Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 15:12)

A 45 cm máš ještě navíc v klidu. Že?

Josef (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

Ve3letech

śmírák (So, 4. 12. 2021 - 11:12)

V šesti letech jsem sledoval rodiče při souloži a viděl dost zblízka obě pohlaví, Tátův penis se mi zdál být obrovský. Když jsem dospěl, měl jsem stejný, a vím, že jsou i větší, ale i hodně menších.

Martin (So, 4. 12. 2021 - 15:12)

V šesti letech to musel být teprve šok... Já jsem ho měl v jedenácti už trošičku většího než v šesti, ale stejně to byl nesrovnatelný rozdíl, když jsem porovnal to moje a to strašně obrovské dospělé.

šmírák (So, 4. 12. 2021 - 15:12)

Spíš jsem byl překvapený, k čemu se používá, perotože do té doby jsem myslel, že ho mám jen na čůrání. Maminka mne uklidnila, že mi taky vyroste. Měla pravdu. Jednoho dne mi řekla, že ho mám jako táta. Ale můj již dospělý syn se nepotatil. Má ho sotva polovičního.

Martin (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Do mych 11 let jsem dospělý penis nespatřil a nevěděl jsem jak vypadá. Myslel jsem že může být snad jen o málo větší než můj. Když jsem ho spatřil, vyděsilo mne to ohromné monstrum, jak to bylo strašně obrovské a tlusté. Ten můj se s tím nedal vůbec srovnat.

Samuel (Út, 7. 12. 2021 - 23:12)

A koho si videl a kde?

claudia (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Já jsem rodiče nikdy neviděla nahé a když jsem dospívala tak mě chyběli informace a spolužaček jsem se nechtěla ptát aby se mi nesmály. Proto ti závidím,že jsi mohla prožívat s rodiči takové chvíle.

Samuel (St, 1. 12. 2021 - 15:12)

Ja som vyrastal iba s ocom a tak som penis dospelého muža videl od mala, v pokoji samozrejme. Raz sme boli v obchode, pozeral som si tam svoje a tak trosku som sa stratil, tak som hľadal oca a bol pri regale a pozeral tam čosi. Dal dve male krabicky s ovocim do košíka a šli sme het. Pýtal som sa, ze čo to je, no povedal mi len, že pánska ochrana a ze doma sa porozprávame. Ja som to nejak ďalej neriešil, pretože to bolo pri ziletkach a veciach na holenie, tak som myslel, ze je to len čosi proti porezaniu alebo tak. Aj som na to nejak zabudol, no keď sa holil potom o pár dni, opýtal som sa ho, že kde je ta ochrana? A on vtedy prvý krát tak sa vyjadril pokojne, že to sa vola kondom a to si navlieka na penis, keď ma sex, aby sa chránili a to preto sa musím aj ja predkozku naučiť preťahovať si, aby som to vedel potom použiť, keď budem veľký, ale ešte mám na to čas :-) to bola moja prvá informácia o tom, čo je kondom.

Damián (Ne, 2. 1. 2022 - 23:01)

Tak to je fakt skoro. Ja som zas fungoval len s mamou a tak to všetko došlo ku mne oveľa neskôr. Penis dospelého muža v pokoji som videl prvý krát, keď som mal asi 15 rokov. Bolo to na bratrancovej svadbe, keď došiel na wc k piss stene bratrancov kamarát. Bol trosku podgurážený a tak sa jednou rukou drzal hore steny a druhou ho vybral a tak cural. Bol som naozaj prekvapený, aký je hrubý. Ja som mal vtedy skor dlhsi ale užší penis. Čo to som počul aj o kondomoch, ale netušil som, že je to take veľké a nikdy som to reálne nevidel. Keď si našla matka priateľa a začali spolu u nás byvat, ešte to bolo take slušne až do momentu, kedy som s ním raz hodil debatu, keď sme šli v noci na benzínku tankovať a kúpiť kondomy. Odvtedy bola debata o šukani jednou z hlavných tém nás dvoch a kondomy sa stali súčasťou našich nákupov a obsahom nočného šuflíka. Keď mi vtedy 1 dal a ja som videl aké je to veľké, zmocnila sa ma panika, že akeho mám malého. To ale za 1-2 roky prešlo a dnes je to úplne poho.

Samuel (Út, 15. 2. 2022 - 04:02)

Gumy boli súčasťou našich nákupov od mala a sú dodnes, no ako decko som nikdy neriešil, koľko toho kupuje. Vedel som, že je to na sex, naťahuje sa to na penis, ale slovo sex mi nehovorilo nič. Až neskôr keď som došiel do puberty som si uvedomil v obchode, že kupuje vždy ďalšie krabicky. Potom v puberte som si začal všímať viac detaily ako napríklad to, ze je dole vždy vyholeny. Predkožka mu nezakrýva vždy cely žaluď rovnako. V koši som našiel občas použité kondomy a doplo mi, ze jeho sexuálny život je celkom aktívny. No aj napriek tomu som nikdy nevidel otca alebo jeho nejakú milenku pri tom. Nahého to áno, od mala nemal problém predo mnou, to ani ja pred ním, nakolko sme boli doma len my dvaja. Avsak, vždy to bolo len v pokoji.

Návštěvník (Ne, 13. 2. 2022 - 09:02)

Taky když jsem měl 15 tak jsem poprve uviděl penis dospělého. Ve společných šatnách u krytého bazénu se převlíkali vojáci základní služby. Viděl jsem jak tlusté mají penisy. Ten můj byl ještě malý a tenký. Měl jsem ho jen asi dva cm široký, ty dospělé byly dvakrát tlustší než ten můj.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 12:02)

To je celkem pozdě. Vy jste nechodili se školou? Já někdy v 7 letech také v krytém bazénu 2 kluky kolem 20 let. Já už ho měl tehdy jednoho z větších mezi spolužáky a jeden z nich ho měl menšího než já. Druhý ho však měl zhruba 4-5 cm tlustýho a dost velkýho. Nic to se mnou nedělalo spíše těšení že ho budu mít taky takovýho když ho mám teď většího mezi spolužáky a je to tak. Dnes ho mám podobně velkého a 5 cm širokého. Nepoměr proti dětskému tam je.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 16:02)

Se školou jsme chodili, ale nikdy ne tak, aby s námi v šatně byl někdo dospělý. V těch 15 letech jsme šli s klukama do lázní sami jen tak, mimo školu,

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 09:10)

A už jsi viděla ten stopořný penis?

Ája (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Já jsem z prvního rande utekla, když kluk vyndal péro, tak jsem se úplně vyděsila. Časem jsem zjistila, že to byl jen pžíjemný průměrák, ale tenkát mi připadal obrovský. Bylo mi šestnáct let.

Babi, né (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Vymrdal ze mě všechnu šťávu. Mozek mam naštěstí v pořádku.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

vymrdal ti mozek.

Babi, (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Ten muj starej, už je mu přes sedumdesát, si ho mastí jako malej kluk. Já už sem suchá a tak se na to musim jen koukat. Muži hold nestárnou. Kdy sem viděla prvního čůráka už si nepamatuju, ale viděla sem jich hodně. Ten muj ho má akorát, ale už mu asi nedám.

Hanka (Út, 26. 10. 2021 - 23:10)

Prvně jsem držela mužský penis v ruce v 18 letech ještě na zájezdech od Cestovní kanceláře mládeže (CKM) v Náchodě. Tehdy jsem tam poznala velice sympatického kluka se kterým jsme během večera skončili na pokoji v posteli. Já byla ještě panna, ale on již se vyznal a prvně když ho vyndal, tak vzal mojí ruku a položil ji na ten stopořený penis, který jsem mu masírovala.
Pak si mi položil a opatrně zasunul. Prosouložili jsme celý zájezd, ale pak jsme se více neviděli.

Reklama

Přidat komentář