Reklama

Anální sex

Zuza (Pá, 10. 12. 2010 - 09:12)

jak potom udržíš hovno...Tohle taky nechápu,ikdyž nejsem odpůrcem análu,otázka jak člověk pak udrží hovno,když se mu vlastně takhle roztáhne svěrač mě taky vrtá hlavou.Kdo totiž zná trochu anatomii,ví,že střeva se pohybují a ikdyž se člověk nějakým způsobem vyčistí-a následně si nechá roztáhnout svěrač,všechno,co se do tý doby drželo za ním prostě musí vyjet ven,to mi nikdo nevymluví.
Jednou s emi stalo,že jsem si v dobrým úmyslu udělala klystýr,několikrát jsem se vypráznila,ale právě že to,co zůstalo za svěračem se při jeho roztažení uvolnilo ven a byl z toho akorát trapas.Takže by mě zajímalo,jak se vyčistíte fakt tak dobře,že jste si jisti,že se NIC nestane?

aha (Čt, 9. 12. 2010 - 23:12)

noo, tak to je ten nazor ja...jak potom udržíš hovno 17/3, když tam máš roztažený vjezd jak pro náklaďák

mic (Čt, 9. 12. 2010 - 21:12)

Ja bych to vyzkouset chtela,...noo, tak to je ten nazor ja mu ukazu, ale mnozi by se divili....u nas to zacalo masazi prostaty prstem a skoncilo u zatim pripinaku 19/4 a zadnej problem.... .-)), jen jde o 3 veci: hygiena,uvolneni se, gel ... a velka pohoda! .-)

sprostak (Čt, 9. 12. 2010 - 21:12)

no neco bylo asi spatne...neni to zsa takovej problem, chce se to jen vycistit, namaznout gelickem a poradne uvolnit a pak je to jizda, neverili byste zensky co se do vasi prdelky vejde! .-) ale upjate pruderni "hysterky" to maj asi jinak...

Dita (Po, 6. 12. 2010 - 13:12)

Já anál nikdy! Mám jednu neblahou zkušenost, ta bolest byla hrozná! Pro čuráky je určen jeden otvor, který mají pouze ženy mezi nohama ( s výjimkou několika kluků hermafroditů, kteří pičku mají také...)

holka co to mil (Po, 6. 12. 2010 - 11:12)

ja primo miluji analni sex.2x tydne to s manzelem delame do zadecku.mam rada vaginalni sex, ale u analniho mam silnejsi orgac.kdyz mi to manzel dela do zadecky v jakekoliv poloze a da si opravdu zalezet, tak nekdy dosahnu jak analniho tak vaginalniho orgasmu soucasne. zacatek byva bolestivejsi, ale ja si i to uzivam. manzel je nadprumerne vybaveny a taky to jde.
taky nekdo psal, ze to delal a ze ho po....., tak to se mi nikdy nestalo. j mozne, ze pri vytazeni penisu vyjde mala usoupanan placicka neceho, ale to je asitak vsechno.pa

jitka (Po, 15. 11. 2010 - 16:11)

análek ano ,ale mazat nechám si ho zavést ,ale manžel musíbýt ohleduplný.Zavádění mám nejradši když jsem na zádech a nohy od sebe na maželova ramena .To sem nejvíc uvolněná.orgasmus neprožívám ale je to jiný pocit.těžko popsatelný

JIrka (Čt, 28. 10. 2010 - 12:10)

já má velice nepříjemné...Kecáš... To jsou kraviny, které blábolej ti, co to nikdy nezkusili.

petr smětal (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

já má velice nepříjemné zkušenosti. Měl jsme anální sex s partnerkou a při zasunutí penisu do prdele mě posrala....

Frodo Pytlíček (Po, 25. 10. 2010 - 14:10)

Já to dělám bez promazání, je to pro mě příjemnější. Má žena je v sexu submisivnější, a ráda mi to poskytne. Ale fakt je, že to chce chvilku "na rozjezd" - nejde ho tam jen tak vrazit celýho.

Jana 24 (Po, 25. 10. 2010 - 14:10)

anální sex jsem měla dřív než pohlavní styk,protože jsem nechtěla přijít o panenství a svému milenci tehdy vyhovět.Nechala jsem se vždy dobře promazat a vše bylo v pohodě ,nesmí se spěchat.

17cmpenis@sezna (So, 2. 10. 2010 - 02:10)

Ahoj,jsem Jirka a rád bych se s tebou udělal po telefonu,pokud se stydíš tak nemusíme mluvit,budem vzdychat a pěkně honit..napiš číslo a nestyď se,je to přece anonymní..tak pa a napiš to číslo

návody (So, 2. 10. 2010 - 00:10)

Ja bych to vyzkouset chtela,...Vedle toho návodu na anál jsem napsal nívod na masáž prostaty - stačí jen chvilku hledat :-)))
A pokud Ti jde o nespravedlivost, tak jsou kluci, co maj penis 4cm a jiný 20. Jsou ploché holky a holky, kterým to láme páteř. Sexuálně aktivní muž je bourák, macho, pán tvorstva - sexuálně aktivní žena je pro většinu lidí děvka.... Holka - mám dojem, že to asi nezměníme....

Jan (Pá, 1. 10. 2010 - 21:10)

Ja bych to vyzkouset chtela,...Přečti si i jiné diskuse na téma anal. I pro muže je takovéto dráždění příjemné. a natož pak orálně.

K clanku (Pá, 1. 10. 2010 - 14:10)

Ja bych to vyzkouset chtela, ale nejenom mne, ale i jemu... Prijde mi to tak trochu nefér, pro zenu to jsou velke zabrany tez, proc by si tim mela projit jen ona? Navic kazdy pise, jak je to dobre... To jsou ty predsudky. Chapajici zena a nechapajici muz, aby nebyl za teplouse... Kdyz to tam strkaji zene, tak si teple nepripadaji, byt je to uplne stejna dira jako ta jejich...

MilanXD (Po, 27. 9. 2010 - 23:09)

:-)))) Proč ne - proto jsem to psal :-)

http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-navod-a287.htm

Commander (Po, 27. 9. 2010 - 17:09)

Dobry den chtěl bych se optat chtěl bych skusit analni styk z přitelkyní ale nevíme jak na to tak jestli byste někdo neporadííl :) předem děkuji :)

MilanXD (So, 25. 9. 2010 - 00:09)

Normální chlap to vezme naprosto v pohodě. Tak nějak se s tím i počítá...

Beatka (Pá, 24. 9. 2010 - 11:09)

Já osobně už nikdy do žádné takové přípravy nepůjdu.Taky jsem si v rámci přípravy na naprosto čistý anální sex odšroubovala sprchu a pěkně si prdelku vypláchla.Pak s evyprázdnila a těšila se ...jenže jak mi můj milenec strčil prsty do pochvy a já se uvolnila,nechtějte vědět ten trapas.Výplach ze mě tekl že jsme myslela že hanbou umřu.Takže chci jenom říct že bach ana to,vždycky tam může trochu zůstat a pak s následným uvolněním,který je při sexu nezbytný se může stát něco podobnýho.On to vzal vpohodě ale já se z toho nemužu probrat.Jak vůbec řešej chlapi takovýhle věci,nebo neřešej....?

Aki (St, 1. 9. 2010 - 11:09)

Copak střevo je...jde o to, že studená voda je ok, ale napouštět si studenou do střeva moc příjemný není. teplá voda teče jinýma trubkama a velmi často v ní sídlí bakterie Legionella (dokonce velmi často v nemocnicích!) - má ráda vodu přesně tak teplou. některé paneláky s tím mají velkou potíž. střevo je běžně osídleno velkým množstvím milých i nemilých bakterií a dalších mršek - Bacteroides, Lactobacillus, Escherichia, Proteus, Enterobacterium, Clostridium, Candida - někde si to najděte. blbý je, když se dostanou jinam, než mají, takže platí, že po análku už žádný orálek nebo vaginálek ;-)

Reklama

Přidat komentář