Reklama

Anální sex

Detaily o análn (Pá, 14. 7. 2017 - 10:07)

se dozvíte v pořadu otázky VM od dlouhodobého buzika VM.Eda taky buk.

sardanapal* (Út, 4. 7. 2017 - 18:07)

on ti občas strčí prst do...Inu to je život ...

Lída (Út, 4. 7. 2017 - 16:07)

on ti občas strčí prst do konečníku a pak na to zapomene a strčí ti ho do kundičky a je z toho zánět,nebo ti tam šahá a má špinavé ruce .nebo když jste nadržený a pospícháte tak si v tobě umeje žaluda ani nevíš jak.

Olda (Út, 4. 7. 2017 - 16:07)

Anální sex provozoval bratr celý život 35 let a teď se na starý kolena posrává protože má poškozený svěrač stolice

Bivoj (Út, 20. 6. 2017 - 20:06)

Já zrovna předevčírem...Tak držíme palce!

Arnošt (Út, 20. 6. 2017 - 18:06)

Já zrovna předevčírem pozval svou kadeřnici na výlet do Dubaje. Je to krásná dvacetiletá holka a já bych dávno mohl být její fotr. Moji nabídku přijala, přestože ví, že mám rád anální sex, zatímco jí to bolí. No, bude to muset vydržet ;-)

hugo (So, 6. 5. 2017 - 00:05)

Petře, jsem taky Helča, ale...Helco to není pravda anální sex je velmi stara sexuální praktika jen byla dlouhou dobou tabu . Prdel je sval který je pružný takže po přípravě je to i pro ženu příjemný zážitek. Přípravu nesmíte uspěchat použít lubrikační gel potom řitní otvor pomalu prsty roztáhnout a strčit ji tam penis. Moje manželka to vyžaduje

Buzerant (St, 19. 4. 2017 - 07:04)

Aničko, na toho Perverzního prasopsa pozor. Ten mě tak zmrdal prdel, že ze mě udělal buzeranta bývalého v invalidním důchodu.

Perverzní praso (St, 19. 4. 2017 - 05:04)

Brácha je chirurg a provadí...Anicko,ty bys ho tam potřebovala jako sůl.

Anička (St, 19. 4. 2017 - 02:04)

Brácha je chirurg a provadí ambulantní chirurgické zákroky. Vedle operací hemoroidů následují v pánevní oblasti operace genitálních bradavic (které jsou přenosné nechráněným sexuálním stykem) a operace poškozených řitních svěračů, které si pacienti způsobili dlouhodobým provozováním análních sexuálních praktik. Poškození svěračů se projevuje částečnou či v horším případě úplnou inkontinencí stolice a dalšími obtížemi. Stojí za to zvážit zdravotní rizika spojená s provozováním análního sexu. (O rizicích análního sexu bez prezervativu se nemá cenu ani vyjadřovat.)

:-)) (St, 19. 4. 2017 - 00:04)

Helčo, že vy budete jedna z...Petře, jsem taky Helča, ale jiná. Přesto s tou předešlou plně souhlasím. Mám ráda sex, světlo u něj je samozřejmost a rozhodně si to umím pořádně užít.Poloha misionáře je jen jedna z mnoha. Anální sex je pouhý mužský módní rozmar. Análem se kaká:-) tak dobrou chuť. Ne každý má na tohle žaludek a sex je opravdu původně určen vagíně:-)Samotní sexuologové anální sex nazývají prasárnou. Ale tomu asi věřit análista nebude.

Petr (Po, 17. 4. 2017 - 19:04)

Anální sex není správný,...Helčo, že vy budete jedna z těch, co v sexu uznává jen Misionáře a ještě k tomu pouze potmě?

René (Po, 17. 4. 2017 - 19:04)

My to s přítelem milujeme.Nejdříve si na boku vychutnáváme 69 a vzájemně si láskame píndíky a potom mi ho strčí do zadečku.Když už cítí,že to na něj de tak mu řeknu,že to chci do pusinky a krásně ho vysaju a spolykam. Na oplátku podrží zase on mě.Já vetsinou stříkám do něj.

Ahoj (Po, 17. 4. 2017 - 19:04)

Něco přidám.
Anální sex je opravdu super,když ho partneři pochopí a dokáží si ho oba užít,ale o poškození zdraví nemůže být řeč,sexu zdar,víla Análka

joj (St, 12. 4. 2017 - 18:04)

Je to slast,moje nejlepší...no chudák holka pak měla gynekologické problémy

Jindra (St, 12. 4. 2017 - 18:04)

Anální sex není správný,...Helčo,už jsem ti několikrát odpověděl,že je čistě věc dvou lidí jaký druh sexu v soukromí upřednostňují,a nemají potřebu pořád bádat je-li to špatně a nebo není,nýbrž si to pořádně užívají.

Jaký je objektivní důvod k tomu,pořád vypočítávat a kritizovat dle tebe "špatné sexuální praktiky"?Řeknu ti to,žádný.Jsou to jen tvé dojmy.

A taky je úplně tvoje věc,že si nedokážeš užít sex se vším všudy a za vším hledáš problém.

Podle toho co píšeš soudím,že nejspíš budeš pořádné dřevo i u toho klasického pohlavního styku,kterým se pořád oháníš.Nezlob se na mě,ale tebe bych nechtěl,ani kdyby jsi byla poslední žena na světě.

helča (Út, 11. 4. 2017 - 22:04)

Anální sex není správný, penis patří do vaginy a nikam jinam.

asuj (Ne, 18. 8. 2019 - 07:08)

tak to já bych ho strčil jedině do prdele do pipiny ne

Jooo (Út, 11. 4. 2017 - 06:04)

Je to slast,moje nejlepší zkušenost byla,když jsem holčinu jemě šukal ze zadu,najednou jen cítím její ruku,jak mě lehce odstrčí a péro si opatrně zavede do prcky.
Bylo to s ní poprvé a zcela spontální,no co vám budu povídat,vau.

Adam (Po, 10. 4. 2017 - 18:04)

Já jsem to do zadku taky ještě nezkoušel.No musí to být slast.

Reklama

Přidat komentář