Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 10:05)

Tak částečně, jednou ráno jsem se vzbudil a předkožka byla za žaludem, což se mi předtím nikdy nestalo. Když jsem ji zkusil natáhnout na žalud, tak to moc nešlo a hned se zase stáhla, byla totiž zarolovaná za hranou. Takže jsem se rozhodl že vyzkouším jaké je mít pořád odhalený žalud a záměrně to tak měl. Tehdy jsem ani nepočítal s tím že to tak budu mít napořád, ale návrat k zakrytemu jsem stále odkládal až jsem si na to zvykl. Natolik, že třeba ve sprchách už bych se necítil dobře kdybych ho měl mít schovaný. Je to o zvyku

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 19:04)

Mně se asi ve 12 letech začala z ničeho nic sama od sebe nějak stahovat předkožka, žalud byl čím dál víc venku a nikdo z mého okolí to tak neměl. Strašně jsem se tenkrát styděl. Po čase mě trochu uklidnilo, když jsem zjistil, že někteří spolužáci řeší ten samý problém s odhalujícím se žaludem jako já. Před rodiči jsem se ale styděl, měl jsem obavy, co řeknou tomu, že mi vyčnívá žalud.

Ruda (So, 30. 4. 2022 - 18:04)

Nevěřím, že se někomu předkožka sama stáhla a obnažila žalud. To se nám tu snaží namluvit ti, kteří si to úmyslně stahují a chtějí to nějak zdůvodnit, tak říkají "to samo". Přirozená poloha předkožky je přece na žaludu a má ho chránit. Stáhnout samo se to může akorát při erekci. Při penisu v klidu je nesmysl, aby se předkožka sama stáhla. A jak tady někdo psal, že dokonce doktorka že to přešla. Nevoďte nás za nos a přiznejte, že si to stahujete úmyslně.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Rudo, co to tady píšeš za nesmysly. Divím se, že je tak málo reakcí na tvůj příspěvek. My někteří za to opravdu nemůžem, někteří by byli radši, kdyby měli žalud zakrytý, ale nejde to. Máš štěstí, že se to nestalo tobě, to bys mluvil jinak. Snad ještě někdo další ti odpoví, abys viděl, že je nás víc,co se jim žalud odhalil a nemohli s tím nic dělat.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 11:05)

Škoda že se to nestalo tobě. U některých je to tak že jak v pubertě penis roste, kůže se stahuje honěním atd, a pak najednou už nestačí na úplné zakrytí, takže špička žaludu kouká ven, u někoho to postupně může pokračovat dál až nejde zakrýt třetina, polovina, a pak už se kůže na žaludu neudrží a sjede úplně

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 19:04)

Taky se mi to začalo stahovat někdy v 11 letech, celý žalud jsem měl venku někdy v 15. Tehdy ale už někteří spolužáci měli také trochu vyčnívající žalud, takže jsem to bral celkem v pohodě. Bráchovi o dva roky staršímu také vylezl žalud, zajímavé že když mu začal vylézat, já už jsem měl skoro půlku venku. Teď už je mi přes dvacet, zvykl jsem si na to, stejně se s tím nedá nic dělat, komu se to stane, musí se s tím smířit.

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 23:04)

Zajímavé že staršímu bratrovi to začlo později. Já to u nikoho v okolí moc neviděl a u sebe jsem si to nedokázal představit že bych to měl. Když jsem s tím začal tak jsem si nemyslel že to tak bude nafurt, chtěl jsem to jen vyzkoušet

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 00:04)

To že ostatní budou očumovat je jasné. A když jsi jediný ze třídy tak je jasné i to že ti to není příjemné, ale jak vidíš tak nejsi jediný komu vykukuje. Já teda patřím k těm co si to později natrvalo stáhli dobrovolně takže nemůžu posoudit, ale taky jsem se zpočátku za to styděl. Je to o zvyku, teď už bych to jinak ani nechtěl. S reakcema jsem se nesetkal, i když vím že mnozí si toho všimli.

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 19:04)

Ahoj, taky bych rád, kdyby sem napsali ti, kterým se žalud sám odhalil, jak k tomu u nich došlo. Můj kamarád a spolužák, 15 let, má také odhalený žalud. Asi před dvěma roky jsem si všiml, že se mu trochu rozvírá předkožka, že mu čouhá asi 1/4 žaludu ven. Časem mu koukal pořád větší kus žaludu, teď už má skoro celý žalud venku. Netroufal jsem se ho na to zeptat, on o tom také nemluvil, ale mám dojem, že se mu to odhalilo samo, že s tím nemůže nic dělat. V kolka letech k tomu došlo u vás, co vám na to řekli kamarádi a rodiče? Co na lékařské prohlídce, když to zjistil doktor?

Návs.tě.vnik (St, 27. 4. 2022 - 19:04)

Ahoj, mně se taky stáhla sama, doktorka to jenom přešla, ale zarazila se nad tím, že se v 15 holím okolí penisu. Co vy, holíte se?

fanda (Čt, 19. 5. 2022 - 10:05)

Mně je 12 a holím se asi tak jednou za 14 dní. Mám tam jenom pár chloupků, takže je to hned

Štěpán (St, 27. 4. 2022 - 20:04)

nezkoušela ji natáhnout zpět na žalud?

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 21:04)

Ani ne, me to moc nevadilo

Odpověd (St, 27. 4. 2022 - 19:04)

Já mám opačný problém. Chtěl bych mít naopak staženo, ale nedrží mi to. Když stáhneš předkožku rukou, tak ti za žaludem sama drží?

Štěpán (St, 27. 4. 2022 - 12:04)

zkus méně často přetahovat, předkožka se ti lehce zúží a budeš mít po problému nebude se sama svévolně stahovat ale rukou ji stáhneš lehce

Alex (St, 27. 4. 2022 - 12:04)

Blbost. Nejlépe bys udělal,kdybys ji nechal staženou natrvalo. Stejně k tomu dřív nebo později pravděpodobně dojde.
Holkám se to líbí,lepší hygiena i vzhled.

123456789 (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

Ahoj, snažím se už týden nosit takto žalud taky venku a trápí mě zarudlá a hodně svědivá predkožka … měli jste to taky a musím to přetrpět nebo to nemám riskovat a radši zase schovat.

Díky

David (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

neškrtí tě když je přetažená?

123456789 (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

Možná maličko ale není to vubec cítit .. že by mě to škrtilo

David (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

napadlo mě jestli to nebude tím, když jsem byl malý tak mě mamka nechávala také přetaženou předkožku občas na noc a pokaždé jsem to měl zarudlé, tak od toho upustila potom

Reklama

Přidat komentář