Reklama

Anální sex

Zveliicujes a p (Út, 16. 2. 2016 - 16:02)

Dekuji za pouceni jak funguje...hysterko.

Andrea (Út, 16. 2. 2016 - 15:02)

Nemluv za nas, do mozku...Dekuji za pouceni jak funguje muzsky mozek. Ted aspon vim, ze starsi muzi by radsi manzelkam zahybali se starsimi zenami, ale musi se spokojit s mladymi, ze by se radsi divaly na nahe zeny starsi, ale internet a casopisy jim nuti zeny mlade, ze starsi zeny maji lepsi tela nez mlade (neni mi jen jasne, jak se ze spatneho tela mlade zeny vyvine krasne telo ve strednich letech), ze modni domy by byly uspesnejsi kdyby jejich obleceni modelovaly starsi modelky, Pokud jde o sex, ted aspon vim, ze nejlepsi skola dobreho sexu byla komunisticka diktatura, nase generace ma v posteli co dohanet.

zacharias (Út, 16. 2. 2016 - 14:02)

Ve starém Řecku, Římě se...člověče kde ty chodíš na ta moudra ? :)))))

pepouš (Út, 16. 2. 2016 - 11:02)

Ve starém Řecku, Římě se rozmohl anání sex a pak tyto říše zkrachovali. Chlap musí popadnout ženu a provést soulož do vaginy je to v zájmu zachování lidstva. Anální zvěrstvo nedělají ani tupá zvířata. Vyjímkou jsou homosexuelové a z hlediska víry nečiní dobře.

Ps pro Andreu (Út, 16. 2. 2016 - 07:02)

OPRAVA: na rozdil od mladych, ZRALE maji zkusenosti v posteli a da se s nimi normalne mluvit.

Pro Andreu (Út, 16. 2. 2016 - 07:02)

Tvuj prispevek je podezrely....Nemluv za nas, do mozku chlapa nevlezes, stejne jako chlap nikdy nepochopi zekskou. Je neco jinyho honit si ho nad vyretusovanym mladym telem v casaku a neco jineho realny zivot. By ses divila, ze i na kazdy mlady holce najdes chyby. Nesoumernosti postavy nebo maly kozy, vypoukly bricho, nehezky ksicht, dokonce i celulitidu. Takze ani mlade nejsou dokonale, ale na rozdil od zralych zenskych maji zkusenosti v posteli a navic se s nimi da normalne mluvit a zit. Na mladou se jen divat, kdyz je to teda zrovna povedeny kus.

Ve vyssim (Út, 16. 2. 2016 - 06:02)

veku je lepsi zenska krev a mliko, hezky obla,(ne tlusta), protoze ty stihle vypadaji srarsi, prsa maji povisla, zatimco ta oblejsi je ma zpevnena tukem, kozy nejsou nic jineho nez tuk a zlazy, kdyz tuk chybi, jsou to jen splaskle pytliky. Stejne tak vrasky na obliceji maji ty hubene mmohem vetsi. A jako bonus je u techhle krev a mliko taky krasne obly zadek. Pri sukacce zezadu ta nadherna hruska, wow!!

Andree (Po, 15. 2. 2016 - 20:02)

Zmiňuji se tu snad o povyslých prsou a povyslím zadku?Mnohé padesátky mají hezkou postavičku a hezčí než dvacetinky.A to je prostě obdivuhodné.U dvacítky hezkou postavu čekáš a bereš takřka samozřejmostí,u padesátky se to často nevidí,proto mile překvapí.Ženy zrají jako víno,mají přehled o životě,něco dokázaly,nejsou tak povrchní,vyzařuje z nich více ženskost.Podotýkám jen u těch štíhlých,udržovaných,jěště s pevnou postavou.Mladé jako ty jsou také hezké,některé,ale pořád taková nedospělá teátka.

Andrea (Po, 15. 2. 2016 - 19:02)

mělo vzrušit právě už...Tvuj prispevek je podezrely. Urcite drtiva vetsina lidi si nemysli, ze je vetsi vyskyt peknych postav mezi starsimi zenami, nez zenami mladymi(viz modelky a casopisy s nahotinami. Jako kazda mlada zena jsem pripravena na to, ze vekem se bude moje postava i pokozka zhorsovat). Urcite jsou fetisisti, kteri daji prednost vrascite pokozce, povislym prsum a hyzdum, ale mezi muzi predstavuji malou mensinu. Taky podezerele je to, ze mas takovy snadny pristup k zadkum ruznych veku; to vypada jako vymysl abys dolozil svuj argument.

Honza (Po, 15. 2. 2016 - 16:02)

Jasne ze jsou zensky i...ta 40,50 dá do toho všechno 30 nastaví a čeká 4é si ho zavede sama.

Protože (Po, 15. 2. 2016 - 09:02)

ta starší má zkušenosti,ten ta mladá,která má sice hezké tělo,přesto si to užiješ víc s tou starší.To stejné i ta žena,v posteli je starší lepší,je to nesrovnatelné.

Andreo (Po, 15. 2. 2016 - 06:02)

Jasne ze jsou zensky i strednich nebo mladsich let co maj peknou postavu a zadek,ale je jich malo jako safranu.Pred tydnem jsem protah prdel petadvacitce a dnes padesatce a reknu vam ze s tou padesatkou to je jiny kafe.

Tebe (Ne, 14. 2. 2016 - 22:02)

Já to zezadu nechtěla tak...mělo vzrušit právě už jenom to ponížení. Dobrá milenka ví, že orgasmy a rozkoš se odehrávají především v mozku.Ty budeš vždycky jenom frigidka bez fantazie a tvůj chlsp si brzy pořídí do postele nějakou tygřici.

Kájka (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

Já to zezadu nechtěla tak mě přivázal k posteli na psa s nohama od sebe, použíl lobrikant a pak to tam rval. no ... a nic jemu se to líbilo ale mě to nic nedělalo, no a příště než aby mě zase ponížil tím že mě přiváže tak ho raději nechám at se mě udělě do zadku, alespon neotěhotním :-)

Vsak (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

Opravdu veris, ze...muzes tu svoji prde.l nastavit i jako mladice a nechat si ji vysustit. Kazda dira dobra, stara nebo mlada, hlavne kdyz dobre prirazi. A Fred tim myslel, ze mlady jsou vyzably a zezadu vypadaj jako zebrinak protoze nemaj jeste tak zensky vyvinuty boky.

Andrea (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

Analní sex si dokážu...Opravdu veris, ze "stihlou figuru a pekny pulky" "maji obvykle zeny po ctyricitce, okolo padestaky"? Kde zijes? V Evrope asi ne. Urcite jsou zeny, ktere i ve strednich letech maji peknou postavu a zadek, ale urcite je vic stihlych postav a nepokleslych pulek mezi mladsimi

koment (Ne, 14. 2. 2016 - 20:02)

Analní sex si dokážu představit jenom s takovou ženskou,která má štíhlou figuru a pěkný půlky a to mají obvykle ženy po čtyřicítce,okolo padesátky,někdy trochu nad.Sem tam vráska není překážkou,ale musí o sebe dbát.Radost je vidět zezadu a pěkně..Mladice ještě nemají tolik vyvinuté boky a zadek.

Fred (Ne, 14. 2. 2016 - 11:02)

s udrzenim stolice? Neni...Ale on je taky rozdíl v tom, když odtamtud něco vylézá zevnitř a když tam něco vlézá zvenčí.

Kazdej chlap (Pá, 12. 2. 2016 - 20:02)

Pises, ze anal je pro muze,...je perverzni. Midionare obduvuji jenom zensky. Chlap ms rad variabilitu, zuvocisnost a zmenu. Anal patri mezi ne. Perverze nerovna se fetis.

Andrea (Pá, 12. 2. 2016 - 19:02)

je to proste prijemny, jak...Pises, ze anal je pro muze, ktereho vzrusuji "perverznosti". Mirna perverznost = fetis, takze sis vybral nevhodny nick.

Reklama

Přidat komentář