Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 18:05)

Ty vole tady to jede...

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

to je jako v tom fóru aktuálním v letech 2006 - 2009 pojď si hrát na doktora . dobře tak mi zaplať 30 korun

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 19:04)

vtipálku 1OO bodov třeba na M protože u většiny z nás bylo asi slovo Máma první které jsme řekli ve svém životě

J (So, 30. 4. 2022 - 10:04)

Nechci si některá mamka se semnou zahrát na mamku se synem a zasukat si?

Maruš (So, 30. 4. 2022 - 21:04)

Kolik ti je?

J (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

30 a Tobě?

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 20:04)

Záplat si šlápotu a máš vyřešeno. Za penízky ti dobře vybraná šlapka zahraje takovou maminku že jsi to ještě v životě nikdy nezažil.

Klárka (So, 30. 4. 2022 - 15:04)

Syn mě začal vzrušovat jak mu nastupovala puberta. Jsem s ním sama, moc pěkný kluk a najednou bylo v jeho posteli a prádle pro mě nedostupné semeno. Teď je to puboš se vším všudy, onanie je jeho život a tak si to plnou měrou užívám.

J (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Slyšel on Tebe někdy v noci něžně stenat , když masturbujes?

Klárka (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Doma k tomu není možnost, ale pravidelně jezdíme do rekreačního areálu společnosti kde dělám, a tam zatím poslouchám jen jeho. Spíme v jednom pokoji, kousek od sebe a je to něco šíleného pro mě, jej poslouchat, jak mu to tam pod peřinou šustí. Ještě jsem neměla odvahu abych se mu i já tak předvedla. Snad až bude malinko starší.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 09:05)

Musíš mít u toho stahy na kudičce celá musí hořet s tepat a téct ........

Klárka (Po, 2. 5. 2022 - 10:05)

Vím, že mi syn bere kalhotky a těší mě to. Jsem pořád ženská k světu a ráda vidím, že i kluk si takto se mnou užívá. Všechno co píšeš, tak se u mě děje. Dokážu si se sebou pěkně pohrát. Ale nejvíc se vzruším, když vskrytu poslouchám syna a dokážu už vcelku přesně odhadnout kdy to na něho přichází a kdy mu začnou ejakulační stahy a jde mu ven semeno. O víkendu jedeme opět do rekreačního střediska a předvedu mu tedy svoje sebeuspokojování.

J (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

Tak jak to dopadlo, slyšel Tě už, jak si hraješ s kundičkou?

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 11:05)

Čicháš jeho semeno?

Klárka (Po, 2. 5. 2022 - 11:05)

Nejenom že čichám. Syn vypustí semeno většinou na jedno místo do trička. Nejdřív jej přiložím na nos a pak o kousek níž. Prostě užiji si to. A nejlepší je, přidat jej třeba do kafé či jinam.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Často si honím u jejich fotek do vystřiku když jsem u ni na návštěvě vemu si její kalhotky s koše a vylížu je s čicham je dokud se nevystříkám do záchodu...Jednou byla u nás šel jsem se osorchovat vím že seděla v obýváku kde jde s koupelny všechno slyšet vypl jsem vodu postavil jsem se ve sprše s začal jsem si ho celý mokrý naschvál hlasitými zvuky ( čvachtáním ) honit fakt nahlas vím že to musela slyšet fakt jsem se mohutně udělal až se mi motala hlava ..... Někdy před jejím příchodem se schválně vystrikam do vanny s nechám zavřené dveře když vleze do koupelny tak tak jde cítit intenzivně sperma.....

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

To chápu ty zvíře :) já zase týden na zpět spal u tchyně v jedné místnosti a po usnutí mé manželky což trvá 3 min jsem si odhrnul deku sundal trenky a před tchýni která ležela 2 metry na vedlejší postely jsem si ho vyhonil s mladkajcími zvuky a vzdechy při vystíkani do jejího povlečení ... ;-P

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

:)))

J (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Tak pomalu slyšet Tě může už teď.. Ty si uděláš nad představou s ním? Mě by js nechtěla zahrát mamku a Já Tobě syna?

Vtipálek (Po, 25. 4. 2022 - 10:04)

No já bych vzhledem ke kontextu současné doby ten způsob označování nevhodných příspěvků raději změnil :-)

Reklama

Přidat komentář