Reklama

amputace

Petr (Čt, 15. 3. 2007 - 15:03)

No vidím že asi moc ne.'

Lojza (Čt, 15. 3. 2007 - 13:03)

hledám ženu po amputaci hlavy. Značka: Pro tiché večery'

Petr (St, 14. 3. 2007 - 18:03)

Jsem tu poprvé. Jsem po amputaci obou nohou nad kolenem. Nevím co si od tohoto můžu slibovat,ale zkusím to. Jestli nějaká holka chce tak at odpoví. Zatím jen tady na diskuzi. Je mi 31 let.'

Lucka (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Tak už si našel holku jsem také po amputaci nohou nad kolenama

Libor (Út, 13. 3. 2007 - 15:03)

Hledám holku co je tělesně postižená,nebo po jakékoli amputaci. Můj mail ja amberl"seznam.cz'

Návštěvník (Čt, 8. 3. 2007 - 20:03)

Ahaoj je tu nejaka baba po amputácii nohy nad kolenom?'

Petra (Čt, 22. 2. 2007 - 11:02)

muj mail je Farao.P"seznam.cz, vek do 38 let

Petra (Čt, 22. 2. 2007 - 11:02)

ahoj hledam kluka ktery touzi se o nekoho starat kdo je nejem po amputaci,ale spatne chodi.

Miloš (St, 14. 2. 2007 - 18:02)

Ahoj, rád bych poznal ženu do 50 let s jakoukoliv viditelnou tělesnou vadou bez vozíku. Rád bych ji miloval a nečekal nic na oplátku.'

xxx (Čt, 8. 2. 2007 - 17:02)

napiš prosím na můj mail dir1"seznam.cz'

Filip (St, 7. 2. 2007 - 20:02)

Ahoj

xxx (Út, 30. 1. 2007 - 16:01)

Ahoj. Je mi 20, jsem gay a hledám kluka po amputaci zhruba ve stejným věku....'

Jirka (Ne, 5. 12. 2021 - 17:12)

No mám amputace nad kolenama

Petr (Ne, 3. 12. 2006 - 13:12)

Ahojky Leni , tak se ho proste jen tak normalne zeptej nic na tom neni me chybi malicek a taky kdyz se me na to nekdo zepta tak mu proste odpovim .Nic na tom neni .

Lena (Ne, 22. 10. 2006 - 00:10)

ahojky lidičky,
jsem v rozpacích, chodím s klukem osm mesíců,ale az ted jsem poznala, ze nemá ukazovácek na pravé ruce.zakrýval to predemnou a docela úspěšně.strašně ho miluju.nechci aby se cítil menecenny.i kdyby mel pár prstu navíc, tak ho milovat budu.je to láska.on ale newí, ze to vím.jak se ho na to mám zeptat? jak o tom zacít mluvit?nezaalezi na tom jestli má o jeden prst mín, vzdyt má jeste devet prstu a jazyk :-D.ale docela me mrzelo, ze mi to nerekl.a docela m zarazilo, ze jsem si toho nikdy nevsimla:( kdyztak na to nejka zareagujte dekuji moc'

Lena (Ne, 22. 10. 2006 - 00:10)

ahojky lidičky,
jsem v rozpacích, chodím s klukem osm mesíců,ale az ted jsem poznala, ze nemá ukazovácek na pravé ruce.zakrýval to predemnou a docela úspěšně.strašně ho miluju.nechci aby se cítil menecenny.i kdyby mel pár prstu navíc, tak ho milovat budu.je to láska.on ale newí, ze to vím.jak se ho na to mám zeptat? jak o tom zacít mluvit?nezaalezi na tom jestli má o jeden prst mín, vzdyt má jeste devet prstu a jazyk :-D.ale docela me mrzelo, ze mi to nerekl.a docela m zarazilo, ze jsem si toho nikdy nevsimla:( kdyztak na to nejka zareagujte dekuji moc'

Návštěvník (So, 14. 10. 2006 - 17:10)

Ahoj leni.
Mohli bychom vyrazit někdy třeba na kavčo a nebo do čajovny?
Prosím napiš na jirkakolecko"atlas.cz'

Roman (Po, 21. 8. 2006 - 11:08)

Zdravím Lenku! Máš to asi hodně těžké se svým postižením. Teta nedávno také podstoupila amputaci a vím, jak je teď pro ní těžké vystoupit na veřejnost... Ovšem zrovna nedávno jsem poznal jednu dívku, která i přestože se narodila bez jedné nohy, jezdí na výlety do přírody a nenechá se odradit od toho, aby žila plný život! Rád bych se seznámil s dívkou, jako jsi ty a rád bych ti případně i nějak zpříjemnil Tvůj život. Ahoj. Kdyžtak můžeš psát na email vacnov1"seznam.cz'

IM_cookie=true (Po, 24. 4. 2006 - 14:04)

Ahoj Lenko,odkud jsi?Moc rád bych Tě poznal a byl Ti oporou.Jestli chceš ozvi se,budu se těšit...pavel.ka.27"centrum.cz'

Martin (Čt, 20. 4. 2006 - 15:04)

Ahoj Lenko, pokud by ti nevadila společnost, chtěla bys třeba někdy na výlet po vlastech českých (miluju cestovat po hradech a vůbez za přírodou, ale samotného mě to tolik nebaví...), ozvi se... Paa a krásnej den, Martin, e-mail: M.Kabatek"seznam.cz'

Reklama

Přidat komentář