Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Út, 22. 3. 2022 - 22:03)

potkal jsem kámošku po mnoha letech. Vyčůrala a ukázala mi to všechno. Venku na konečně sedmnáctky za stromy

Pavkol skutečný (St, 23. 3. 2022 - 07:03)

s nikým jsem se neviděl s jednou se mám možná vidět v sobotu ale protože jí uvidím teprve poprvé tak je otázka jestli si troufnu políbení a pohlazení a tyhlety vedlejší věci už vůbec ne

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 07:03)

Poser ji a hned uvidíš

Emil (Út, 22. 3. 2022 - 13:03)

Dnešní doba je posedlá tím, že každý musí mít k někomu nebo s někým nějaký vztah. Já si nemyslím, že je to věc po které touží každý. Já jsem kupříkladu celý život sám a vůbec mi to nevadí. Vůbec jsem nepochopil, proč bych měl mít s někým vztah nebo o někoho starost nebo on o mne. Když jsem byl mladší, občas jsem potřeboval sex, tak jsem zašel za prostitutkou. to už naštěstí ve svém věku nepotřebuji. Když si potřebuji s někým promluvit, zajdu do hospody. A to nebývá moc často, protože tam sedávají samí ožralové a nedá se s nimi o ničem mluvit. V práci sedím v kanceláři sám, takže s nikým za celý den nepromluvím. Bydlím také sám. Když přijdu z práce, tak sedím u počítače a k tomu piji pivo. A pak jdu spát. No a tak to jde den za dnem. Jestli kolem mne někdy byli nějací lidé, tak jsem to ani nepostřehl a vůbec mi není líto, že už kolem mne nejsou. K životu jsem nikdy žádného člověka, zvíře ani rostlinu nepotřeboval. Když jsem byl mladší, tak mi někteří lidé vyčítali, že k nikomu nemám žádný vztah a že jsem divný. Ale i oni se se mnou postupně přestali bavit a já mám svůj klid.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 23:03)

Umřete jako nepotřebný člověk stejně tak, jako jste nepotřeboval vy nikoho, hozen někde ke zdi, to celý smysl vašeho života.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 15:03)

Tak to je velice nemilé,milý Emile.A pokud jsi nikdy v životě nepotřeboval člověka tak by mě docela zajímalo kdo tě naučil třeba mluvit,psát,sedět na hrnci ,oblékat se,jíst příborem a jiné pro běžný život potřebné věci.

Pavkol (Út, 22. 3. 2022 - 08:03)

už mě to přestává bavit jestlli je tu někdo kdo se domníval že nejúčnnější metodou je odradit ho od toho a znechtit mu to tak se vám to právě povedlo. ne už nechci dělat nic výstředního a zvláštního 1) tak jako tak to nemám dělat ským 2) už mě to přestalo bavit 3) až si budu chtít někoho najít tak bych tím nikoho nezískal ale spíš odradil takže bod číslo 1 a 3 mažeme a stačí když se zachovám podle bodu 2. ale i tak siuvědomte že když do obou těch čůracích diskuzí nebude nikdo nic na dané téma psát tak je zbytečné aby tu ta diskuze byla ale já jsem lézt nemusím nemám to za daných okolností za potřebí. ne proto že si nechci víc zamotávat už tak zpackanou situaci ale hlavně proto že už na to nemám nervy a tím pádem ani náladu.

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 16:03)

to že jsem tady vykecal svoje tužby ještě neznamená že je musím mít za každou cenu

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 18:03)

Tak proč tu furt vysíráš v úchylnejch diskuzích a ve všech slibuješ tak 15x za týden že už nikdy nenapíšeš a končíš ?

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 09:03)

není třeba toto mi jako varování stačí navíc už přítelkyni mám ale plachou takže u té budu rád když jí budu smět aspoň políbilt možná ani pohladit jí nebudu moct aspoň ne ze začátku

Pavkol (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

dobře tak se zeptám ještě jednou jinak když teda lidem stránky tohoto typu vaděj tak proč už je před tím rokem a měsícem kdy se to tady poprvé vážně vyhrotilo někdo nezrušil? proč existujou pořád?

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

aha už to chápu eva šárka a všechny ostatní které mi během těch 8 dní nedejbože vyhověly byly to čemu se u vás říká volavky no dobrá tak to vzdávám ale jestli teď nebo až večer to se ještě uvidí

Pavkol (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

uvědomuješ si co po mě šárko vůbec chceš? to znamená neponoukat nikoho ať se m něco zajímavého napíše a reagovat pouze ve chvíli kdy se tu nějaká zajímavá zpráva na dané téma objeví a bude li příliš provokativní tak ani to ne. ale ty to narozdíl od toho Majora dokážeš vysvětilit tak že to člověk pochopí moc ti děkuju že to se mnou myslíš dobře. ještě týden mám volno kvůli různým vyšetřením nohy a od 28.3. si na to zkusím dát pozor

Šárka (Ne, 20. 3. 2022 - 20:03)

Snad's poznal, že já jsem psala naposled včera před půlnocí a nic po tobě nechci. A všimni si, o čem jsou příspěvky od té doby. Jen o tvé ublíženosti a provokace jiných. Přesně jak jsem psala a potvrzuješ, co seš za vola. Kdybych měla zájem o téma čurání a podívala se, co se tu píše, tak by to bylo naposled. To musí odradit každého.

Pavkol (Po, 21. 3. 2022 - 08:03)

já ti šárko rozumím ale když jsem byl někým komu se moje jednání nelíbilo nervovanej to sem na to neměl reagovat a dělat že to se mnou nic nedělá? ano už je proto tu nemohu být ani já když mi někdo ubližuje jenom proto že se mu nelíbí jak se chovám a že mu to vadí. ale i tak si ten týpek bude muset ještě týden počkat můj stop time bude 27.3. 23:59 ani o den ani o minutu dříve!!!

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

Ptáš si ty blbe na to samé na všech vláknech dokola a vždycky to chápeš a oni tě chápou a za dva dny se ptáš znovu, ono je jedno, jestli bude 27. nebo 30., ty budeš všude oxidovat dál.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

Má vrozeno nejen psychopaticko deviaci ale i poměrně silnou debilitu.Byl už i v pakárně ale hovno platný.Ten dokud někomu něco neudělá tak nebude mít klid.Jako všichni tihle devianti.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 08:03)

Pavle , právě proto, aby tě někdo nenervoval bys měl všechno říci té psychatričce, že nejsi schopen navázat normální vztah s ženou a klidně žít. Jsou sexuologické poradny, a ona ti určitě poradí co a jak. Píšeme ti to dokola.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

jediné co z toho chápu je že jestli chci jednou navázat normální vztah a teprve tam uplatnit svá přání (a to jen když se to bude hodit) a že jsem se tudíž měl normálně chovat už i tady a né tak jako na knize tváří

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

ok ale přece jí nemůžu říct že bych chtěl holku vidět čůrat nebo to druhé nebo sprchovat se a mejt aby mě fakt nešoupli do pakárny už jen kvůli nekonvenčním představám stačí když řeknu že toužím prožít něco zakázaného ale nemusím to před ní specifikovat

Reklama

Přidat komentář