Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Út, 9. 8. 2022 - 08:08)

neboj návštěvníku tohle naprosto chápu ale to by potom znamenalo že ještě větší exoti než já byli ti kteří tuto stránku a pak kakání partnerky prdění holek prdí holky míň něž kluci přítelkyně prdí apod. vůbec založili

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

jasně klidně se o tom rozepište když už tahle diskuze jednou existuje tak z toho nedělejte téma které je TABU

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

Ne každý má Pavkole v tomhle eklhaftu zalíbení.Se divim že ti nestačí videa,je toho plný net.

Pavkol (Út, 9. 8. 2022 - 08:08)

a pak je tu ještě jedno jediné možné vysvětlení to že většina takovýchto diskuzí byla založena v roce 2004 a některé z nich (nebejt mě) umřeli v roce 2019 tak to znamená že jsem už tehdy měl akceptovat že už to nikoho nebere a nepobízet aby tu diskuzi nenechali umřít. ale stejně ti děkuju za upozornění protože jen díky tobě jsem si to až teď konečně uvědomil

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Sama?

ahoj Radko (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

jo to já taky asi do osmi s vyhřátého pelíšku se mi taky o prázdninách moc nechce

Radka (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Dobré ráno. Dnes jsem si pospala do devíti. Lenošním :))

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

tak holky která z vás už dneska čůrala do záchodu

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 12:08)

Pavkole, žádná normální žena nebude čůrat před cizím chlapem. Leda by byla úchylná, ožralá nebo socka. Najdi si ženu k sobě a pokus se žít normální život.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Pavkol je deviantní zrůda,ten má s člověkem společný jen to že taky chodí po dvou a oblečený.Tedy zatim.Žádnou žensjou v životě nemel a mit nebude a až zemře matka tak snad konečně skončí v tý pakárně kam patří a kde už byl když matka byla v nemocnici a ten psychopat nezvládá běžné denní úkony.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Je to nemocnej člověk, bere silné léky a nikdo ho nenaučil žít normální život. Takže toho vlastně zneužívá.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Ten to tady mele pořad dokola a pokaždý to chápe a už končí a druhej den s tim začne znovu a zas to chápe…, takhle to je na všech vláknech.

Pavkol (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

tak díky za poučení víš asi mi nebudeš díky tomu jak se tady prezentuju věřit ale já si to že jedna věc jsou nekonvenční touhy a realita je druhá věc uvědomuju

Karel (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Pavkole, ještě jsem ti zapomněl říci, že kromě těch čůrajících kamarádek mám i stálou přítelkyni se kterou provozuji pravidelný sex. Takže mohu říci, že jsem v této oblasti plně spokojený.

M (Po, 8. 8. 2022 - 10:08)

Ahoj a proc ti to ukazujou jine kdyz mas pritelkyni proc ti to neukazuje ona?

Pavkol pro Karla (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

předchozí otázka nebo konstatování patřilo opět Karlovi

Pavkol (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

takže ta jediná kterou jsem viděl čůrat (ale mindu si zakryla - viděl jsem jen zlatý déšť) mi asi tím zakrytím chtěl říct nečum akorát to nedokázala říct, takže bych to za své víttězství vlastně ani považovat neměl jestli tě chápu správně

Karel (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

No jasně, že to u tebe žádné vítězství nebylo. A ta holka ti tím, že si ji zakryla opravdu řekla nečum. Považovala tě za šmíráka. Buď rád, že ti nedala facku. Nevím, co jsi za člověka, třeba nemáš charisma a ženské tě nemají rády nebo tebou pohrdají, nebo máš nějaké špatné vlastnosti, které ty holky odrazují. Hlavně se nikdy nikam nevnucuj, o nic nežebrej. Nech všemu volný průběh. O té holce, co přede mnou čůrala v to úterý by mne nikdy nenapadlo, že by k něčemu takovému byla ochotná. Ale o mé zálibě jí řekla naše společná kamarádka.

pro Karla (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

ten předchozí dotaz a reakce patřil Karlovi ale to už je všechno víc se v tom nimrat taky nechci

Pavkol dotaz p… (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

no ani se ti nedivím teď jsem měl covid a nevím jestli to souviselo s ním ale po celou dobu mám i hemeroidy takže v míse červeno vůbec nevím co se mi na kadění mohlo díky videím z erprofile a jiných stránek líbit. a nejvíc mě na tom sere že až ten zážitek s alenou a ty hemeroidy mi to znechutily že jsem k tomu dřív nedospěl sám.a le když už mě zdá se celkem chápeš tak pokud bych chtěl s holkou zažít aspoň to čůrání tak bych měl asi počkat na chvíli kdyby ona řekla Pájo jdu čůrat můžeš se koukat a ne abych o to žadonil sám. Já vím že to je nereálné a nepravděpodobné jen se tě na to ptám protože vypadáš že se s tebou dá o tom hovořit a třeba mi dobře poradíš nebo mě od tho taky odradíš

Reklama

Přidat komentář