Reklama

Chodíte nazí doma?

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 21:03)

Moje dcera15 chodí po domě jen v kalhotkách/tangách a tričku , pořád jí napomínám ať se obleče, protože synovi 14 pořád stojí , je jasné že to je kvůli tomu že vidí děvče ve spodním prádle , už jim není 10 kdy se nazí mohli koupat v bazénu. Byla chyba že jsem je naučila se před sebou nestydět. hormony jsou hormony, už teď se bojím léta a bazénu.

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 13:03)

No a co, já a sestra chodíme úplně nazí a koupeme se v bazénu taky nazí. Na tom není nic strašného. Vloni jsme měli neustále s kamarády nahou párty u bazénu. Na nahotě snad nic není.

Naháček (So, 19. 3. 2022 - 17:03)

Taky doma chodíme nazí, já tedy chodím skoro pořád, protože neustále prdím, stalo se mi že jsem ošlehnul trenýrky na hnědo. Manželka zase ráda luxuje nahá, já ze ní lezu a koukám na její škebli. jo taky máme dceru, je 18 let a chodí neustále bez oděvu. Ta má lapličky pěkně vystrčený ven ze škeble.

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 17:03)

Ráno chodívám nahý do kuchyně, protože vím, že mne šmíruje kozatá vdova od naproti. Ale všiml jsem si, že čím jsou ženy starší, tím méně se stydí a dělají si "pohodlí" bez kalhotek a podprsenek. Dělala to moje babička, máma, tchýně a nakonec i manželka. Já vám viděl věci......

Zdenda (So, 19. 3. 2022 - 15:03)

Tak já chodím doma nahý když je to praktické - v létě když je příšerné horko, ale třeba i když luxuju a zpotím se u toho anebo utírám prach nebo něco čistím, abych se u toho nezasral a nezpotil.

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 14:03)

Nazí jsme chodili doma, když si tchýně vzala děti k sobě a měli jsme erotický den pro sebe. Bylo to moc příjemné a každou chvíli jsme šukali. Jenže tchýně měla od našeho bytu klíče a jako naschvál si pro něco chodila, nebo nás kontrolovala a tak si naší nahoty užívala i ona.

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 11:03)

Chodíme nazí, zavedla to kamarádka přítelkyně. Doma měla velký spor s tím svým a tak se sbalila a nastěhovala k nám, je u nás už skoro dva roky a asi už na věky. Často chodila nahá a přesvědčila i moji přítelkyni a neuběhl ani týden a už spala s námi v posteli, druhou noc už byl sex ve třech a tak to táhneme do dnes.

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 11:03)

Už si dohonil ?!

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 15:03)

Na rozdíl od tebe na to mám ženské.

Jana (Čt, 10. 3. 2022 - 09:03)

Můj syn chodí doma nahý a po čtyřech.

Jirka (Út, 8. 3. 2022 - 09:03)

Já i manželka chodíme doma nazí skoro pořád Tak nějak jsme si na to zvykli a je to hlavně pohodlné.Vlétě chodíme i na balkon bez na kafíčko žena se tam i opaluje. Je to pro nás taková pohoda

Návštěvník (Út, 8. 3. 2022 - 16:03)

A to je všechno ? Nebo toho máš víc ?

Tábor (Po, 14. 2. 2022 - 17:02)

Ne denně, ale poměrně často chodíme doma nazí, oběma nám to dělá dobře. Najednou někdo nečekaně zazvonil, tak bleskově alespoň nejnutněji oblečení nejsou snad ani vojáci, když jim písknou poplach. Zvonila paní sousedka, zřejmě něco vytušila, protože druhý den se nám omlouvala, že přišla v nevhodnou chvíli.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

dneska pobíhala manželka nahatá po bytě, měl jsem erekci, musel jsem se jít pomodlit, abych se uklidnil.

Tábor (Čt, 10. 2. 2022 - 07:02)

Občas se pohybujeme po bytě bez jakéhokoliv oděvu, ale na noc před usínáním si vždy beru tričko. Už kolikrát se mi stalo, že jsem se v noci probudil, protože mi byla zima na ramena. Žena spí, jako když ji do vody hodí, a i když na sobě nemá vůbec nic, nikdy jí zima nebyla.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 15:01)

Se ségrou chodíme ráno nazí.Ségra říká,že se jí stojící čůrák po ránu líbí.Pokud není dost tvrdý,stčí ségře pohladit píču a je i ejakulace.

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 02:01)

Je to tady pořád dokola,...Ale proč 12 rok?

Alena (Po, 17. 1. 2022 - 20:01)

Já, manžel i děti spíme v nočních košilích, ale v krátkých ne jako před stolety, kdy je měli až na zem. Je to děsně pohodlé a přirození hezky vyvětrá. Je pravda, že když sedíme u televize, že je vidět přirození, ale děti jsou zvyklý od malička a teď jim to vůbec nevadí. Když se chlapům postaví je vidět, když se toho nikdo nevšímá, tak zase spadne. V postely je ta noční košilka i u manžela výborná věc, moc to všem doporučuji.

Karel (St, 19. 1. 2022 - 21:01)

Doma chodíme já v trenýrkách manželka v kalhotkách a děti jsou někdy večer nahé, ale většinou mají pyžamo a přes den punčocháče nebo v létě jen kalhotky.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 10:01)

Jako kluk jsem spával v noční košili. Máma mi, při pohledu na erekci, nařizovala abych se "uklidnil" a nedělal ve škole ostudu. Stala se z toho součást ranní hygieny, ale to ranní uklidnění stejně nemívalo dlouhé trvání. "Ostuda" byla častým jevem. Jako ženáč spím nahý, ale před dětmi chodím minimálně v trenclích.

Reklama

Přidat komentář