Reklama

kleceni deti v koute

Magda (Út, 24. 5. 2022 - 12:05)

Nejsi sama i já musela za trest klečet úplně nahá v koutě možná do patnácti let, kdy jsem byla již docela vyspělá. Jediné co bylo, že mi viděly jen rodiče a brácha, nikdo cizí, ale stejně jsem se již děsně styděla. Když jsem protestovala, tak máma mi klidně byla schopná dát na holou.
Moje děti, když vím co to bylo nikdy takto netrestám, max. dostanou rukou přes zadek.

Milan (St, 25. 5. 2022 - 11:05)

Já s bráchou jsme také byli trestáni klečením u zdi. To jsme si museli stáhnout kalhoty pod kolena a klečet na holá kolena na dlaždicích v kuchyni a ruce mít za zády. Já mám děti malé, které zatím netrestám.

Martin (So, 21. 5. 2022 - 07:05)

Nevím jestli je to stupidní, ale ta nahota je pro většinu větší trest než samotné klečení. Že by nastydly od kolen, bych se nebál, teda pokud neklečí v místnosti, kde je 10 stupňů. A ruce se dají i předpažit, to je pak trest.

Venda N. (So, 21. 5. 2022 - 08:05)

Náš bude dnes klečet nahý na stole s pravítkem na předpažených rukách.

Hortensie (Ne, 22. 5. 2022 - 08:05)

Jak to proběhlo? Nedostal taky tím pravítkem?

Hortensie (Čt, 19. 5. 2022 - 08:05)

A jak kluci klečí? Musí mít holé nohy, aby klečeli s holými koleny? A jsou při tom vyzutí, bez bačkor? Někdy třeba i bosí?

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 21:04)

můžu se zeptat ,co má za smysl ,klečet bosky ?

Pepík (Út, 26. 4. 2022 - 19:04)

Já, dest let a brácha, osm let tyaky klečíme s holejma no=hak´my, máme jen trennce, tryčko. a sme taky bosý.

Jonáš (St, 27. 4. 2022 - 16:04)

Taky musím někdy klečet na prahu z chodby do kuchyně, ale normálně oblečenej. Mě je dvanáct a ségře jedenáct a ta jednou musela, ale to už je dřív klečet nahá v obýváku v koutě.

´Filip (Pá, 29. 4. 2022 - 07:04)

Mě je deset, klečím taky na prahu, ale v otevřenech dveřích na chodbu. A před klečením se vždycky zouvám, musím, pantofle dolů, svlíkám si ponožky, musím bejt bosej. A nohy mám samozřejmě při klečení celý holý, takže tepláky, kalhoty, nebo co zrovna mám musí doů. V zimě si musím stáhnout punčocháče. A když zlobím hodně, tak musím celej donahata a klečím pak na kuchyňským stole.

Monika (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Naše děti také někdy musí za trest klečet, ale normálně oblečené a s rucemi za zády.
Já když jsem chodila do školy, tak jsme za trest i třeba, že jsme neměli domácí úkol klečet u tabule.
Doma to vždy bylo poznat, že jsem měla špinavá kolena. Nejhorší, když mi maminka dala bílé punčocháče.

Kamarád (Pá, 29. 4. 2022 - 09:04)

Filipe, to když klečíš nahý na tom stole, tak tě ti pedofilové okukují nebo co má za smysl, že klečíš na stole. Já jem jako dítě také musel klečet v koutě u okna, někdy i nahý, ale pořád jsem byl čelem do kouta.

Venca (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

Také jsem musel klečet nahý na stole hlavně v pubertě, smysl to mělo ten aby na mě každý viděl a já zažíval větší stud a ponížení. Byla to kombinace fyzického a psychického trestu.

Kateřina (Pá, 6. 5. 2022 - 14:05)

Teď je mi patnáct, tak to asi rok jsem již klečet nemusela, ale předtím jsem musela za trest klečet v předsíni. Nejvíce jsem se vždy styděla pokud přišly kámošky a já tam klečela a musely třeba půl hodiny počkat než mi trest skončil. Jednou to mi bylo asi dvanáct, tak jsme s kámoškou blátem zašpinily paní učitelce okno v přízemí. To jsem dostala prutem na holou a s tím nahým zadkem jsem musela asi hodinu nebo ještě více klečet.

Petr (Po, 9. 5. 2022 - 11:05)

Naše děti zatím klečely asi jen dvakrát za celou dobu co vyrůstají, ale myslím, že si tento trest vždy pamatovaly a pomáhalo to. Je to pořád lepší než pokud někdo děti seřeže prutem nebo rákoskou na holej zadek. Tím, že klečí v koutě si mají čas uvědomit co udělaly špatně.

Monika (Út, 10. 5. 2022 - 13:05)

Naše dvanáctiletá dcera klečela minulý týden poprvé. Ze školy přišla večer a když jsem se jí zeptala, kde byla, tak odpověděla, že venku a po znovu otázce, ale kde odpověděla, že se mi přeci nemusí svěřovat. Tak jsem ji chytila jako v pěti letech, stáhla kalhoty, ohnula přes koleno a rukou dostala na holou a budeš za trest klečet. Začala odmlouvat, tak jsem jen řekla, za každé odmlouvání deset minut navíc. Myslím, že si to vzala k srdci a druhý den se již chtěla mazlit.

Filip (Pá, 29. 4. 2022 - 07:04)

Jonáši a co když je teplo a máš kraťasy? No a nebo nechodíš doma někdy ve spoďárech? Myslím jako, že pokud máš zrovna holé nohy a máš jít klečet, pak taky asi klečíš s holýma nohama. A pokud máš na nohách pantofle, zouváš se před klečením?

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 17:04)

Co provedla, že měla tak zostřený trest?

Milena (Pá, 22. 4. 2022 - 10:04)

Naše mamka nás s bráchou trestá jedině, že musíme klečet na takovém hrubém koberečku u okna v kuchyni. Někdy je to za špatnou známku, někdy za zlobení a brácha za poznámku si musel sundat punčocháče a mít holá kolena a ruce za záda.

Lenka (Út, 19. 4. 2022 - 15:04)

Naše děti ještě nikdy nestály v koutě ani neklečely. Myslím, že je to pro ně dosti ponižující. Pokud je to grázl, tak to stejně nepomůže, spíše domluva a odbrání kapesného.

Reklama

Přidat komentář