Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

venca z beřkovic (Út, 5. 4. 2022 - 13:04)

Viděl jsem penis poprvé, když sem se postavil na nohy a bez plen jsem šel chcát, to se viděl mého plýtváka poprvé a naposledy asi před 60 minutami. Jen si tak dumám, řekl bych že píča je hezčí. Nejvíc mi vadí kule, když jedu na kole pokaždé si přisednu.

Ludvík (Út, 5. 4. 2022 - 10:04)

Já jsem ho viděl poprve v deseti letech a při čurání. Bylo to velké překvapení. Nevěřicně jsem zíral, jak byl proti tomu mému nesrovnatelně obrovský. Do té doby jsem si nedovedl představit že penis může být tak strašně veliký. Napřed jsem si myslel že je to nějaká anomálie, ale pak jsem začal sledovat při čurání více dospělých a zjistil jsem, že tak obrovského mají všichni dospělí.

Karel (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Také jsem viděl dospělý penis poprvé ve sprše na bazénu,bylo mi 8let byl jsem také překvapený že ho má každý jiného ,byl jsem tam se svým strejdou a bratrancem a nejvíc mě překvapilo jak je měli velké, bratranci bylo v té době 13 let,měl ho největšího ze všech dost jsem se divil pořád jsem mu na něj koukal a styděl jsem se že ho mám malého.kdyz jsme přišli domu a byli jsme sami zeptal se mi jestli ho chci vidět řekl jsem že ano potom jsem mu ho rukama postavil měl ho strašně velkého potom jsme si je měřili já měl asi 12 cm ,on nějakých 25 centimetrů byl vážně velký

Marcel (Čt, 31. 3. 2022 - 18:03)

Já jsem poprvé viděl dospělí penis asi v 11 letech,byl to pro mě šok viděl jsem najednou asi 4 muže ve sprchách každý ho měl jiného ,jeden z nich ho měl strašně velkého i podle ostatních vždy jsem doufal že budu mít jednou taky takhle velkýho

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 08:04)

Asi většina z nás poprvé viděla dospělý penis ve sprchách na bazénu. Kde taky jinde by je malý kluk měl vidět? Předpokládám že téměř každý nenápadně koukal jak vypadají u dospělých. Zatímco dětské pindiky vypadají všechny skoro stejně, tak u dospělých v nich byly značné rozdíly. Někdo ho měl velikýho, nekdo naopak poměrně malýho, někdo hodně chlupatýho a někdo méně. Nejvíc mě ale překvapilo že někteří neměli kůžičku na žaludu, a někteří jen z části. Takže jsem to zkusil taky si ho tak dát do slipů, ale bylo to strašný. Tehdy jsem to moc nechápal a říkal si že bych to nikdy nechtěl.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 11:03)

Já jsem nikdy dospělý penis v dětství ani v dospívání neviděl. Když mi v pubertě začal růst byl jsem velmi překvapený. Ale zapomněla mi růst předkožka, takže se mi postupně žalud odhaloval (až se mi celý odhalil) a dostal jsem strach co se mi s ním děje. Tak jsem šel za tátou (který se nikdy přede mnou neukazoval, ani já nikdy před ním). Musel jsem překonat strach a nervozitu. Šel jsem za ním a ukázal jsem mu ho (bylo mi kolem 15-ti) a ptal se ho jestli je to normální, že mi vykukuje téměř celý žalud. K mému překvapení si táta stáhnul trenky a ukázal mi, že má žalud také venku. Byl jsem překvapený že v té době jsem byl už téměř stejně velký jak táta.

kuk (Pá, 4. 3. 2022 - 09:03)

Jsem 37letá panna...Ahoj nechces to zmenit? :) pisni muj mejlik je [email protected] :) domluvime se

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 20:03)

To se skoro nechce věřit, že si nikdy neviděl. Tos ani v té době neviděl spolužáky, kamarády a ani nikoho v bazénu ve sprchách? Jinak to asi musel být šok když se ti začal odhalovat žalud.

Štěpána (Út, 15. 2. 2022 - 16:02)

Jelikož jsme dvě ségry a táta dost velký puritán, tak pokud pominu, že někdě byly nahé malé děti nebo náhodou někde nějaký kluk čůral, tak jsem prvně viděla, měla v ruce, v puse a v pochvě penis kluka na dovolené v 16 letech. Né že bych nevěděla o co jde, jako před třiceti lety, vždyť je to možné vidět na internetu nebo v časopisech. Jako holky jsme si také o tom hodně povídaly a pozorovaly chlapy jak mají boule na kalhotách nebo jak ho mají v nohavici.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 15:02)

A co opačně.V kolika letech jste viděli píču? Já až v 10ti.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 18:02)

Já si hrál s holkama na doktora už ve čtyřech letech, až do dospělosti a pohlaví obou rodičů jsem viděl v akci, když jsem je v pěti letech pozoroval při souloži.

hela (Ne, 13. 2. 2022 - 12:02)

Já jsem jednou byla sama s kamarádem a on chtěl, abych mu ukázala kundičku.Tak jsem se svlékla a on mi šahal mezi nohy a pak mi na kundu políbil. Viděla jsem jak se mu postavil a řekla jsem mu ať mi ho ukáže. Stáhnul si kalhoty a pak trenky a prvně jsem viděla čuráka, pořádně mu stál a byl hrozně velikej. Bála jsem se, že ho bude chtít do mě vstrčit, ale on mi jen lízal kundu a strčil mi tam prst a řekl á ty jsi ještě panna! Pak chtěl, abych mu ho vzala do pusy. Styděla jsem se, ale on mi ho nacpal sám do pusy. Cítila jsem jak mu trochu smrdí čurákovinou, ale když už jsem ho měla v puse tak jsem mu ho vykouřila až do konce a nechala si vystříknout mrdinu do pasy a prvně v životě jsem to spolykala.

radka (So, 12. 2. 2022 - 21:02)

v 13 , otčim se předváděl.

Tomáš (So, 12. 2. 2022 - 17:02)

Nie, ten je predsa v pive..

Soňa (Po, 27. 12. 2021 - 11:12)

Je se statínkem koupala ve vaně od malinka a když jsem byla větší a tatínek se sprchoval, tak se nazvíral a šel klidně nahý po bytě. stalo se že mu i stál. U klika jsem ho viděla prvně v 15 letech na zábavě, když jsme šli s klukem mimo a já mu ho vyhonila a vykouřila..

/Budemdávatpoz… (Po, 27. 12. 2021 - 03:12)

Bere AD už 20let na PP.

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

V9

Michal (So, 25. 12. 2021 - 17:12)

Tak jestli se kluk stane muzem v 18ti, tak poprve jsem zahledl penis na svy 18ty narozeniny, svuj vlastni.

Petr (So, 25. 12. 2021 - 13:12)

Jsem více obdařený než ostatní muži,ve 12letech jsem šel poprvé do sprchy mezi dospělé chlapi ,byl jsem samozřejmě zvědavý jaké mají ptáky .byl jsem strašně překvapený když jsem je spatřil že mají tak malé že je mám už větší než oni v té době jsem měl v klidovém stavu přes 20cm ,myslel jsem si že dospělí muži mají všichni alespoň těch 30cm potom jsem se začal stydět se někde svléknout protože na mě všichni koukali a koukají i dneska narostl mi 45cm dlouhý penis a není to pro mě příjemné

Eva (So, 25. 12. 2021 - 15:12)

Dali ti invalídku?

Reklama

Přidat komentář