Reklama

cvičky

Katka (Pá, 28. 12. 2012 - 10:12)

A copak sis koupil za cvičky?

xram (Čt, 27. 12. 2012 - 22:12)

Sice jsem si je musel koupit sam, ale jestli se to pocita, tak ano :D

Katka (Út, 25. 12. 2012 - 20:12)

Ahoj všichni, chtěla jsem se jenom zeptat na to zda-li jste někdo dostal pod stromeček nějaké cvičky?

xram (Po, 24. 12. 2012 - 22:12)

Vesele Vanoce

JK (Út, 11. 12. 2012 - 14:12)

moje byvala pritelkine nosila......Cvicky nadherne podtrhnou zenskost...

a nejen ženskost, ale i mužskost. Cvičky nejsou dámská obuv!

karel (So, 8. 12. 2012 - 18:12)

moje byvala pritelkine nosila doma bile cvicky znacky wins. kdyz jsme se divali na televizi dala mi nohy do klina a ja si mohl s jejima nohama ve cvickach hrat jak chtel
taky me prekvapilo ze treba kdyz si mi stoupla ve cvickach na zada , tak jsem mel pocit ze nic nevazi a byl to prijemny pocit citit jeji chodidlo na zadech pres jemnou podrazku cvicek. Cvicky nadherne podtrhnou zenskost

Informator (So, 8. 12. 2012 - 10:12)

Kdo viděl nabídku Lidlu na následující týden, je tam jeden zajímavý kousek.

Katka (So, 24. 11. 2012 - 21:11)

Ahoj Miki, piškoty na silonky nosím minimálně. Piškoty nosím buď naboso nebo na ponožky. To už je tak půl na půl podle nálady. Přítel je nosí převážně s ponožkami, naboso nebo se silonkami je nosé už méně. Silonky se příteli líbí, hodně. Líbí se mu jak na mě, tak je rád nosí i sám. Možná má větší zásobu silonek než já:). Piškotky nosíme hlavně doma, ale klidně i před návštěvou. Když jsme bydleli u rodičů, tak jsme je nosili i před rodiči. Přítel si je s sebou bere občas i na hotel a nosí je občas třeba i na snídani na hotelu. To mi pak vykládá reakce ostatních, ale nedokážu říct jak často si je bere na hotelu.

Miki (So, 24. 11. 2012 - 17:11)

Mě osobně přítel...Ahoj Katko, nosíš raději piškoty na boso nebo na silonky? A tvůj přítel? Líbí se mu taky silonky? A tobě? Cvičky nosíte jenom sami nebo i před známými? Moc mě to zajímá, díky.

Katka (Pá, 23. 11. 2012 - 18:11)

Mě osobně přítel nepřišel "divný", když mi říkal o své zálibě ve cvičkách. Protože já jsem byla na cvičky zvyklá od mala, protože jsem na ZŠ chodila do baletního kroužku a po základce jsem několik let tancovala mimojiné irské tance,kde se na trénincích také tancovalo ve cvičkách.
Doma jsem věčně chodila bosá, všichni okolo mi "nadávali", že nenosím papuče. Sama jsem ale neměla odvahu chodit ve cvičkách i po doma (místo domácí obuvi). Proto když mi přítel řekl o své zálibě ve cvičkách, tak jsem to vzala jako výzvu a ve cvičkách jsme chodili po doma spolu:).
Ale u nás ve vztahu to není "jenom o zálibě ve cvičkách".

Miki (Pá, 23. 11. 2012 - 12:11)

Obouvání je vcelku fajn,...Katko, když ti přítel říkal o své zálibě ve cvičkách, nemyslela sis že je ¨divný¨?
Moje přítelkyně si myslí že bych ve cvičkách byl k smíchu..., třeba před návštěvou... Co si o tom myslíš?

tom (St, 21. 11. 2012 - 13:11)

nechtě jsem to odklepnul...Pokud to bylo na Pražském hradě v Domě pionýrů,vzpomínám si.Tenkrát jsem tam měl na šátkování obuté bílé gymnastické cvičky od Botasu.Šatny myslím byly takové zvláštní, mřížové kobky.Gymnastické cvičky jsem nosil celou základní školu,dokonce někdy i na tělocvik.Holky v nich dokonce cvičili i venku.Na střední škole jsem měl zase taneční cvičky z DDR z menši gumou ve špičce.Dnes chodím na cvičení v baletních piškotech,mající podrážku ve tvaru piškotu místo kůže gumu proti skluzu,jako mají gymnastické cvičky.Vše přetrvalo dodnes.

Katka (Út, 20. 11. 2012 - 21:11)

Obouvání je vcelku fajn, akorát pak to chození v nich:). To prozatím nezvládám. Jinak občas mě obouvá přítel, občas já sama. Jak kdy. Když mi tenkrát přítel říkal o jedné své líbůstce, tak ji přede mě položil a čekal na mou reakci:). Takže taky způsob jak to sdělit.

Miki (Po, 19. 11. 2012 - 20:11)

není zač:). Baletní...Ahoj, tak tvému příteli tebe závidím... Špičky bych někdy rad zkusil, jaký to je, když si je obouváš? Nebo tě obouvá tvůj přítel? Nevím jak své přítelkyni říci, že by se mi také líbily... :-)

Katka (So, 17. 11. 2012 - 12:11)

není zač:). Baletní špičky mám, má je dokonce i přítel. Zkoušela jsem na nich chodit, ale je to docela náročné. Přítel má dokonce i takové baletní botky, kdy člověk stojí na špičkách, ale má jakousi odporu v podpatku.
A co Ty a baletní špičky?

Miki (Pá, 16. 11. 2012 - 22:11)

katko ani nevis, jak tvemu...Ahoj, muzes k tomu za sebe neco napsat ? :-)

xram (Pá, 16. 11. 2012 - 21:11)

katko ani nevis, jak tvemu priteli zavidim

Miki (Čt, 15. 11. 2012 - 18:11)

nevím jak ji přesvědčit....Ahoj Katko, díky za tip :-) Co říkáš na takový ty baletní špičky, jak se zavazují na stuhy? Jsou moc hezký, ty se mi také moc líbí.... Zkusila jsi je někdy? Co tvůj přítel na ně říká?

Katka (Út, 13. 11. 2012 - 21:11)

nevím jak ji přesvědčit. momentálně mě nic nenapadá. A zkoušeli jste piškoty nebo cvičky bez těch oválků? Moje oblíbené jsou třeba: http://www.wins.cz/cvicky/eshop/1-1-gymnasticke-cvicky/15-4-cerne/5/70-cvicky-KATKA-kozene-gymnastik-barva-cerna-vel-34-42
Nevím zkus přítelkyni nějak motivovat.

Miki (Út, 13. 11. 2012 - 13:11)

Podrážky na cvičkách či...Právě že nosit doma je nechce. Koupil jsem jí jedny ty baletní piškoty, černé. Vymlouvá se, že jí vadí jak je ušitá podrážka, kolem těch kožených oválků, prý jí zespodu tlačí. Poradíš mi co zkusit aby je nosila ?:)

Reklama

Přidat komentář