Reklama

plenková disciplína

Nappynat (Pá, 1. 7. 2022 - 08:07)

Nemám důvod. Proč bych měla vůbec?

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 13:06)

jen je rozdíl předškolní a předškolkovské , body 98 ve na 6leté dítě trochu "hodně" malí, overalek 98 ? to je tak na 3leté dítě.

Nappynat (So, 25. 6. 2022 - 14:06)

Podívejte se sem a zjistíte, že mají větší velikosti než jen 98.
www.obleceni-honzik.cz
Nechala jsem si udělat například bryndáček se jménem, krásný overálek s kytičkama s rozepínáním po kolýnka, bílo-červené bodýčko se sukýnkou, které využíváme na noc, polodupačky na hraní a další věcičky.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 17:06)

ajo, :-D oni to mají rozdělený na kojence a batolata. tak to jo, a ten jeden overal 130 se mi líbí . https://www.obleceni-honzik.cz/body-cerne-ruzovy-maskac , toto je taky hezký , ale to by měla už jen na spaní.

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 17:06)

Já dávám bodýčka skoro furt. Hlavně ven, kde máme vyzkoušeno, že i mokrá plínka se nevytáhne a tím neodhalí naše velké miminko. Jen spíš doporučím kalhoty než tepláky a moc se to nevyřeší ani sukýnkou s legíny, protože když si malá dřepne někde, tak se to také moc nezakryje :)
Samozřejmě v zimě je to jiné a můžete využít i tlustší plínky jako například Seni Kids Junior Super, které jsou sice jak pěst na oko klasickým oblečením, ale s kombinézou si užijete víc zábavy bez řešení veškerého čůrání i celé odpoledne.

návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 21:06)

jůůůů to musí být roztomilouš

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Roztomilouš to je když se po vykoupání zabalí do velké noční plínky, zapne se jí overálek, připne řemínek s dudu a jdete koukat spolu na pohádku do pokojíčku s tím, že už tam máte připravené teplé mlíčko ve flaštičce, opřete si holčičku o rameno, dáte před pusinku savičku a sama držíte lehký náklon pro úplné vypití celého mlíčka.

Alenka (Út, 28. 6. 2022 - 17:06)

Ahoj jemi 11 a taky bych chtěla abyse o mě máma starala jak o mimino.

Mimčo (Út, 28. 6. 2022 - 22:06)

Mě bude 16 a také bych chtěl klidně od někoho kdo má zkušenosti

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

to musí být úžasný ,tahat 40kg děcko, já ji pošlu do postele, zvednu zábrany, zakryju a nechám rožlou, jen noční lampičku, za 30min. dojdu zkontrolovat jestli spí, vezmu flašku ,a zhasnu.

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

A vy máte postýlku se postranicemi ještě?

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Myslíte si, že tahám 40 kg dítě? Ona nemá ani půlku

Nappynat plenky (So, 25. 6. 2022 - 06:06)

Jako maminka zabývající touto disci(plínou) mohu doporučit plenky Nappynat. Na tyto italské plenky jsem narazila skoro náhodou a velmi jsem si je oblíbila. Na naší předškolačce sedí perfektně, mají igelitový povrch, takže krásně šustí a pokud je spojíte s výrobky oblečení Honzík, které vám vyrobí na zakázku, tak máte doma roztomilé velké mimi v polodupačkách, bodýčku a s houpajícím se dudánkem na řetízku jako my.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 08:06)

Já uplně náhodou narazila na tyto stránky a na super oblečení značky Honzík.

Nappynat plenky (So, 25. 6. 2022 - 09:06)

Také máte oblečení od Honzíka? Že je skvělé

M (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Když mne mamka dávala k sousedce aby mne pohlidala tak jsem měl plenku na sobě jednorázovou a mamka mne dala jednu plinku sebou aby mne sousedka mohla prebalit do té čisté pleny a ona mi řekla proč mám plinku sebou to je teto abys mne mohla prebalit do čistých plenek já tě prebalim klidně ale do látkových plen když přebalování dělám i svému dítěti kterému jsou 4 roky a tobě 8 let a koukám že gumové kalhotky máš přes pleny ale pod tepláky i dětské bavlněné punčocháče tak to si šikovný chlapec ale pocuravat se ještě v 8 letech jak přes den a noc to je pro mne vrchol no když tady ses tak buď v klidu... Postarám se o tebe neboj to bylo odpoledne a a s mámou si dali kávu a cigáro na zakryté zahradě a já jsem si šel hrát s jejím synem do pokoje a pak když šla prebalit své vlastní dítě tak prebalit mne musela také jelikož jsem byl hodně pomoceny a pokadeny tak mne dala 6 látkových plen a gum kalhotky s punčocháči..

Pavla (St, 15. 6. 2022 - 07:06)

Dobrý den , jak je to s masturbací a onanií u větších dětí když se ráno vzbudí v plíně, a nemůžou se přes ní dostat k libidu ?

Lída (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

V čem vidíte problém ? Kluci prostě masturbovat musí , taková je příroda a vy jako matka by jste mu to měla umožnit a když máte většího kluka / já mám syna 12 který má a nebo spíš měl krátkodobé počurávací období / plínu mu dávám cca čtvrtý měsíc ale když mu ji večer dám tak mu ji stahuji jen tak aby se mu pod plenku vešla ruka aby si s malým mohl hrát než usne . Sice už masturbuje ale zatím bez semene , což dlouho trvat nebude a taky to přijde , i na tuhle variantu myslím a poté co ho vykoupu ho před spaním nechávám aspoň hodinu nahého aby měl dost času na hraní s ním a potom když dostane plenku tak už nemá tak velkou potřebu si s ním hrát a za chvilku usne.

Kačenka 6 roků (Po, 13. 6. 2022 - 23:06)

K prvnímu měsíci ve škole jsme udělali naší malé oslavný 3patrový plenkový dort ve kterém bylo mimo plenek i 2 dudlíky, bryndáček, bodíčko, lahvička s dudu a jiné věci a opět jsme jí naučili být naším miminkem.

Marrin (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

Ahoj..rád bych věděl ví[email protected]

Reklama

Přidat komentář