Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Saška (So, 9. 4. 2022 - 16:04)

No má ho taktak. Začíná se mu napínat, ale já do té půlminutky skončím. Předkožku, i když ho má v erekci, zas tak dlouhou nemá. I když mu kryje celou tu jeho jahodu. Tak já nazývám žalud a tento název se mi nelíbí.

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 17:04)

Po operaci předkožky, která mi byla na přání mámy zachována, jsem musel podstupovat kontrolu a přetahovat až do dospělosti, i když už mi v erekci "jahodu" předkožka vůbec nekryla. Máma se se mnou nepárala. Stud stranou. Když řekla, tak jsem musel., vždy v erekci. Podporovala i častější masturbaci.

Saška (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

Kluka mám vycepovanýho a i v těch jeho dvanácti si nedovolí odporovat. Když mu při kontrole přetáhnu dvakrát, třikrát tu jeho předkožku, tak vím, že to má mezi nohama v pořádku. A dobře znám i tu jeho jahodu. Ta jen čeká, až si ji kluk začne mastit.

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

doktorka mu to nekontroluje na preventivkách?

Saška (So, 9. 4. 2022 - 19:04)

Teď chodí kluk na prohlídky navíc, neboť bylo podezření na covid. Ale naštěstí se to nepotvrdilo. Takže kontrolu jeho kulí a vše co má mezi nohama provádím já.

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 17:04)

Hlavně že jde lehce přetáhnout i když ji má delší a nestáhne se aspoň z části v erekci sama

Saška (So, 9. 4. 2022 - 18:04)

Myslím, že předkožku má tak akorát. Když onanuje, tak je to pro něj ta malinko delší kůžička to nejlepší. Mám zkušenosti s mými láskami za mlada a už jsem toho prožila také dost.

Štěpán (So, 9. 4. 2022 - 12:04)

Nevím jak v 17ti, ale na 15ti leté mi jí přetahovala nejdřív ona a pak jsem ji to musel ukázat sám

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 13:04)

To nechápu proč by to chtěla vidět znovu, když to sama zkoušela

Štěpán (So, 9. 4. 2022 - 19:04)

Aby viděla že to umím i sám

Kristýna (So, 9. 4. 2022 - 20:04)

v 15 ti letech to musí umět snad už každý kluk

Laděna (Ne, 10. 4. 2022 - 07:04)

V patnácti už honí všichni kluci. Trochu syna ohledně toho sleduju a ten s tím začal v necelých jedenácti.

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 21:04)

já si musel stáhnout kalhoty až na zem, slipy ke kolenům a opřít se ve stoje o ruce čelem na lehátko a dát nohy od sebe , doktorka si nasadila gumové rukavice a strčila mi dva prsty do zadku a polechtala mě tam, okamžitě se mi postavil a udělal jsem se. doktorka jen koukla a řekla ,vše v pořádku, sestra mě utřela a já se mohl oblíct.

Romana (Pá, 1. 4. 2022 - 19:04)

Byla jsem dnes se synem na 15 leté prohlídce a byl to pro něj asi velmi nepříjemný zážitek. Paní doktorka mu kontrolovala varlata, předkožku i kýlu a u všeho jsem musela být.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

Jakou kýlu?

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

Kýla může být tříselná, nebo se provalí do šourku, takže se nekontrolují jen varlata, ale i možná kýla, tj, porušení tkáně trhlinou, kterou pronikají střeva.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

děkuji za vysvětlení, když chodím se synem na prohlídky tak o kýle doktorka vůbec nemluvila, že nějaká kýla vůbec může být, varlata a předkožku kontroluje pravidelně

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

Když kýla není, není o čem mluvit, ale doktorka se tím zabývá. Pochopitelně kontrola varlat, jestli jsou správně sestouplá a uložená, jestli na nich a chámovodech nejsou patologické jevy a na penisu to, zda předkožka správně funguje. Jestli jde volně přetahovat, není přirostlá, nebo jestli není krátká uzdička.

Eliška (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

S předkožkou jsme měli problémy když měl syn neštovice, bohužel je měl i na předkožce, takže při přetahování řval bolestí, tak jsem ho nechtěla trápit a jak se ty neštovice hojily, tak zanechaly po sobě takové drobné jizvičky a už byl problém na světě.

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 15:04)

Co je to za problém? Pooperaci předkořky mi zůstal ve spod šev, který ženám dělá dobře. Jednou mi matka při pravidelné kontrole objevila na penisu ekzém. Léčila ho léčitelka mastí a častou masturbací. Za měsíc zmizel. Od té doby bez potíží, když nepočítám nějaké odřeniny.

Reklama

Přidat komentář