Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karel (St, 16. 3. 2022 - 08:03)

Jarko, a potom jsi masturbovala nebo ne? A jak se na to tvářila ta kamarádka?

Jarka (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Ve dvanácti jsem ještě nemasturbovala. On nevím, jestli byl pedofil, protože se nás nesnažil osahávat. Jen chtěl podojit. Kamarádku to taky zajímalo a sáhla si, ale že nechce, aby ji počural. Prý že ne, že když se budeme chvíli snažit, že má i mlíčko. Pak někdo šel, tak jsme musely končit. Kamarádka ho později podojila, ale to znám jen z jejího vyprávění.

Karel (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Jarko, a pamatuješ si, kdy jsi poprvé masturbovala, a za jakých okolností to bylo?

Jarka (Čt, 17. 3. 2022 - 00:03)

To si nepamatuju, ale z vyprávění rodičů vím, že už když jsem sotva uměla chodit, tak jsem si sedala na patu a vrtěla se. Smáli se mi, ale vůbec mi v tom nebránili. Začíná tak hodně holek, některá dřív a některá později, když zjistí, že ten tlak mezi nohy je příjemný a sedají si třeba naschvál na roh židle. Nevím, jestli se to už dá nazvat masturbací. Ale řekla bych, že až tak od 14 jsem to začala dělat cíleně prstama. Ale byla jsem u toho sama a nebylo to za nějakých zvláštních okolností. Možná chceš slyšet, že jsem u toho myslela na to dojení chlapa, ale ne. Líbilo se mi jen to šťourání v píči a myslela jsem jen na to, jestli to má kamarádka podobné. Měla, tak jsme si o tom nejdřív povídaly a pak i dělaly spolu.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Děti onanují už od mallička, protože je jim to příjemné a mají libido bez orgasmu. Jednou odpoledne jsem měl nějakou práci v ZŠ. Na WC se ozýval jásot. Když jsem otevřel dveře načapal jsem skupinu prvňáčků obojího pohlaví. Navzájem se vydražďovali. Vzpoměl jsem se na vlastní hry na doktora, poprvé ve čtyřech letech, a hned jsem zmizel. Ani mne nezaregistrovali. Skupinově jsme na ZDŠ onanovali od šesté třídy.

Karel (Čt, 17. 3. 2022 - 07:03)

Jarko, ty jsi přesně vystihla rozdíl v pocitech při masturbaci kluka a holky. Mě třeba vlastní doteky na mém čurákovi příliš nevzrušují. Mě vzrušují představy. Já jsem poprvé masturboval asi ve 12 letech. V ten den jsme byli na školním výletě a jedna moje spolužačka se přede mnou v lese vychcala. Já jsem potom doma večer onanoval a po celou dobu té onanie jsem měl před očima tu spolužačku, jak jí ten proud moče vytéká z píči.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 18:03)

No jo, pedofil. Mě taky asi dvakrát viděly malé holky, ale nikdy jsem do kontaktu nešel, i když byly nahé a masturbovaly. Zahalil jsem se a zdrhal.

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

chtěl jsem tím jen naznačit že pokud ještě chodíš Viky do školy nebo do střední tak byla naše debata za daných okolností bezpředmětná to nemůžu z toho co jsem holky píšou odhadnout jak mladý holky sem píšou takže pokud ti ještě nebylo 18 tak se nech okukovat od spolužáků a já si na to musím najít někoho staršího abych se nedostal do maléru tak to bylo myšleno to není o tom že bvych měl strach ale chci být zodpovědný v tom smyslu abych si nezahrával

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Pořád stejný, Pavle. Všichni si z tebe dělají legraci a ty jím to žereš. Už jsi o tomhle všem řekl té psychiatričce, jak jsi psal, že k ní zase jdeš?

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

ne mám to přeložený až na 19.dubna ale to víš že se o své naivitě s ní poradím mám to v úmyslu

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

aha takže kdyby to nějakej tvůj kámoš chtěl na přání tak by hrozilo že bys měla blok a nedokázala se třeba ani vyčůrat chápua

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

To by se mně líbilo, kdybys mě šmírovala a já pak tebe

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

no hlavně že se ti mě podařilo shodit aby se ta dotyčná třeba lekla a už jsem třeba ani nenapsala teď jsi spokojenej?

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 12:03)

Holka, nebo žena, která je s tebou v upřímném důvěrném vztahu, se před tebou klidně a bez zábran vyčůrá.

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 18:03)

už jsem to zažil s jednou ve 34 letech (jíbylo 22) ale to bylo v přírodě třeba to s nějakou zažíju i přímo na záchodě pokud to tam bude nejen slyšet ale i vidět aby to mělo tu správnou atmosféru

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 07:03)

tak takovou bych chtěl časem najít

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 07:03)

Řekni matce,nikdo jiný s hovadem jako ty nevydrží dýl jak minutu.

Karel (Pá, 11. 3. 2022 - 12:03)

Jenom mne tak napadlo, když se bude dívat 16 letý kluk na 17 letou holku, jak čůrá, tak jestli bude ten kluk taky pedofil?

Návštěvník (St, 9. 3. 2022 - 23:03)

Mne na tom nic divneho neprijde. Uklizecky to v panskych sprchach na bazenu delaji bezne. Jsou zeny ktere pera zajimaji

Viky (Čt, 10. 3. 2022 - 11:03)

Jeee dekuji za podporu kámošky mi říkají, že jsem divná a že ženskou opravdu, když chlap čůrá a prý jsem trapná když někde u fabriky čumím na někoho kdo se potřebuje vyčůrat. Dříve mě to ani nebralo až teď co jsme se přistěhovali do Ostravy a ja našla tohle skvělé místečko

Reklama

Přidat komentář