Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (Čt, 31. 3. 2022 - 06:03)

Koľko má syn rokov? To má teda odvahu na tangá plavky na bazén a k vode. A do školy normálne si dá tangá aj keď má telocvik?

Andrea (Út, 29. 3. 2022 - 13:03)

Dančo, pokud má kluk pěknou postavu, tak s tangy neváhejte. Třeba to v něm probudí i trochu módní asertivity a napříště to nebude on, kdo se bude v této oblasti řídit podle kamarádů, ale naopak:-) Přeju, ať to klapne!
Jakou značku jste objednala?

Danča (Út, 29. 3. 2022 - 14:03)

Objednala jsem Cornette String a to tu nejmenší velikost která sedne tady těm klukům do patnácti let. Jinak syn nosí běžně i takové ty skoro sexy slipy a nedělá mu to problém. Ale když mají ve škole kupř. tělocvik, kde se musí převlékat, tak si vezme raději boxerky či běžné slipy.

Lenka (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Ahoj, mam syna 15 let. Nosi slipy a je spokojeny, za me do 18 let by kluci meli nosit slipy, žádný tanga, trenky nebo boxerky. Hezky slipy co drží vše kde ma být.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Omyl, jedině tanga, nic jiného a v létě se v nich nepařím.

Kája (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Ještě jeden příspěvek ode mě. Vím, že syn si bere tanga i na běžné nošení, třeba do školy nebo tak. Ale skrývá to přede mnou. Prostě stydí se a sám si je i přepere a stejně tak i spodní prádlo, když je má od semene.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 18:03)

Omyl, jedině tanga, nic jiného a v létě se v nich nepařím.

Kája (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

Syn má 13 a sám si oblíbil slipy. Sice na výběr má mnoho druhů spodního prádla, ale bere si jen ty slipy. Na vánoce jsem mu dala do balíčku i tanga. Zajímalo mě, jak na to bude reagovat. Vím, že si je zkouší a hlavně bere na noc do postele. Musí ho to vzrušovat.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 22:03)

jj taky jsem se jednou dostal k tangům, máma když zjistila že jsem je měl na sobě a dal do pračky , tak mi koupila další.

Erik (St, 23. 3. 2022 - 15:03)

také jsem nosil od dětství slipy, az jednou jsem dostal od mámy vícekusové balení slipů kde byly i tanga. zjistil jsem to až později, když jsem si bral nový kus z balíčku, ale zkusil jsem je. nebyl jsem si jistý jestli se tam objevili náhodou nebo schvalně ale po použití jsem je hodil do prádla a máma nic neříkala. Po pár dnech se mi objevili ve skříni s dalším opraným prádlem. později jsem dostal od ní i celé vícekusové barevné balení. nosil jsem je většinou jen v létě přes prázdniny. zvykl jsem si a pořád je občas nosím a to je už více než 15 let

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 11:03)

syn od 14 nosí dívčí tanga nebo kalhotky a když jsem ho přistihla že si v nich honí tak jsem mu dala pás cudnosti dneska je mu 16 a stále to vše nosí

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 07:03)

spím v dívčích kalhotkách a ráno je mám vždycky napnutý k prasknutí

Lks (Pá, 25. 3. 2022 - 18:03)

jj to já taky

Návštěvník (Pá, 25. 2. 2022 - 17:02)

dívčí kalhotky/tanga nejlepší

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

Kdy konečně to tady policie probere.....

A (So, 26. 2. 2022 - 11:02)

Co jako?Tanga u kluků?

Anonim (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Dobry den, mam syna 16 let, nosi slipy a hodne tanga. A mohi sama potvrdit, že tanga jsou dobre spodni pradlo. Ten pasek hezky zajede do zadecku a pindika drzi hezky pritazeneho k tělu Aspoň pak kluk nema zbytečné erekce.

Slávek (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

Já už jsem sice dospělý,ale prakticky od mala jsem nosil slipy,a později jsem vyzkoušel ještě pánské tanga,se kterými jsem byl velmi spokojen.Takže teď to mám tak půl na půl,slipy i tanga,ale ty tanga nosím častěji.

Robin (Út, 8. 3. 2022 - 16:03)

Jak to přišlo, Slávku, že jsi vyzkoušel tangáče? Prostě tě jednoho dne slipy omrzely, viděls to u nějakého kamaráda, spolužáka, k vyzkoušení ti je dala máma, přítelkyně, brouzdals na netu a našel něco dosud nevídaného, a taks to chtěl vyzkoušet nebos je snad viděl vystavené v nějakém kamenném obchodě s prádlem (u nás by to ale byla spíš vzácnost; mainstreamové kamenné obchody v ČR s pánským oblečením je nenabízejí)?

Jiří (Čt, 10. 3. 2022 - 15:03)

Není nic horšího, než když vám tanga vnutí máma. Já to zažil ve čtrnácti, je to už dávno, psal se rok 2002, ale nezapomenu na ten pocit stálého zářezu v zadku a na ty trapné pocity, hlavně u doktora.

Reklama

Přidat komentář