Reklama

Ako som zvladla panicku poruchu a uzkost

Default User Image
květa (Po, 26. 2. 2024 - 09:02)

Vím o čem mluvíš. Je to fakt peklo. Léky nezaberou, jsi doma sama a je to příšerný.

Default User Image
Už o ní psala i její kámoška miluna ,jo když chodila přes Stodolní na středisko k očnímu se šedým zákalem to bylo něco. Závislost se léčí v psychiatrické léčebně takže asi tak. Měla by se zamyslet jak ublížili rozvodem dceři a co jí dělal otec? (St, 1. 5. 2024 - 22:05)

Ty chudáku závislý Milado, sam, smdm, :-))), Není třeba se nikomu smát když má doma problémů do boha. Hrozné jít ve 49 letech do ID kvůli PP a užívat AD už 23let a být na nich závislá, až dokonce života.

Anonym (So, 17. 2. 2024 - 19:02)

Panická porucha mě doslova uvěznila na 6 let. Nevycházela jsem vůbec z domu...Celý příběh popisuju na www.karinberkovcova.cz

Default User Image
Těch mrzáků v rodině je víc, vnuk dyslektik ,dcera na antidepresivech. Ona to má už léta taky! Matka jí zemřela na tu nemoc. Za ty roky tady už padlo díky tomuto duševnímu mrzáku mnoho přínosných diskusí . Padne i schizofrenie. Hlavně jak se peníze točí. (St, 1. 5. 2024 - 22:05)

sam

Umě sezačla projevovat deprese tím,že jsem měla potíže s dýcháním,pořád jsem byla u okna,seděla na balkoně.Problémy jsem se snažila unést,vychovávala jsem sama děti aty mě potřebovaly. Bohužel jsem to nezvládla a když se u mě projevil silný třes,když už nezabíraly neuroly,začala jsem navštěvovat psychiatra. Užívám AD už 23 let a budu je užívat asi do smrti. Mám úzkostnou depku a i když ty největší starosti pominuly,stačí mi malá starost,obava a musím sáhnout po tabletě..no jsem na nich závislá i když se snažím dávky snižovat.:-))),smdm, sam, Milada

Default User Image
Těch mrzáků v rodině je víc, vnuk dyslektik ,dcera na antidepresivech. Ona to má už léta taky! Matka jí zemřela na tu nemoc. Za ty roky tady už padlo díky tomuto duševnímu mrzáku mnoho přínosných diskusí . Padne i schizofrenie. Hlavně jak se peníze točí. (St, 1. 5. 2024 - 22:05)

sam

Umě sezačla projevovat deprese tím,že jsem měla potíže s dýcháním,pořád jsem byla u okna,seděla na balkoně.Problémy jsem se snažila unést,vychovávala jsem sama děti aty mě potřebovaly. Bohužel jsem to nezvládla a když se u mě projevil silný třes,když už nezabíraly neuroly,začala jsem navštěvovat psychiatra. Užívám AD už 23 let a budu je užívat asi do smrti. Mám úzkostnou depku a i když ty největší starosti pominuly,stačí mi malá starost,obava a musím sáhnout po tabletě..no jsem na nich závislá i když se snažím dávky snižovat.:-))),smdm, sam, Milada

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Už pár dní sem chodím pro motivaci :https://plus.google.com/+BbpsychologSk4U

Jarka (Pá, 29. 7. 2022 - 23:07)

Já jsem se z toho vyšukala. Pořídila jsem si úžasnýho nabíječe, mladýho zajíčka a každý den jsem s ním šukala až jsem z něj vymačkala poslední kapku. Pravidelný přísun endorfinů způsobil, že to všechno samo odešlo.

Default User Image
Už o ní psala i její kámoška miluna ,jo když chodila přes Stodolní na středisko k očnímu se šedým zákalem to bylo něco. Závislost se léčí v psychiatrické léčebně takže asi tak. Měla by se zamyslet jak ublížili rozvodem dceři a co jí dělal otec? (St, 1. 5. 2024 - 22:05)

Ty chudáku závislý Milado, sam, smdm, :-))), Není třeba se nikomu smát když má doma problémů do boha. Hrozné jít ve 49 letech do ID kvůli PP a užívat AD už 23let a být na nich závislá, až dokonce života.

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 17:03)

Sex je nejlepší terapie na chmury a deprese. 

Návštěvník (Pá, 29. 7. 2022 - 14:07)

Ja som PP dostala po užití...3mesiace si nezazila nic stresujuce len nevhodne uzitie THC.. samozrejme... :-)

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 23:07)

ahojte tak mne sa panicka porucha vratila po roku po tom ako som vysadila cipralex a po 4 mesiacoch je spat. Teraz uz neviem ako na nu lieky uzivam uz druhy mesiac ale stale to neni ono. Ten strach ktory na mna pride je moc silny

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 03:07)

o panicke poruse uz neco dozvedela, kdyby nahodou ne a pro vsecky ostatni vydesene duse tu mam odkaz na pdf. brozuru ktera mi moc moc pomohla, tak doufam ze pomuze i vam! preji vsem hodne stesti a hlavne kuraze:) http://www.deprese.com/pdf/brozury/Panicka_porucha.pdf

Róbert (Ne, 17. 7. 2022 - 12:07)

Ja len dúfam,že svoj očistec,už prežívam tu počas svojho života-v trvaní 22 rokov a po smrti mi bude odpustené a bude mi dovolené si telesne aj duševne oddýchnuť.Róbert

Hana (Pá, 8. 7. 2022 - 15:07)

Každý lék má vedlejší účinky, s tím je nutno počítat. Pokud se člověk cítí dobře, tak opravdu nemá smysl brát AD. A na to jsem se ptal...

neuděláš nic j… (Ne, 12. 6. 2022 - 15:06)

Není třeba se nikomu smát když má doma problémů do boha. Hrozné jít ve 49 letech do ID kvůli PP a užívat AD už 21let a být na nich závislá,až dokonce života.

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 14:06)

Závislost se léčí v psychiatrické léčebně takže asi tak.

lékařléčívšech… (Po, 6. 6. 2022 - 03:06)

Pokud mne řekneš co te trápí, jak, kdy a kde k problému doslo ,probereme to spolu ,domluvíme se na reseni a postupnými kroky vše výřesime.

kárlosučenlivý (Ne, 5. 6. 2022 - 12:06)

Psychiatr má smlouvu s VZP, léčba se nepřiplácí, jen léky a to jak které.

danica (Po, 30. 5. 2022 - 07:05)

No takže už cca mesiace mám tlak na hrudi ťažko sa mi dýcha mala som aj búšenie srdca a tlak v krku už som bola na plucnom internom kardiologii u odvodneho lekara dokonca v nemocnici a nič som zúfalá.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 07:05)

Divný že se tato nemoc nepíše PANYCKÁ když panicové s tím nemají nic společného.

Reklama

Přidat komentář