Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (Út, 3. 1. 2023 - 06:01)

Jednou jsem taky čůrala cestou z návštěvy, šla se mnou kámoška kus cesty a tak jsem trochu přemýšlela,jestli se vyčůrám, ale chtělo se mi hodně a když jsme se blížily pod takový mostek, tak jsem jí řekla,že se mi chce čůrat a že se tam vyčůrám a ona že tak jo a že nikde nejsou lidi a tak ať to pustím. Dřepla jsem si a pustila to takovým normálním proudem, ale pak jsem čůrala víc a viděla jsem jak kamarádka začíná křížit nohy a ruku měla asi taky nutnou potřebu. Když jsem byla hotová, rychle si z pod sukně stáhla kalhotky a punčocháče a čůrala ještě rychleji než já. Hned z ní prudce vystříklo, ale čůrala jen krátce. Asi jak mne viděla tak chtěla taky. To se mi stalo také, že když jsme šli dvě holky na malou a ta co potřebovala nutně a čůrala a já jí pozorovala ,tak se mi hned chtělo taky ,ikdyž jsem nepotřebovala moc,ale taky to šlo rychle, protože jsem to měla na krajíčku.

Karel (Út, 3. 1. 2023 - 07:01)

Báro, a dokázala bys nějaké holce vytřít pysky po čůrání nebo jí je při čůrání přidržovat? A nechala by sis to udělat od jiné holky?

Anonym (St, 4. 1. 2023 - 15:01)

Nejsem sice Bára, ale musela bych toho člověka znát a věřit mu a pak možná ano.

Bára (Út, 3. 1. 2023 - 07:01)

Jedna holka po mě chtěla kapesníčky na utření,ale já jsem ji se rozhodla, že ji osuším sama. Takový hec,jenže ona asi ještě chtěla a ještě trochu čůrala a počurala mi kapesníčky a do dlaně se mi taky,tak jjsem zala nový a počkala až nic už nebude čůrat a otřela ji pipinu a zasmáli jsme se tomu. Ruku jsem si otřela taky a neřešila to .

Karel (Út, 3. 1. 2023 - 08:01)

Bár, a ty sama si někdy přidržuješ pysky při čůrání? A kdy naposledy se ti stalo, že jsi musela čůrat a nemohla sis jí potom vytřít?

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

Supr Tinko

Tinka (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

chodila jsem dříve s klukem a ten chtěl taky ať čůrám před ním, hlavně v přírodě a taky ho měl hned velikýho, když víděl jak mi to jde a když jsem mu řekla, ať se vyčůrá taky, nešlo mu to, ale nemohl si pomocí a ihned se udělal a nastříkal to do loužičky kterou jsem vyčůrala. Často už byl dřív než jsem se vyčůrala celá. To se mu super líbilo.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

ale klidně ale asi až bude zase na jaře tak hezky jako teď protože až se zase ochladí tak by to při dřepění na bobku asi nebylo vidět přes stažené kalhoty a musel bych se dívat jedině od prdelky

Pavkol (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

takhle tolerantní holku bych si přál jednou mít

Lenka (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Jsem tolerantní. Mám ráda společné močení. Chceš to zkusit.? Praha a okolí 29 let

Soňa (Ne, 1. 1. 2023 - 18:01)

Chodila jsem s klukem a tři roky starším a on se mi hned na začátku svěřil s tím, že se mu líbí dívčí malá potřeba a protože mne miluje, chce abych to věděla hned. Byla to pro mně dost složitá situace, ale jeho upřímnosti jsem si vážila. Dokonce mi řekl, že nebude na mne naléhat a až sama budu vnímat, že mu to dopřeju, tak mne o to požádá. Tři předchozí holky ho prý kvůli téhle anomálii opustily. Sketečně nenaléhal. Když jsem šla na WC tak mne nešpehoval ani neloudil ,ale já cítila, jak se musí přemáhat. Při tom vše ostatní nám klapalo dobře. Já ale stále nebyla schopna mu nabídnout - pojď se mnou na WC. Jednou jsem nutně potřebovala na malou asi kolem páté ráno a tak jsem se vzbudila a on ležel vedle mně a vzbudil se taky. Když se zeptal kam jdu, řekla jsem že na záchod, on mne objal a oba jsme skončili na WC já čůrala jako o závod, on se pak taky, oba jsme se na sebe při tom dívali a pak se vášnivě pomilovali. Od té doby poznám, kdy má náladu na mé čůrání a je to hezký. Jemu se líbí taky když jsem plná a tak nejsme-li někde mezi lidmi nechám si to na poslední chvíli. Týna psala, že má močový měchýř málo aktivní a čůrá dlouho. To mám já taky ale když si dám panáka nebo kafe tak potom je to rychlý a dlouhonejít na malou nevydržím. Jemu se líbí oboje, hlavně, když ale čůrám hodně. Taky jsme soutěžili, kdo vyčůrá víc. Já vydržela vypít 4 piva doma a až pak to postila do nočníku. Bylo to nekonečný a skoro tři čtvrtě plný. On měl víc. Vydržel taky 4 piva a pak musel, ale načůral ho skoro plný. Neznamená to ale, když mám méně aktivní močový měchýř, že tedy vydržím vše a dojdu vždy na WC. To tak není. Počůrala bych se stejně, jen by to nebylo tak velkým proudem, ale zastavit bych to nemohla. Taky si takto hrajeme.

Jan (Ne, 1. 1. 2023 - 17:01)

Viděl jsem odpoledne ve Statkoči u nádraží jak si holka dává ruku mezi nohy a drží si pipinu a tak jsem ji chvilku sledoval,protože bylo jasný že potřebuje dost nutně na WC. Hned se za chviličku vyčůrala za prvním rohem.
Z kundičy jí to spustilo rychle velkým proudem a pak ještě
chvíli čůrala mírně a udělala mokrou louži pod sebou. Naštěstí si mně nevšimla a pokud jo, tak to bylo asi tolik naléhavý, že to stejně pustila celý. Věk asi 20 let.

Jen na vysvětlenou (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

to sice ne na to bych potřeboval fotku video nebo slyšet to ale rád si takové věci čtu když se tím holky pochlubí co je na tom špatného. je to přirozená věc. před 20 lety jsem byl na táboře kde shodou okolností taky Žaneta ale z 99%ní jistotou jiná než tahle taky hlasila místo musím jít na záchod musím jít čůrat nebo musím jít kakat vím bylo nám tehdy oběma mezi 25 - 30 takže tehdy se to bralo jinak ale to je prostě asi věc každýho o čem se chce bavit a o čem ne v 39 jsem měl přítelkyni která řekla že takovou tu digihru s vlkem a vajíčky hrála když byla na záchodě na velký ale jinak jsem se s ní na dané téma nesměl bavit takže protože jsem jí měl moc rád tak jsem to respektoval

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Žanetka tě dostala až jsi z toho udělal mokro, co?

Pavkol opravvdový (Ne, 1. 1. 2023 - 14:01)

obě předchozí zprávy jsem nepsal protože jsem zrovna čubrněl na Noc na Karlštejně ale jsem rád že se to tu za poslední 3 dny takovými zážitky jen hemží

Pavkol (Ne, 1. 1. 2023 - 13:01)

Holky, velké potěšení mi dáváte. Jste úžasný. Žanetko už jsi mě dostala do varče.

Pavkol (Ne, 1. 1. 2023 - 13:01)

Holky, velké potěšení mi dáváte. Jste úžasný. Žanetko už jsi mě dostala do varče.

Žaneta (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Musela jsem jednou čůrat a byl se mnou vzdálený příbuzný v lese na výletě a já vím, že jsem se mu líbila a moc jsem se styděla, ale když už to bylo kritický, jen jsem ho poprosila, ať jde napřed, že musím na malou, rychle jsem dřepla a ihned to šlo ven. Jenže on se chtěl dívat a díval se a bylo to hodně divný, ale když jsem dočůrala pak mne začal objímat a skončilo to nakonec prvním milováním v lese. Byla jsem bezbranná, ale nakonec ráda vzpomínám na ten zážitek, který jsme si pak ještě zopakovali i s tím čůráním na jiném místě za pár dní a jsme stále přátelé s občasným sexem spojeným s čůráním.

Pavlína (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Já jsem jednou provokovala takhle mladýho kluka na střední, co se mi líbil a on na mě už taky dlouho pokukoval a byl nesmělej . Doprovázel mne vždy od autobusu domů a já to prostě jednou jen zkusila a zahrála, že potřebuju na záchod ať hlídá a šla jsem se vyčůrat k nejbližšímu stromu tak, aby mě viděl. Nepotřebovala jsem úplně kriticky a vydržela bych asi až domů, ale nakonec jsem začala u toho stromu čůrat a pak už mi to šlo naplno. On to viděl kousek ode mě a byl úplně rudej a pak mně začal zničehonic objímat, když jsem se oblékla líbat a že se mu líbím a už to bylo. Přitiskl se ke mě a já cítila jak je velký a tvrdý i přes jeho kalhoty, najednou mne šíleně stiskl dal ruku do jeho kalhot a já cítila, že to z něj několikrát vystříklo přímo mi do dlaně a strašně krásně.

Petr (Ne, 1. 1. 2023 - 10:01)

Přemluvil jsem jednou kamarádku a´t jde se mnou chcát když jsme šli z večírku a byli trochu v náladě. Ona se na otázku, jestli potřebuje čůrat jen zasmála, že musí nutně a že to už moc dlouho nevydrží. Asi za minutku se opravdu začala kroutit a zkřížila nohy a vzápětí se zastavila,rychle dřepla a stáhla kalhoty a přímo na cestě do pustila ven na chodníku.. Byl jsem z jejího proudu úplně odrovnanej ,protože jsem si sedl k ní a ji držel za ruku a viděl jak jí to intenzívně proudí z pipiny ven . Fakt pořádný chcaní ,muselo se ji chtít hodně, protože to měla dost plný podle toho kolik vyčůrala vody.

Reklama

Přidat komentář