Reklama

Muži v dámském prádle.

kenipap (Ne, 4. 4. 2021 - 06:04)

A není v tom náhodou závist? Že někdo může mít hezčí postavu i odvahu obléknout si ženské věci a jít mezi lidi?

Láďa (So, 3. 4. 2021 - 06:04)

Ženy nosí běžně pánské oblečeni a nikomu to nevadi, tak nevím proč by to obráceně měla být hned úchylka.

Jirka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Přesně tak to vidím i já. Nosím dámské prádlo, a je mi jedno,co si kdo myslí.

Jirka (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Já chci být na jeden žena moc kompletně

Tajnej (Út, 31. 8. 2021 - 20:08)

Máme stejnej zájem ozvi se

MIra (St, 31. 3. 2021 - 13:03)

Mám jedničky prsa nosím podprsenku 100 A rád bych věděl kdyz muž nosí podprsenku jeto uchylne. MIRA

Jirka (St, 7. 4. 2021 - 08:04)

Ahoj,taky nosím podprsenku. Je to příjemné, a nikomu do toho nic není. Úchylné by to bylo, kdyby ses v tom někde předváděl a pod. Ale jinak do toho nikomu nic není. Tak to beru já. Nosím i jiné dámské prádlo,protože mi příjde pohodlné.

kenipap (Čt, 1. 4. 2021 - 05:04)

A je úchylné, když ženy nosí pánské věci???

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 21:03)

I nosím dámské sylonky lesklé a dzinove saty

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Máš pravdu no a když se mi to liby nosit těsně džíny neni na těsně a nebo leginy nebiaa jsou super nosím je i na kole

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Někdy si na sebe beru džíny skinny od přítelkyně, ty jsou taky skvěle těsné. Ona jinak nosí G-string tanga a některé má s otvorem, ty si na sebe rád beru a oba je používáme při sexu. Ona si zase na sebe bere moje věci, jenže u ženské je to normální, u chlapa ne.

Jirka (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Já mám rád na sobě Tanga a těsně džíny na sobě je to moc sexy

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 19:03)

Stejně, pod super skinny na sebe nic jiného ani vzít nejde.

Jirka (Čt, 25. 3. 2021 - 10:03)

Není na dámské věci opravdu škoda že to nemůžu nosit venku to oblečení lidi by divné na mne koukali

Láďa (So, 20. 3. 2021 - 06:03)

Manželka mi včera přinesla od kamarádky modré šaty s rolákem a modre silonky, béžové delší šaty také s rolákem. Musel jsem si je hned vyzkoušet. Dneska jedem na nákup, večer mi manželka připravila: silonky, body s rolákem, dámské rifle, červenou dámskou budu svysokým límcem a vysoké kozačky.

Doktor z hor (Čt, 29. 7. 2021 - 17:07)

Nu sice jsem se setkal s tím, že žena kupovala svému miláčkovi kalhotky, ale že by jej strojila jako kamarádku a chodila s ním na veřejnosti, to už snad nemůže být ani pravda. Co na tu maškarádu říkají sousedi? Tyto stránky jsou pro fetišity a nikoli pro transky. To je totiž úplně něco jiného. Naděte si jiné stránky nebo si založte své.

Pouze pro vaši informaci. Fetišisti zaměření na súpodní prádlo milují ženy a fetišizmus pouze stimuluje jejich sexuální aktivitu. Což chytré ženy rozhodně oceňují a podporují.

Transky v šatech a na vysokých podpadcích po sexu s ženami určitě netouží. Jinak by se neproducírovaly v kozačkách a sukních na veřejnosti. Tato úchylka se nazývá transexhybicionizmus.

Výhodou kalhotkového fetišizmu je, že muž své ženě "nezahýbá" a je vždy přiúpraven!
Toto si některé hloupé slepice neuvědomují.

Tony (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Nemáte pravdu - transsexuál - jednoduše žena v mužském těle
transvestita - člověk, kterého vzrušuje nosit dámské oblečení a prádlo
crossdresser - v podstatě to samé co transvestita jen bez sexuálního podtextu
Fetišista na dámské prádlo toto prádlo většinou nemá potřebu nosit - to už zavání trasvestismem
Nicméně ani jedna ze sexuálních odchylek není podmínkou ani vyloučením nevěry nebo opačné orientace.
Bohužel předsudky jsou koukám i mezi námi. PS: pokud zde někdo píše, že jej v tom manželka podporuje, tak to možné je - na Václaváku jsem viděl vkusně oblečenou dámu a vedle sebe si vedla chlapa v dámské sukni, kozačkách, punčochách(možná punčocháčích) pod sukni jsem neviděl, bohužel vršek měl pánský což se strašně tlouklo a působilo divně, než kdyby měl komplet ženské oblečení. Ale jsou takové mezi námi, které toto u svých mužů podporují. Zkoukni instagram a najdeš.

Michaela (So, 21. 8. 2021 - 05:08)

Jak víte, že je to dámské či pánské oblečeni? Kde je ta hranice? Mám odlečení jako koníček a některé druhy oblečeni v historii začaly nosit muži a ženy jej časem převzaly a přivlasnily si jej za své např. roláky, punčochy, šaty, body, jednodilne plavky , přiléhavější kalhoty ........ , toto oblečeni je původně pánské a ženy si jej přivlastnily.

Tony (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

O přivlastňování a přejímání oblečení máte svým způsobem pravdu. Jednoduše hranici můžete najít v obchodě - říká se jí oddělení pánské a oddělení dámské. Osobně bych tato oddělení zrušil a byl by klid. Gender by se smazal a lidé by konečně začali nosit to, co je jim pohodlné a né to, co si žádá většinová společnost.

Jirka (Ne, 31. 10. 2021 - 03:10)

Já nosím i tanga na tom nic není špatného a lesklé sylonky

Reklama

Přidat komentář