Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 05:05)

Elko. Erekce není žádná ostuda a doktorka jí jistě uvítá, protože ke správnému posouzení funkčnosti předkožky je nezbytná. Moje mamka se nad ní taky pohoršovala, ale doktorka mne chválila, protože jí to usnadňovalo vyšetření.

Elka (Po, 2. 5. 2022 - 08:05)

Já se nad erekcí nepohoršuju, to v žádném případě. Naopak, jsem ráda že ji kluk má, a to už od jeho deseti a že si den co den mezi nohama dělá dobře. Že se takto uvolní a má to příznivý vliv po zdravotní stránce. A i dětská doktorka je koneckonců zvyklá na vše.

MAX (Ne, 1. 5. 2022 - 20:05)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

Ne. (Ne, 1. 5. 2022 - 23:05)

Je to blbost. Úplná obřízka předkožky ve svých důsledcích výrazně redukuje citlivost žaludu, a tím i požitek ze sexu nebo masturbace. Proto by se k takovému kroku mělo přistupovat až po vyčerpání ostatních, méně invazivních možností léčby různých s předkožkou spojených fimóz a podobných urologických problémů.

Karel (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

Chodím každý rok i s maminou a nemám čeho se stydět. Mamka mi stejně do 13 let stahovala předkožku a oplachovala žaluda a když se mi jednou postavil, tak řekla, že si to budu dělat sám. U doktorky je to normální a ještě se mi nepostavil, ona vždy prohnatá varlata zda jsou prý stejné a stáhne předkožku a je to vše. V loňském roce mi řekla, ře jsem docela dobře vyvinutej. Kámoš ten se děsně stydí také, před mámou by se nesvlékl, ale dělá to, že mu to máma vůbec nedělala.

Peta (Pá, 29. 4. 2022 - 23:04)

a to ti mamka ho oplachovala i když jsi měl chlupy?

OndřejC (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

Kolik je kámošovi a kolik Tobě?

Karel (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

Vole asi patnáct.

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

Pokud chceš napiš Mě na mail [email protected] rád by jsem s Tebou o něčem pokecal Karle.

Štěpán (Čt, 28. 4. 2022 - 22:04)

Byli jste se synem v nedávné době na vyšetření a postavil se mu u toho. Jdu zítra na 15letou s mamkou a hrozně se stydím i se bojím erekce

Pavel (Pá, 29. 4. 2022 - 23:04)

Tak jak to proběhlo Štěpáne?

Štěpán (Čt, 28. 4. 2022 - 22:04)

Tak bych rád kdyby jste mi třeba i popsali jak to vyšetření probíhalo, protože jsem z toho strašně nervózní. Moc děkuji

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 09:04)

Štěpáne,nebuď nervózní,když se klukovi postaví čůrák,je to normální.U nás byla na urologii Dr.žena a já k ní chodil radši,protože mipravidelně stáhla předkožku.

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 23:04)

Normálně ti udělá to samé, co na 13leté, prohmatá kulky a stáhne kůži

MAX (St, 27. 4. 2022 - 20:04)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

MAX (Ne, 24. 4. 2022 - 07:04)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

***** (Po, 11. 4. 2022 - 06:04)

Můj táta chtěl vědět jak mám velkýho čůráka. Musel sem se před ním nahonit. Pak vyndal toho svýho, taky se pohonil a tak sme zjistili, že jsme na tom stejně. Pak mne seznámil se svou milenkou a zmizel.

Návštěvník (Ne, 10. 4. 2022 - 08:04)

Saško a jak dopadla kontrola syna? Prohmatala si mu pořádně ty jeho kulky? I když je na to zvyklý, tak se asi musí stydět.

Saška (Ne, 10. 4. 2022 - 13:04)

Jo, věděl co ho po koupeli nemine. Sám se natáhl na svou postel, já mu shrnula slipy a vše jsem prohlédla a důkladně ty kulky prohmatala. To víš, že se styděl, ale držel tu minutu pěkně. Prostě ví, že tomu neunikne a už se s tím smířil.

Klára (Ne, 10. 4. 2022 - 13:04)

Budete synkovi kontrolovat i prostatu?

Reklama

Přidat komentář