

Náhodou, penis v zadku je super věc, lepší než v kundičce

Tak (Pá, 3. 3. 2017 - 19:03)

Není to jediné zpestření .

Jindro (Pá, 3. 3. 2017 - 07:03)

Jen jim dej,píšou tady většinou lidi,kteří o sexu a vše kolem nemají ani páru,prostě je spousta lidí,kteří sex berou jen jako prostředek k rozmnožuvání.
Jenže je v tom spoustu jiného,sex má takřka neomezené možnosti,které se dají zkoušet,aby byl život hezčí a zajímavjejší a kdo to nechápe,zbytečně promrhává svůj a svého partnera život.

Nina........... (Čt, 2. 3. 2017 - 21:03)

To každopádně. Vona totiž...Pouta a pripoutej nohy a ruce k posteli.

Honza (Čt, 2. 3. 2017 - 21:03)

To ano,jistě je skvělé...To každopádně. Vona totiž láska neni nutná ani pro vztah, ani pro prcání do prdele.

Jindra (Čt, 2. 3. 2017 - 19:03)

Tyto průzkumy jsou...To ano,jistě je skvělé mít někoho rád.Jenže výrazně pochybuji o tom,že je někdo za normálních okolností ochoten přistoupit na to,že ho jeho partner bude mít jen rád,ale nikdy s ním nebude chtít provozovat nic intimního.

Pokud se ti orální sex apod.ekluje,je to čistě na tobě a na tvém vlastním rozhodnutí co preferuješ či ne.Koneckonců,kdybych ani nikdy se svou partnerkou neměl jiný styk než klasický vaginální,tak by to pořád nebylo vůbec špatné.

Ovšem neumím si představit jak by byla nadšená,kdyby jsem ji řekl větu typu:"víš miláčku já tě mám sice rád,ale žádný sex a ani cokoliv intimního ode mě nemůžeš čekat".

Láska je super věc,ale sama o sobě je vě většině vztahů pouze imaginární záležitost.

Jindro (Čt, 2. 3. 2017 - 17:03)

Tyto průzkumy jsou diletantské a pokud rozumíš statistickém u průzkumu, což pochybuji, tak nenaletíš na takové výsledky . A nakonec, co tě po tom. Když budeš mít doopravdy někoho rád, tak budeš šťastný jak blecha .

Jindra (Čt, 2. 3. 2017 - 16:03)

Mám spousty kamarádů ale o...Já mám také kamarády,a ani my spolu běžně nemluvíme o sexu,alespoň ne tak,jako když bychom se bavili o chlebě.

Ale existuje řada veřejných,byť anonymních průzkumů,které hovoří mimo jiné i o tom,že obliba orálního sexu je v našich zeměpisných šířkách dost značná.Toť vše.

Jindro, (Čt, 2. 3. 2017 - 14:03)

Mám spousty kamarádů ale o sexu nemluvíme. Odkud ty víš takové podrobnosti? Z Doktorky? No tady je možné všechno i pometlo do prdele....

Jindra (St, 1. 3. 2017 - 16:03)

80 procent společnosti ve...Dobrá,ale ve které jiné společnosti bych se měl pohybovat?At'se hneš kdekoliv,všude je to plus mínus tak zhruba stejné.

Nebo ty snad bydlíš u pralesních domorodců?Tak to by možná byla jiná.

Zalez (St, 1. 3. 2017 - 13:03)

80 procent společnosti ve keré se TY pohybuješ, blbe!

Jindra (Út, 28. 2. 2017 - 17:02)

Na lidském těle je určen...Dobře,a co orál?Ten taky odsuzuješ?Přece ústa taky nejsou určena na dráždění penisu,a přibližně 80 procent lidí jej s oblibou provozuje.Co ty na to?

Reklama

Přidat komentář