Reklama

kakání partnerky

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Evi a dneska jsi Kakala nebo ještě ne nebo to teprv přijde teď ráda bych byla kdybys mi taky o tom něco napsala taky to ráda čtu a pomáhá mi to dík

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

tak to víš Evo, jestli si ta co mi na jiném vlákně před chvílí odpověděla na prsa tak bych se tě klidně zeptal jestli dneska už máš čůrání i to druhé za sebou nebo ne? ale když jsme si tak hezky popovídali o těle tak si to nechci u tebe pokazit

eva (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

Tak to ja taky si poustim i chcani

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

A moh bych se ti vychcat do držky?

eva (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

A tobe se pavkole liby kdyz zena sere pred nekym

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

v realu jsem to ještě nezažil ale videa si pouštím

tonda (Ne, 6. 3. 2022 - 23:03)

ahoj Ilonko.tebe bych rad poznal a uzil si stebou kakani,celi zivot touzim najit zenu s touto zalibou.

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Jasně, tak na to zase napiš ty svý vymyšlený bludy, hlavně aby jsi náhodou neodpověděl na tobě položenou otázku. Mel si co chceš, sám vím nejlépe do jakých diskuzí chodím a píšu a ty tebou jmenované to nejsou. Co s tebou, když jsi tak skalopevně přesvědčený o tom, že všechny příspěvky píše jeden a ten samý člověk, ať už vědomě nebo nevědomě se v tom utvrzuješ dalšími lži a zkrátka vše co ty napíšeš musí být pravda, ikdyž reálně jsi naprosto mimo. Takže krátká rekapitulace nejsem ani Pavkol, ani Majkl, ani ta dáma co sem minulý týden psala a kdo ví kdo ještě bych podle tebe měl dle IP být. A za poslední měsíc jsem nepsal do jiné diskuze, než je tato. Rozdíl mezi námi je v tom, že já ačkoliv nemusím, tak díky svému čistému svědomí na tvůj text klidně reaguji a ty lhář jen obracíš téma od sebe.

Pavkol (Ne, 6. 3. 2022 - 08:03)

Sakra já se přehmátl v nastavení nicků.Jak jich mám tolik tak v tom je pak bordel.

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 08:03)

tak někdy popište i své záchodové kakání

\_/ (Ne, 6. 3. 2022 - 08:03)

Ty si Pavkole hroznej úchyl

duchoš (Ne, 6. 3. 2022 - 06:03)

Sorry ale všechny holky píšou sem [email protected]

Pavkol (So, 5. 3. 2022 - 18:03)

zdá se že jsem prozřel uvidíme jak dlouho mi to vydrží

Pavkol (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

hele já jsem si chtěl jen udělat radost k narozeninám když na to nikdo z pochopiitelných důvodů nepřistouoí tak se od zítřka nebo od pondělka stahuju. Spokojenej? a nadávat mi kvůli tomu nemusíš . dokud sem psala Iva tak to tu daných příspěvků bylo plno a teď když jenom ponoukám aby to tu zas někdo oživil tak jsem dobytek? Dobře můžu to brát tak že už tu není nikdo koho by to bralo a kdo by se rád svěřoval ale kvůli tomu ještě nejsem dobytek

Pavkol (So, 5. 3. 2022 - 09:03)

tak jsem své narozeniny oslavil mj. pořádnou nadílkou do záchodové mísy kdybych mohl tak bych se zeptal která holka už to má taky dneska za sebou ale kvůli těm hejtrům co mě častujou celej tejden si to holt netroufnu holt se jim mě podařilo odradit

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 10:03)

aha rozumím na videa ať si klidně čumím ale netahat rozumy se slušných holek ale to stačilo říct rovnou a nemuseli jsme se o takovymhle h...ě hádat tři dny nebo jak dlouho už se se mnou hádáš

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

ještě počkám do víkendu a jestli tady bude panovat taková nenávist tak budu mít s kakáním parnterky společné jedině to že se vám tady na to vys..u

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

lidi bacha nějakej pošuk si usmyslel že i když se to jmenuje kakání partnerky že se tu o tom nesmí a nebude psát. Otázka mám na něj ..át a pokračovat si dál ve svém stylu nebo mám poslechnout? Čekám na vaše názory ale všech nejenom těch haterů kteří se to snaží vymýtit

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

aha takže když si někdo něco nepřeje tak se mám zaleknout jak malej školáček a sklapnout A POslechnout? dobře. ale slib mi že když se mi to podaří dodržet tak že mě přestaneš urážet.

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 08:03)

a za třetí i kdybych to dodržel od příštího týdne tak to že tady už třeba vůbec nebudu reagovat neznamená že sem nebudu lízt a číst si to maximálně přestanu přispívat

Reklama

Přidat komentář