Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

xxcd (Ne, 8. 4. 2007 - 16:04)

My jsme milé dámy ale také cizinci. Možná ne pro Vás, ale pro zahraniční dámy, které k nám, českým mužům, mají úctu. To, že Vy nevíte, co je dobré, popřípadě sdílíte svůj život dobrovolně s nějakým hňupíkem je čistě Váš problém a Vaše vizitka. Pak ale nehažte všechny do jednoho pytle :)

Evka (Ne, 8. 4. 2007 - 15:04)

Taky se najdou výjimky, ale je pravda,cizinci jsou galantní, neberou jako samozřejmost, že se pro ně uvaří, vypere, jsou za to vděčný a hlavně nebrání ženě v seberealizaci. Jsou kolikrát dost v šoku, co u nás platí za zcela normální. Oni jsou totiž dost samostatný a schopný postarat se o sebe kdekoliv na světě. Nechci tím zatracovat naše chlapy, už se to i u nás mění, ale kolikrát slyším, že cizinci klukům berou holky, tak něco na tom bude.

Hela (Ne, 8. 4. 2007 - 14:04)

To je svatá pravda, češi jsou vidláci nejhorší v Evropě...

češka (Ne, 8. 4. 2007 - 14:04)

a já bych neřekla, projela jsem světa kraj i bydlela jinde, ale to není pravda, spíš chlipi jsou tady dost hrubý a nemožný, kam se hrabou za cizincema!

Miloš (Ne, 8. 4. 2007 - 09:04)

Češky jsou super. Většinou. Pokud nefetujou, nehubnou, nekouří 20 denně..ale to se lehko pozná. Pokud si teda nevyberete hnědočešku, s tou je to super asi 5 minut, tyhle holky myslí na českou rasovou diskriminaci:) i v souloži.

Návštěvník (Ne, 8. 4. 2007 - 03:04)

Ty xxcd, ze ty hulis travu nez sednes k doktorce...?
Ja jen ze tvoje odpoved je :-))))))))) super.

xxcd (Ne, 8. 4. 2007 - 00:04)

To mi připadá, jako bys omlouval chamtivost své partnerky, Luke :-) Nic ve zlém, ale je rozdíl mezi králíkem s nejrozsáhlejší norou, kterou si udělal sám (jeho schopností) a mezi králíkem, co příšel k hotovému. Pak je i stejný rozdíl mezi tou samicí, jestli chce zabezpečit své potomstvo, nebo hlavně sama sebe a tedy spíš parazitovat, než společnými silami dál dělat noru rozsáhlejší ... Jinak všude jsou ženy, všude i muži a všude jsou rozdíly, takže říci, že češky jsou neskutečně namyšlený může říci jedině králík, jehož noru vytunelovala parazitující, ač schopná samice :-)

Luky (So, 7. 4. 2007 - 22:04)

Žil jsem dlouho i v cizině, v Anglii, ve Francii, měl jsem tam i milostné vztahy a můžu v klidu říct, že Češky jsou naprosto super. Anglánky i Francouzky jsou daleko větší krávy. A že jdou Češky po majetku? To jdou holky na celém světě. I králice si vybere králíka s nejrozsáhlejší norou. Je to přirozená reakce všech samiček na to, jak je schopný samec zabezpečit budoucí potomstvo. Za tohle chování ani nemůžou, mají to v genech.

Peppin (So, 7. 4. 2007 - 22:04)

Sakra, proč jste všechny tak náročný? Neberte to osobně, je to má zkušenost, pokud nemáš auto, ani se s tebou nebaví. Pokud se bavit začnou, tak to zhavaruje na dalších věcech.

Janca (Ne, 4. 3. 2007 - 10:03)

Patřím spíš do té střední generace, ale bohužel trošku musím souhlasit s Davem. Znám ve svém okolí dost holek, které spadají do kategorie povrchní. Není to o inteligenci, ale o nechuti mít zájem o něco jiného než módu nebo nechuť se cokoliv učit, zapracovat na sobě. A ty, které mají široký okruh zájmů a jsou to osobnosti, většinou chodí s cizincem. Dave, asi si měl smůlu na holky, ale podle mě, většinou už při prvních větách poznáš, co stojí proti tobě za člověka, jestli to má cenu.

Ivča (Ne, 4. 3. 2007 - 00:03)

Pro Dava: Myslím, že jsi měl jen smůlu na holky a to, že jsou u nás lidi hrubí(hodilo by se spíše protivní asi)tedy někteří bohužel nezměníš.V Thajsku jsi měl na holky štěstí ale to neznamená, že tam jsou pořád všivhni milý. Všichni nejsou stejní ale je pravda, že tady se každý za něčím honí, někam spěchá. Každý se tu snaží urvat to nejlepší pro sebe, většina se přetvařuje a lže do očí. Najít tady opravdového přítele je velice těžké. Tím nechci nikoho urazit ani nikho neodsuzuji jen píši co si mylím a jak to vše vidím a vnímám já.

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

je to pica ze starica

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

Rara vypadá jako Rarášek bez "šek". Rara s šekem bude tedy kompletní černý rarášek.

TO RARA a vsem (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Me by zajimalo, jak ta rara vypada. Neni to nahodou cikanka? Ona se tady totiz tak vyjadruje....nevim. Kazdopadne nema asi moc inteligence, tak na ni berte ohledy.

HHHHHHHHH (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

CHCÍPNI S RODINOU
!!!!!!!!!!!!!!!!!

rara (So, 23. 9. 2006 - 10:09)

hele co ma tvuj nick znamenat jako ze si opalenej od more? i kdyz za to se ti nesmeju, lepsi nez vetsina priblbliku co jen jezdej na chatu

Mar´tan (So, 23. 9. 2006 - 08:09)

Já se nelísám,já lízám. Ten příspěvek se mě nezdál jako od pravé rary a navíc se objevilo několik podvrhů,ale zase si tady a to je dobře.

rara (So, 23. 9. 2006 - 08:09)

hele nekde jinde si pochyboval ze sem to ja tak se uklidni a nelisej se

Mar´tan (So, 23. 9. 2006 - 07:09)

raro zdravím,kde si se flákala,od zimy tě tu nebylo,kozo

rara (So, 23. 9. 2006 - 05:09)

jo to uz jsme tu zazili od blbky vivi, jo vlastne to je ta skandinavska koza edita

Reklama

Přidat komentář