Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Ida (So, 30. 4. 2022 - 22:04)

Vidím, že nerad, ale o to víc si to od tebe cením

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 22:04)

I hejtr se někdy utne, psychoprodavačko

Daniela (So, 30. 4. 2022 - 17:04)

Krásný příspěvek. Ty znáš Libora osobně? Že i jeho jsi často vystihla přesně. Trochu mi připomínáš stylem Lallu

Hanka (So, 30. 4. 2022 - 18:04)

Taky mi připomíná trochu Lallu, a má podobný názory. Libore, co houby? Byly?

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 14:04)

Všechny jeho komentáře byly jen o něm

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

A není to málo Antone Pavloviči ?

Názor (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Zrovna bych Libora z nějaké sebereklamy nepodezírala. Ona už jeho přítomnost tam a ukázka jeho práce samostatnou reklamou je. Když srovnám některé jeho kolegy a spíše kolegyně, tak to je ukázka jak se prodat za každou cenu viz například Vostrá, Sádlová, Jeníčková a další. Proti tomu je Libor v pohodě a nad věcí. Vyzařuje z něho, že se za ničím nežene a je v klidu

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Oprav mě jestli se mýlím. Mám za to, že spolupracoval na tom odírání nešťastných lidí v TV. Takové to zavolej a zaplať stovku za minutu. Takže se prodával za každou cenu. Co z něj vyzařuje vnímáme každý jinak.

Daniela (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Jednostranné vidění od člověka, který nezná zákulisí a podmínky tam. Libor to v médiích několikrát vysvětloval a dobře si to pamatuji,protože mne to zaujalo. A přidám se k Luci,nevidím v tom žádnou zoufalou reklamu a sebeprosazení, naopak pokoru a spolupráci

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Když s něčím nesouhlasím, tak to nedělám i za cenu, že dostanu pokutu. Toto je neomluvitelné. Bylo by to jednodušší, než se pak vymlouvat. Samozřejmě, že se musíš přidat k Luci :).

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Ani nejde o reklamu. Sledovanost tohoto pořadu je téměř nulová. Aspoň doufám v lidskou inteligenci. Jeho práce je specifická, nějaké procento lidí ho určitě vyhledává. Tam šlo o to, že zní strašně zoufale s tou svou prezentací. Je mi ho až líto.

Luci (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Ano. Souhlasím. Lalla to mj. o něm včera napsala velmi lidsky a výstižně

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Copak řekla naše Lalla :)). Ta žena má nervy z ocele, že vás ještě neposlala do řiti.

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Dobré ráno z chaloupky. K té včerejší diskuzi, co se týká co a jak fungovalo v LH, dostal jsem rámcový návrh předvést, pro pro mně neznámou skupinu mladých osob, ukázku své práce a zapojit je do toho. Jediné, co bylo předmětem smlouvy byl souhlas, že natočený materiál může být sestříhán do časového formátu, který má stopáž pořadu. Vše ostatní bylo pouze na mojí osobě, vše šlo splavně a přirozeně. Dívka souhlasila s tím, že mohu mluvit o dalších jí blízkých lidech, takže jestli je to pro někoho problém, musí si to vyříkat s ní, je dospělá. Byla to pro mě další zajímavá zkušenost,
pro ty mladé snad taky. Bylo to velmi spontánní a doufám, že bez přetvářky. Jestli s nimi manipulovala režie, do toho nevidím, ale bavili se a to je hlavní. Pěkný slunečný vikend přeji

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Napsal jsi to téměř totožné. Asi byl dán souhlas k tomu z obou stran a Libor uvedl, že podepsal souhlas na sestříhání formátu. To je běžná praxe. Kde vidíš zoufalejeho snahu o sebereklamu? Z něho naopak čiší naprostá pokora, klid a pohoda

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 13:04)

Vůbec to není totožné. Ve svém příspěvku věnuji chvilku i těm mladým lidem o které šlo. Neprosazuji sebe. Nikdo se Libora neptal co všechno tam dělal, ptali se ho, a naváželi se do něj kvůli té dívce. Ale Libor je podobný jako Host, Pavkol a Dřevěnej, že nedokáže sebe potlačit i v úplně normální diskusi.

Luci (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

To je stejné. Jen nevím proč by musel mít souhlas té holky

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Pokus se zamyslet. Jestli pořád nic, tak ti nemůžu už pomoct.

Hejtr (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Luci, jestli nevidíš ten rozdíl, je to špatně. To co napsal Libor zní zoufale. To rovnou může napsat, přijďte ke mně, potřebuji si vydělat, jsem bez peněz.

Luci (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

To tedy nevidím

Reklama

Přidat komentář