Reklama

Anální sex

grc (Čt, 9. 10. 2008 - 08:10)

hej a ty hovna vám nevadí prasátka?

pro Lili (Čt, 9. 10. 2008 - 08:10)

Přesně jak píše mik. U nás to bylo stejný. Asi zhruba po měsíci trénování se tam žen vejde i PET lahev od Coca Coly. Ale musí se mazat.

mik (Čt, 9. 10. 2008 - 06:10)

Uvolnit se naprosto v klidu povolit všechny svaly a slušně promazat a sama to trénovat s něčím menším dokud si dírka nezvykne. Pak zvětšovat nástroj do velikosti přítele a pravidelný trénink. Divila by ses, co všechno se tam vejde a nebolí to, jen to chce pravidelně roztahovat. Vím to od manželky, taky jí to bolelo, tak to zkoušela a zkoušela a teď jí neděla vůbec žádnej problém ani 24 cm mého kamaráda. A platí, kdo maže, ten jede.

Lili (St, 8. 10. 2008 - 22:10)

Potřebovala bych radu! Nebo možná pomoct vyřešit můj problém!! Můj přítel uplně zbožňuje analní sex a já mam k análu ne doslova odpor..ale zrovna ho nemusim...nevim proč mi vadí?! Ale potřeboala bych poradit čím by mohlo být to že mě to při análu bolí! A ne zrovna málo!! Pomozte mi prosím..!!

Aislinn (St, 8. 10. 2008 - 08:10)

Ty seš ubohej. Vydávat se za mě a tvrdit, žes to nepsal a hrát si na pravého.

Milan (Út, 7. 10. 2008 - 15:10)

Mě to bylo hned jasný a buď v klidu - většina lidí si to uvědomuje.

Aislinn (Út, 7. 10. 2008 - 14:10)

Muzes mi vysvetlit ty malej chudacku, proc tu delas takovejhle bordel? Jsi ubohej.

Aislinn (Út, 7. 10. 2008 - 13:10)

Toto jsem zase nepsal ja, ale nejaky debilni kreten co si tu bere moje jméno do huby - 7. 10. 2008 10:48:52, Aislinn

Aislinn (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Toto jsem zase nepsal ja, ale nejaky debilni kreten - 7. 10. 2008 09:06:59, Aislinn

Milan (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

No comment

Aislinn (Út, 7. 10. 2008 - 09:10)

Tak už nepoužívám papír vůbec. Koneckonců to trenky poberou. Milane, je možné, že jsem po tom přibral 26kg? Dost znatelně se mě zvětšila prdel. Na druhou stranu je fakt, že když se useru, tak to nesmrdí, takže se už můžu svobodně usírat kde chci. Což dřív nešlo. Zkoušel si Milane protáhnout prdel umělákem? Mě teď přijde daleko hladší "uvnitř", takže nespotřebuju tolik gelu.

Pavel (Út, 7. 10. 2008 - 08:10)

Ahoj lidi. Mně se u ženy vždycky moc líbil krásný velký zadek a při análním styku mám velice silný orgasmus. S manželkou se takhle milujeme tak jednou týdně. Snažíme se o maximální hygienu, ona si před análním sexem dojde na velkou, udělá si klystýr a pořádně se umyje. Používáme hodně lubrikačního gelu, aby ji to nebolelo. Bohužel já jsem při análu nepoužíval kondom a už tuhle chybu nikdy neudělám. Jednou se nám totiž stalo tohle. Umyli jsme se, nagelovali, já jsem ho opatrně zasunul do jejího konečníku, přitom jsem jí držel a hladil prsa a olizoval ji na zádech. Po chvíli na mě přišel silný orgasmus. Na Blanku ale taky. Ztratila kontrolu nad tělem, neudržela přitom větry a nafoukla mi varlata přes močovou trubici. Lidi, tohle nikomu nepřeju! Bolest šílená, jak po pořádným kopanci do koulí. Málem jsem z tý bolesti omdlel. Snad přes týden jsem nosil dva balónky mezi nohama, nesměl jsem si tam sáhnout, protože to strašně bolelo. A k doktoru jsem se styděl. Co by mi na tohle řekl? Blanka z toho měla výčitky svědomí, že mi ublížila. Dlouho jsem ji utěšoval že se nic nestalo a že ji pořád strašně miluju. VŽDYŤ TO VŠECHNO BYLA MOJE CHYBA!!! Teď už je všechno v pořádku a zase to spolu děláme. Jen jsem se poučil z vlastního omylu. Anál bez kondomu už nikdy více.

Milan (Po, 6. 10. 2008 - 12:10)

No mě to připadalo divný - ale ten průjem není nemožný.
Přibírá? To mi připadá divný - je to čistá vláknina a to by mělo v břiše naboptnat a zlikvidovat tak pocit hladu.... Na druhou stranu to ale podporuje peristaltiku a tou dokonalou očistou střev se může měnit i metabolismus. Chtělo by to vyzpovídat nějakého doktora nebo ho sem pozvat.

Ještě jednu věc - pokud bys to utnul a okamžitě to přestal brát - dostaneš se do původního střevního stavu poměrně rychle a zatraceně dobře si to uvědomíš...
JInak by to měla být 100% nestravitelná látka, která by měla vyjít ve stejném množství jako vstoupila.

Aislinn (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

Příspěvek 6. 10. 2008 08:33:42, Aislinn
jsem nenapsal ja, ale nejaky idiot.

Ja s tim zadne problemy nemam. Ba naopak. Presne jak pises v tom clanku - vubec si nemusim utirat prdel, delam to jen ze zvyku a spotrebuju o 90% utrzku mene. Navic to i daleko mene smrdi.

Jen jsem chtel potvrdit, zda-li take nekdo dalsi vypozoroval, ze se po tom pribira na vaze.

Milan (Po, 6. 10. 2008 - 09:10)

Actimel se nesype. Takže buď kecáš a jen tady blbneš, nebo Tě to prohnalo a to se stává. To má zpočátku užívání psylia dost lidí i když pravidlem to rozhodně není. Já se s tím nikdy nesetkal ani v blízkém okolí, ale z doslechu vím, že pár lidí to k hajzlu přilepilo. Možná to poznalo, že máš v odpadu svinčík a úklízí to stylem "Tajfun" :-)))

Aislinn (Po, 6. 10. 2008 - 08:10)

Tak jsem si tam dosypal ten Actimel. A to vám byla sračka. Myslel jsem, že už je konec, natáhnul trenky, vylezu z hajzlu ven a zas. Takhle jsem usrával až do večera.

Milan (Po, 6. 10. 2008 - 00:10)

Heh - tak ještě jednou:
http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-coitus-per-anum-pedicatio--a287.htm

Aislinn (Čt, 25. 9. 2008 - 14:09)

Milane, mam jeste dotaz na psyllium, zjistil jsem, ze je tu uz jedno tema, tak jsem to napsal sem:
http://diskuse.doktorka.cz/psyllium-dotaz-doktorku/

Lucie (So, 20. 9. 2008 - 03:09)

38 cm?! Tak to už by se dalo považovat za pokus o naražení sebe sama na kůl. To si zkusim, až nebudu vědět co bych ;-) Ps. nic ve zlym

Milan (Pá, 19. 9. 2008 - 14:09)

Nebo si dosyp lahvičku Actimelu a pak to zakrej dlaní a prošejkruj. To se dá soebe kopnout na ex. Efekt se dostaví nejdřív za tejden, ale většinou tak 10 dní. Já si už dám teď tam max. 3x tejdně a pohoda

Reklama

Přidat komentář