Reklama

Cuckold

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 13:05)

Nebylo to na inzerát, ale na doporučení, od ženy, kolegyně té žádoucí paní, která se mnou měla uspokojivý pohlavní styk. Byla vdaná, měla žárlivého manžela a byl to jen jednorázový úlet. U páru který si mne najal, byla naprostá shoda na tom co se dělo. Pán byl vysokoškolský profesor, kterému už se nepostavil. Paní luxusní a hodně nadržená panička. Oba vzdělaní a bohatí. Mě bylo osmnáct a jim přes padesát let. Pro naše to byla příprava na maturitu. Docházel jsem k nim jednou týdně a "doučování" trvalo něco přes hodinu, dokud paní neřekla, že už má dost. Nejdříve chtěli vidět ztopořený penis, jestli není moc velký, nebo malý. Vyhovoval jsem. Pak jsem byl pozván dál. Všichni jsme se svlékli, paní si mne umyla a šlo se na věc. Nejdřív jsem jí lízal a ona mne kouřila, dokud nebyla úplně mokrá. Pak jsem postupně zasunul. Zpočátku to šlo těžko, než se jí roztáhla pochva. Mrdalo se všemi způsoby, které chtěla. Pán přihlížel, žmoulal si pindíka a jednou dvakrát, vypustil semeno. Paní mívala tak pět šest orgasmů, dokud neřekla, že už má dost. Já jsem semeno dvakrát třikrát, stříkal do ní a hned jsem pokračoval. Mrdalo se nepřetržitě. Po akci mne ještě pohostili a byl jsem propuštěn, Chodil jsem k nim pravidelně asi půl roku a po maturitě už nebyl důvod. Paní si totiž namluvila milence, který mne nahradil.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 07:05)

Co je na tom, vždyť tak se to dělá...

vyholený (St, 10. 5. 2023 - 11:05)

Mě by to také vzrušilo kdyby na mě při šukání koukala mladá holka. A ještě ji ukazovat jak tvrdý péro zajíždí do kundičky.Jsme asi trochu exhibicionisti.No a když ti pak slízají semeno,paráda.Co víc si přát...

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 15:05)

Partner chce , aby se na nás při sexu koukala holka , mne se to nelíbí , ona se taky stydí , někdy ale dovolím.

Lopuch (Čt, 4. 5. 2023 - 07:05)

Ja jsem spis jelen,nejsem a nechci byt submisivni.
Necham je,at si poradne zasukaji,obcas zenu preliznu,jeho pokourim,ale nejvetsi poteseni pro me bude,az ji vystrika prcinu

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 07:05)

Manžel taky říká , že se mu nejvíc líbí když vidí jak mne ten kluk udělá.

Lopuch (Čt, 4. 5. 2023 - 11:05)

Jj,to jak se zena pri orgasmu uplne odda a ja sleduju,jak mu pulsuje ptak a plni ji a kdyz ho vythne,tak jeho semeno vyteka z frndy,to je ten moment,kdy myslim ze mi praskne ptak vzrusenim

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 11:05)

Manžel si to taky užívá , nejdřív mi to dost vadilo , ale když mu pak řeknu že se už muže udělat , je za chvíli vystříkanej.

Lopuch (Pá, 5. 5. 2023 - 08:05)

To ja se manzelky neptam,kdy muzu strikat,ale nechavam si to az na posledni chvili.Cekam az opadne jejich orgasmus a pak si ho vyhonim a poatrikam ji prsa,nebo ji ho strcim do frndy a vystrikam ji znovu po milenci a udela se okamzite znovu

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 14:05)

Manžel se před tím taky neptal , ale teď je dost submisivní , ten kluk je teď pánem.

Mirka (St, 3. 5. 2023 - 14:05)

Manželův malý penis je trvale zamknutý v klícce. Vezmu si do postele syna a nechám se vyšukat jeho obří kládou. Je mu 13 a má ho jak kůň.

Jirka (Út, 6. 6. 2023 - 09:06)

A co na to manžel? Líbí se mu to?

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 14:05)

Mám dotaz. Je taky ženský cuckold? Jednou se mi stalo na vandru, když pršelo, že se mi do stanu nakvartýrovaly dvě sestry. Byly zmoklé a tak se svlékly a sušily. Ta starší měla zájem o to abych jí zahřál sexem. Mladší se na to jen dívala a mastila si frndu, protože prý byla ještě panna a bála se styku. Když sem se na tu starší vystříkal, tak z ní semeno olízala, pak se navzájem prstily, dokud se mi zas nepostavil k zásunu. Pak to šlo znova dokola, dokud nepřestalo pršet.

vyholený (St, 10. 5. 2023 - 07:05)

Myslím že se jí libilo být přítomna u šukajícího páru.Kdy se to normálnímu člověku povede?Určitě ji to vzrušilo.Zkusila si ochutnat sperma snad někdy v budoucnu bude polykat sperma normálně.

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 09:05)

Přihlížející sestřička byla o dost mladší než ta souložnice, ale nedělaly to tak poprvé. Byly domluvené. Oběma to pomáhalo, protože měly hlasité a divoké orgasmy. Úplně se při nich zmítaly. Nepopírám, že mě se taky líbilo, že se na nás dívá takový ještě neprotažený žabec a často jsme měnili polohy tak, aby dobře viděla. Když slízala semeno tak se líbaly a vyměňovaly si ho, dokud se o něj nepodělily rovným dílem. Pak ho polkly. Nadělil jsem jim ho dvakrát. Když se uspokojily, přestalo pršet, oblékly se poděkovaly, odešly a pak už jsem je nepotkal. Byl to takový dar nebes.

Iveta (St, 3. 5. 2023 - 11:05)

Manžel musí mého nabíječe i kouřit. Má tak 4x větší péro než manžel. Nic mě tak neudělá jako to jeho obří péro.

Ester (Ne, 14. 5. 2023 - 13:05)

Taky to tak mám. Manzel nemá moc velké pero ale moji milenci ano. Pochopil že jeho pero mě není schopné udělat, skoro ho necítím. Nicméně mě nesmírně baví a vzrušuje když manzel kouří péra.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 12:05)

U nás je mají oba více méně stejné , manžel mu ho nekouří , jen když se kluk udělá vezme mu ho do pusy a očistí , ale jinak ne.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 13:05)

Kdysi, jako student, jsem vypomáhal staršímu manželskému páru, kde pán byl neschopný sexu a paní hodně náruživá. Oba trvali na tom, že manžel bude aktu přítomen. Sledoval nás s velkým zájmem, masíroval si penis, ale marně. Dost často paní vyžadovala aby mi on pohonil ptáka a zavedl ho i opakovaně, do její vagíny. Když jsem jí po delší době naplnil, tak on jí z pochvy vylizoval semeno a ona mi očišťovala pyj jazykem a vysávala zbytky ejakulátu, dokud jsem neejakuloval znova. Většinou při tom měla opět další orgasmus.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 13:05)

Manželovi stojí, ale já nechci dva najednou , taky mne pak líže , líbí se mi to a manžel to fakt umí , když ještě očistí klukovi , řeknu mu ať si to udělá rukou a on je fakt spokojenej.

Reklama

Přidat komentář