Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Podpaží neholí zatím?

Liana (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Jednou se tak protahoval a všimla jsem si, že podpaží má úplně holé. Přitom před pár dny tam měl chloupky. Takže jak dole ocas, tak i podpaží si upravuje.

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Liano, napište Mě prosím na mail [email protected] na něco by jsem se Vás rád ještě. zeptal. Děkuji.

Liana (Pá, 6. 5. 2022 - 11:05)

Klidně se zeptejte tady. Tedy jestli to není nějak moc intimní.

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 12:05)

Jak myslíte, že by Váš syn reagoval, kdyby jste ho načapala při masturbaci??

Liana (Pá, 6. 5. 2022 - 12:05)

Jak jsem psala, můžu syna někdy sledovat. Ale kdybych ho přímo přistihla jak si ho dráždí a on by to viděl, tak to nevím. Asi by se to snažil zachránit tím, že by se rychle zakryl a já se odvrátila. Vím, že kluk onanuje pořád, vím vcelku kdy a snažím se, abych ho při tom nepřistihla. Vždy ale pro sebe využiju jeho semeno.

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 12:05)

Tak teď by Mě docela zajímalo ještě jak jeho semeno dokážete využít pro sebe. Jo jak se vlastně mladý pán jmenuje??

Liana (Pá, 6. 5. 2022 - 12:05)

Jmenuje se Adam. To jsem ještě měla iluze po manželovi, nyní již bývalém. Byl velký krasavec, a podlehla jsem mu. Milenek měl na milióny. Aspoň mám teď s ním pěkného syna. A jeho semeno vždy z prádla vycucám a přidám do pokrmů či nápoje.

JA (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

Jasné a teraz tú o červenej karkulke :D

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

CO se do toho pleteš??

JA (So, 7. 5. 2022 - 13:05)

Drz hubu, úchylak Ondrej!!! Len vyzvedas a honis si u toho. Si znama firma!!!

OndřejC (Po, 9. 5. 2022 - 06:05)

toto není pravda.

OndřejC (Pá, 6. 5. 2022 - 13:05)

Jo, Liano, kde že to vlastně bydlíte?? Já jen jestli to mám ze Středních Čech k Vám daleko.

Liana (Pá, 6. 5. 2022 - 15:05)

Asi to daleko k sobě nemáme. Bydlíme ve vnitřním městě, v Praze, s výhledem přes Mánesák na Letnou. Ale zůstanu i se synem v anonymitě.

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 14:05)

Pokud předkožka zakrývá celý žalud, je třeba jí přetahovat, např.při koupání, (i při masturbaci) tak, aby se uvolňovala. Mě když v pubertě vyrostl penis do dospělé velikosti, tak při ztopoření zcela odkrývá žaluda a v klidu kryje jen částečně. Kontrola se doporučuje. U doktorky už může být pozdě a může být nutná obřízka.

Danila (Pá, 6. 5. 2022 - 09:05)

Syn měl 12 na podzim a od mala mu sama kontroluji jak na tom je, takže je zvyklý a nestydí se. I když v poslední době se trochu ošívá, přece jenom v té pubertě se není čemu divit. Vždycky mu mj. prohmátnu kulky a i trochu dýl, aby se mu aspoň částečně napnul. Pak se krásně zkontroluje, jak mu jde při erekci stáhnout kůžička. Předkožka mu kryje žalud i při ztopoření, ale pěkně jde mu jde stáhnout, úplně bez problémů.

Navstevnik (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Už kluk onanuje?

Danila (Pá, 6. 5. 2022 - 11:05)

No samozřejmě. Onanuje už od jedenácti a předtím při polucích už měl semeno.

Elka (Čt, 5. 5. 2022 - 14:05)

Chloupky už má, ale jen malinko nahoře, spíše takové chmíří. Dost kluka sleduji a za poslední rok mu ten šulinek narostl. I v klidu jej má většího a i na kulkách je to znát. A i když ho má naplno napnutý, tak mu předkožka zakrývá i celý ten vršek, tedy žalud. Na tu jeho onanii je to jenom dobré.

Návštěva (Čt, 5. 5. 2022 - 16:05)

To musí být krásné mít takový dospívající kluk chmíříčko na ocase. Takovýto honí o sto šest. Syn má 12 a ještě chloupky nemá.

Reklama

Přidat komentář