Reklama

Dioptrické bryle

Mike (Po, 27. 3. 2006 - 23:03)

P.S.
Nosim je proto, protoze mne vzrusuji, vzrusuje mne to koukani prez dioptrie, vzrusuje mne kdyz si nekdo moje bryle zkousi, je to proste uchylka uz od mladi :-) Mike

Mike (Po, 27. 3. 2006 - 23:03)

To: Majka
Cauky Majko, bez bryli vidim celkem dobře, za tu dobu co je nosim sem se vypracoval na pouhou -1 dio, s nima vidim super, muzu nosit -1 az -5 dio, umim to doostrit bez problemu. Mike

Tru (Po, 20. 3. 2006 - 18:03)

Ahojky Dadko, to máš opravdu tolik dioptrií? A vidíš aspoň něco bez brýlí? Já mám 5 dioptrií a jsem bez brýlí úplně slepá..ale jeden můj kámoš má taky 5-ky a brýle nenosí vůbec..

Dadka (Út, 14. 3. 2006 - 07:03)

ahojky, brýle nosím už hodně dlouho a opravdu dotvářejí člověka:o))bez nich to nejsem já, zkoušela jsem čočky,ale po 12letech nošení brýlí jsem si připadala nepřirozeně,až tak trochu ,,naze":o))ale jsou i dny, kdy bych je nejraději vyhodila, což nejde mám -9,0 a -7,45 a laser u mé vady nelze použít, takže mi brýle zůstanou

Honza (Po, 13. 3. 2006 - 22:03)

Zbytečně si kazíte oči!

J. (Po, 21. 9. 2020 - 17:09)

Dovedu pochopit různé, i dost praštěné módní výstřelky. Proč ne? Každému se líbí něco jiného, jen ať si v tom pochodí, když se cítí dobře. Ale přece jen mám svůj názor na nošení brýlí jen tak. Tady jde o zdraví očí. Že si zvyknou na dioptrie, věřím. Problém nastane, až Vás ta sranda přestane bavit a budete chtít vidět zas normálně bez brýlí. Něco zkazit, to jde snadno, horší je napravit to, co je poškozené. Tak s chutí pokračujte, je to Vaše zdraví.

Majka (Čt, 9. 3. 2006 - 14:03)

Mike jak vidis bey brýlí? a jak vidis s nimi? To je nosis jen tak?

Bobby (Ne, 4. 12. 2005 - 02:12)

Ahoj, zdravím Mika a Martinu!Je fajn, že jsi založil tohle téma, Miku. Martino, chápu tě naprosto. Vždycky jsem chtěl nosit brýle a osud mi je dopřál. Přidal jsem si na dioptriích několikrát a vyzkoušel i GOC. Je to super. Prostě teprv s brýlemi jsem já opravdu já. A pro ostatní: Nejde o módu. Jde o identitu.

Mike (St, 23. 11. 2005 - 14:11)

Čauky Martino, to je krásný, Já taky používám rozdíl 0,25 dio, na P mám -2,25 a na L -2,5. Kdybys byla někde z blízka, Já sem z VČ, tak bych ti nějaký brejličky pujčil a nechala by sis je udělat podle nich, ale jinak sem prostě přišel do optiky a řek že chci tolik dioptrií :-)omeřili si akorát rozteč mých očí a bylo to. Silný brejlicky sou hezky, prostě kdyz brejle, tak ať to stojí za to, když si je nasadí někdo jinej, aď přez ně nevidí :-). Do tech -5 dio jsou brejle hezký, pak už to taky vypadá divně, když sou moc silný.http://kluby.quick.cz/klub.aspx?klID=9998&k=7Tady najdeš můj klub na quicku, jsou tam moje brejlicky vidět, tak se prihlaš a mužem pak pokecat tam. Zatím cauky Mike :-)

Martina (St, 23. 11. 2005 - 05:11)

Ja mam -1.5 a -1.25, ale docela jsem i uvazovala, ze by se mi docela libilo mit trochu silnejsi dioptrie, videla jsem nekolik moc hezkych bryli a silnejsi skla tomu dodaji neco extra, Ty asi budes rozumet co myslim, jen nevim jak to udelat abych dostala vice dioptrii. Jestli muzes neco doporucit ? Jinak jsem rada, ze jsi todle tema pridal, nekdo mozna neporozumi a je zase ulitlej na neco jinyho, neprizna to a hraje si na moralistu, takovi jsou nejhorsi.

Mike (Po, 21. 11. 2005 - 23:11)

Jeste sem se chtel zeptat, kolik nosis dioptrii?Ja nosim ted -2,5.

Mike (Po, 21. 11. 2005 - 23:11)

Je, no to je super, to se mi libi, muj bracha taky nosil brejle, ale mel tak specificky skla, cylindrický, ze prez ne videt nebylo.:-)

Martina (Pá, 28. 10. 2005 - 06:10)

Me se to Miku take libi, od mladi jsem doma tajne nosila bryle meho bratra a vzdycky si tajne prala, abych dostala vlastni bryle, ale nikdy mi je nepredepsali, az konecne mi dala jedna kamaradka jeji starsi bryle, zacla jsem je nosit casteji a pak si podle nich nechala udelat svoje. Nosim od te doby bryle porad a citim se v nich velice dobre a musim rici, ze i mam v nich vice pozitivnich reakci a pozornosti od muzu nez jsem mela kdykoliv predtim.

Mike (St, 10. 8. 2005 - 10:08)

Už ty brýle nosím 14 let a zhoršil jsem si oči teprve na -1dio. :-)

J (Út, 9. 8. 2005 - 17:08)

Dovedu pochopit různé, i dost praštěné módní výstřelky. Proč ne? Každému se líbí něco jiného, jen ať si v tom pochodí, když se cítí dobře. Ale přece jen mám svůj názor na nošení brýlí jen tak. Tady jde o zdraví očí. Že si zvyknou na dioptrie, věřím. Problém nastane, až Vás ta sranda přestane bavit a budete chtít vidět zas normálně bez brýlí. Něco zkazit, to jde snadno, horší je napravit to, co je poškozené. Tak s chutí pokračujte, je to Vaše zdraví.

Pavla (Út, 9. 8. 2005 - 15:08)

Taky si myslím, že by si člověk měl vážit toho, jak vypadá a neuvažovat, jak by se "zlepšil". Většinou to stejně má úplně opačnej efekt. Já cítim, že se mi pomalu zrak zhoršuje ani nevim vlastně proč a alternativu začít nosit brýle oddaluju jak jenom to jde....Takže lidi, neblázněte...já vim, že je to určitá móda, ale kterej módní trend má logickou podstatu nebo aspoň hlavu a patu? Vždyť bychom za chvilku všichni vypadali jako přes kopírák...

Míla (Út, 9. 8. 2005 - 12:08)

Pavlo, tvůj názor, že je to trochu postavený na hlavu, je celkem správný. Ovšem těch různých zálib a iracionálností, které lidi dělají, je přece mnoho. Např. dnes jsem v autobuse viděl krásnou, asi 20letou dívku, která měla i velice decentní a slušivé oblečení, bohužel kromě naušnic měla taky proděravělý nos a v něm nasazený ocelový kroužek o průměru asi 1 cm. V duchu mě napadlo

Pavla (Út, 9. 8. 2005 - 10:08)

Nechápu, jak někdo může nosit dioptrické brýle jen proto, že se mu to líbí...Jen z tohohle důvodu přece předpis na brýle od doktora nedostane...Nemůžu si pomoct, ale zdá se mi to tak trochu postavený na hlavu...pokud máte někdo jinou zkušenost, budu ráda, kddyž mě poučíte...díky...

Mike (Ne, 7. 8. 2005 - 22:08)

Znám lidi co nosí GOC, to jest kontaktní čočky s opačnými dioptriemi než mají v brýlích aby přez ně viděly, ale mně se líbí koukat přez brýle samotým okem, dá se koukat i přez -5 dioptrií , chce to trochu cviku ale je to super. Oko je velice přispůsobivé :-) Mike.

Mike (Ne, 7. 8. 2005 - 22:08)

Díky za odpovědi, mně nevadí ani čocky, hlavné že mám na sobě nějaký dioptrie, to mně rajcuje :-)Mike.

Reklama

Přidat komentář