Reklama

Trvale stažená předkožka

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 15:09)

Předkožka vzadu zpravidla nijak nevadí. V nemocnici jsem byl den na jipce, po operaci přišla sestřička s pomocnici, myli mě celýho, cítil jsem ze začátku i stáhnutí předkožky, pak když mi jezdili žínkou s gelem po žaludu, tak jsem se musel ovládat, jezdilo to jak po másle. Na konci mi předkožku zpátky nedávala, na přímý dotaz se vyjádřila, že se předkožka může nechat tak, jak je, tj. vzadu. Zřejmě to není nic neobvyklého, jinak by to pacientům tak nenechávaly. Ostatně když se postaví, tak dosti mužům předkožka sleze sama dozadu, takže proč to rovnou nenechat, erekci má každý za den víckrát. Mně to předtím nenapadlo to tak nechat, ale když jsem to měl od sestry v nemocnici, tak jsemto tak nechal. 

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 15:09)

A nechal sis to tak i potom? Asi se jí to tak líbilo více tak tím možná chtěla k tomu přimět i další 

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 17:09)

Nenechal, protože mít to tak déle tak bych nekontrolovaně vystříkal do pyžama, což v nemocnici člověk fakt nechce. 

Default User Image
Alex (Pá, 20. 9. 2024 - 15:09)

Zajímavé. Přitom všude na urologii dělají, že předkožku pacientům zas zpět zakryjí. Pokud ji sám nemá pacient již odkrytou. Dokud sem nezačal nosit trvale stáhnutou předkožku, tak se mi vždy ihned po obnažení postavil a stál dokud sem ji zas nedal zpět. Takže by to byl asi slušnej trapas, že by se mi postavil.

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 17:09)

tohle bylo normálně na chirurgii, žádná urologie. Ale ke konci  se mi zřejmě postavil, potlačoval jsem to, ale nějak k tomu došlo, nic neříkala, stoprocentne si nejsem jistý, po operaci jsem trošku měl snížený vnímání. Takže je možný že to pak dát zpátky nešlo, nebo já bych to dokázal ale asi jí to nešlo. Ani jsem si nebyl jistý, že mi kůžičku nechala vzadu, ale nepřímo mi to potvrdila, že se to může nechat, jak to je. 

Default User Image
Pavel (Pá, 20. 9. 2024 - 00:09)

Poradíte mi prosím, co vám opravdu dokáže pomoci na lepší erekci? Už jsem zkoušel nějaké preparáty, ale musím říct, že zatím tedy bez výsledků... 

Default User Image
A (St, 18. 9. 2024 - 12:09)

Zdravím, už nějakou dobu přemýšlím nad frenuloplastikou. Mám docela krátkou uzdičku a začíná mi to vadit. Už se mi i párkrát natrhla a dost to bolelo. Co jsem koukal na stránky některých klinik, tak je tam psáno: “Někdy se ukáže, že kromě zkrácené uzdičky je zúžená i samotná předkožka. V takovém případě spojujeme frenuloplastiku s cirkumcizí”. Myslíte, že bude u mě nutná i obřízka? (viz foto). 

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

Uříznout celý, proč troškařit.

Default User Image
Kartooon (St, 18. 9. 2024 - 13:09)

Ahoj, já to měl podobné. Šel jsem na uzdička a pak 10 let stejně na obřízku. Už je to dávno, ale od té doby klid. Uzdička je v poho, to se léčí jedna radost.

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 12:09)

Taktéž jsem na tom byl podobně. A nejlepší bylo si to nechat udělat kompletně, oboje pryč 

Default User Image
A (St, 18. 9. 2024 - 14:09)

Obřízku moc nechci, proto váhám jestli jít na tu uzdičku. Aby mi nechtěli rovnou udělat obřízku.

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 15:09)

A proč jí nechceš? Bojíš se? Přitom naprostá většina z nás co jí máme tak bychom neměnili. 

Jestli jsi plnoletý, lékař bude respektovat tvoje rozhodnutí. Jestli nejsi, šel bys na zákrok společně s některým  ze zákonných zástupců (rodičů) a lékař bude respektovat vaše rozhodnutí -tedy i tvoje.  Určitě s tebou  všechny v úvahu připadající možnosti probere.  Nemusíš se obávat, že by ti proti tvé vůli jen tak svévolně provedl obřízku. A bez tvého souhlasu by to  v dnešní době neudělal ani tehdy, kdyby ti šla předkožka  stahovat obtížněji. Takže se nemusíš obávat toho, co by případně chtěli, leda by ses nechal přemluvit a chtěl to sám.  Nad tvou plnoletostí váhám právě vzhledem k zvláštnosti toho dotazu. Opravdu si myslíš, že lékař provede zákrok v rozporu s tím, co si budeš přát? I v případě zákroku indikovaného z důvodu fimózy bys byl prokazatelně seznámen s tím, co tě čeká. A kdybys obřízku nechtěl, nemusel by ses jí podrobit.

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 14:09)

Tak i plnoletému pacientu lékař může vnucovat určitý zákrok jako nutný, případně vnucovat formou že buď vše nebo nic, tj. buď i obřízka, nebo tu plastiku uzdičky dělat nebudou. 

Tak i plnoletému …… No, a co to pro výsledek znamená? Buď se rozhodnu, že to tak chci, nebo nechci. A kdyby se hypoteticky stalo, že to někdo bude chtít provést jen společně jedno s druhým a já to tak chtít nebudu, podívám se po jiné nabídce. Jedná se pouze o kosmetickou úpravu a konkurence je veliká. Ale jestli se jeden bojí, že mu někdo bude vnucovat něco, co nechce a on si nebude schopen stát za svým, nebude schopen odmítnout nebo se případně dohodnout, to snad raději ať zatím v životě žádné složitější smluvní závazky neuzavírá, než dozraje. Ale to snad nebude případ tazatele. Jenom bych chtěl diskutující ujistit, že jednání klinik s klienty v tomto směru musí splňovat určité standardy. A ty se v žádném případě nesmí podobat strategiím takzvaných “šmejdů” při prodejních akcích pro důchodce. Většina z nich má na netu i systém veřejného hodnocení a možnosti zanechat komenáře, což tazateli může pomoci. A bude-li mít přeci jen pocit, že jej někdo nutí koupit si něco, co nechce, může na rozdíl od důchodců  na prodejních akcích snadno odejít a nekoupit si to. 

Default User Image
Kartooon (St, 18. 9. 2024 - 15:09)

No, záleží, jestli to pomůže. Mně to nepomohlo, tak jsem potom šel stejně na obřízku a to jsem to měl udělané dobře. KlidněTi to mohu taky nasdílet, jen nevím,na kterým webu, abych to nenahrál někde, kde by to někoho pohoršilo. 

Default User Image
A (St, 18. 9. 2024 - 12:09)

Občas si nechávám předkožku staženou a to je pak předkožka docela roztažená, ale občas se stane jak je nahromaděná za žaludem, že malinko nateče a po chvíli zase splaskne. Když jí ale pak zase mám normálně na žaludu, je malinko těsnější, ale přetahovat jde.

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 14:09)

Vzadu bych si předkožku, která je trošku užší určitě nenechával, je to určité zaškrcení, zatím se to projevuje otoky, tj. hromadí se lymfa. Ale může hůře odtékat i krev, asi jako na nohou, zhoršení odtoku může zhoršit křečové žily nebo kvůli tomu můžou vzniknout. Rozšířené žilky na žaludu bych mít asi nechtěl. 

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 19:09)

Také jsem začínal občas staženo, skončil jsem u trvale staženoa po několika letech trvale staženo jsem se rozhodl, že ta předkožk mě tam sere a že chci obřízk. Nechci na obřízk k tě řezníkům do státních zařízen, nenarazil jsem na žádnou pozitivní recenzi v celé ČR, takže si šetří chechtáčky na obřízk na plastic, bohužel tam to na vlastní žádos pojišťovn neproplácí  

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Ja sem na tom byl podobně, už to mám za sebou.

Reklama

Přidat komentář