Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

simona (So, 7. 5. 2022 - 02:05)

popovídá někdo o plenkách a abdukce, [email protected]

. (Pá, 6. 5. 2022 - 11:05)

Já si myslím že ještě nikomu plenky neublizili jestli je dítěti jeden rok či 15 a více let. Náš syn 13 let nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále říkala jsem mu že by pleny už nemusel dávno nosit ale on si stojí za svém ale i ve škole má pleny jednorázové drynites ty mu prý protekali tak nosí největší Huggies jednorázové pleny a nikdo se mu neposmiva ve škole že je miminko které nosí plenky látkové či jednorázové a v zimě normálně nosí punčocháče pod kalhoty či zimní kombinézu když jsem v zimě měla na starosti jeho 3 kamarády tak všichni včetně mého syna byli v plenkách celý den a noc ale hlavně nosili pleny punčocháče a zimní kombinézu ono při lyžování a nebo cestování aby se dítě vysvleklo tak se mezi tím pocura či pokadi tak to udělají do plenek a pak se jenom prebali děcka a oni jsou v pohodě a já jsem v klidu že nepomocili sebe a oblečení než aby děti jezdili s rodiči na dovolenou tak vždy prázdniny stráví u nás ale jejich rodiče už ví proč že se u mne stanou miminky a batolety. Ale kdyby jste nikdo chtěl se stát mimcem tak nejsem s české republiky ale ze Španělska já jsem ceska ale žijící ve Španělsku dva roky už to bude......

N (Čt, 5. 5. 2022 - 13:05)

Milé rodiče když vám větší děti marodi dáváte jim také pleny... Mne je 14 let a když náhodou marodim tak od mami či táty dostávám pleny ale látkové pleny klasické s pvc kalhotky a bavlněné punčocháče dětské s overalem prý abych více nenastydl......

Tom (Čt, 5. 5. 2022 - 13:05)

Já sice nikam necestuji ale i plenky mám doma non-stop já marodim ale stará se o mne mami kamarádka mne je 10 let a mamka řekla vše kamarádce že nosím plenky jak jednorázové či látkové pleny plus co k tomu patří tak dneska jde máma do práce až na noční tak když mne mamka dávala včera večer pleny jednorázové tak ráno nikdo nešel mne prebalit tak jsem si plenky sundal sám a nechal je v posteli a zamasturboval jsem si a pak se to stalo přišla mne mamka prebalit odkryla deku a řekla chtěla jsem tě dneska nechat bez plinecek abys i vetral nemůžeš být stále být zabalený do plenek ale hold budeš muset být zabalený do plenek celý den a noc tak že po koupání mne přenesla zpět do postele na přebalování pak mne nechala ležet abych si udělal co potřebuji masturbaci ale já už nechtěl tak mne namazala mastí a zapudrovala mne pak se skříně vyndala asi tak 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s dupačky a řekla toto vše dostaneš na sebe a odneska budeš mít i brindak a budeš krmen ale i s kojenecké láhve a dudlík v puse celý den a budeš dostávat jenom látkové pleny celý den a noc. Teď ležím v posteli stejně marodim takže mne to je jedno tad po obědě cítím mokro v plenkách a oběd jsem měl v kojenecké lahvi kaši a v puse cumlam dudlík

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 23:05)

let z Egypta do Prahy trvá 4.5h ne 8h. a kamarádka letěla do Marsi s dcerou a ta tam místo plavek musela nosit " one piece swimwear " https://www.aliexpress.com/item/33031273927.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.336874c77mfZN4&algo_pvid=d9448056-d500-458f-9916-c33cb0426c2b&algo_exp_id=d9448056-d500-458f-9916-c33cb0426c2b-1&pdp_ext_f=%7B"sku_id"%3A"67293453235"%7D&pdp_npi=1%40dis%7CEUR%7C%7C15.55%7C%7C%7C%7C%7C%402100bdd516516980397488829e02bd%7C67293453235%7Csea
A když šli na večer ven na večeři jako rodina byla dcera z bezpečnostních důvodů na vodítku . strach z islmu.

Daniela (St, 4. 5. 2022 - 14:05)

Mám zážitek z odletu z Egypta. Tam při prohlídce svlékli kluka tak asi 8-10 let. Chudáček měl plenkové kalhotky doslova narvané do hodně těsných boxerek a přes to slim džíny! Kam ti rodiče dali rozum! Tahle týrat dítě na skoro osmihodinovou cestu. To přece museli vědět, že tak velký kluk s boulí mezi nohama upoutá pozornost celníků. A když už mu pleny museli dát, mohli mu dát volně oblečení a ne ho takhle tísnit.

David (St, 4. 5. 2022 - 15:05)

Na západě mezi bohatšími rodinami úplně normální. Žádné týrání. Náš kluk si pod slipy a slimky taky bere drynites. Jemu čtrnáct a sám si to takhle vybral, takže mu kupuji plenky a všichni jsou spokojeni.

V.N. (So, 7. 5. 2022 - 07:05)

Syn (13) dělá závodně triatlon. Během závodu není možné aby se vymočil, takže na závody si pod kombinezu jako většina chlapců nosí jedině plenky dynites. Vývorně absobrují moč, takže je v suchu. Je s nimi maximálně spokojený.

Jiří (So, 7. 5. 2022 - 09:05)

No tak to hned po plavání mají hendikep v podobě nacucaného rance mezi nohama!

Daniela (St, 4. 5. 2022 - 16:05)

Co je normální? Takhle velké dítě s plenou? A váš kluk se nestydí? Nedovedu si představit,jak to snese takhle na těsno mezi nohama a proč je vůbec má.

David (St, 4. 5. 2022 - 23:05)

Kluk se nestydí, dělají to takhle i jeho kamarádi v USA/Kanadě, kde jsme žili. A má je, protože nechce řešit to, že se mu chce na záchod a může to v klidu pustit pod sebe.

Daniela (Pá, 6. 5. 2022 - 08:05)

Taky jsem slyšela vyprávění o tom, jak nesmyslně dlouho jsou americké děti drženy v plenkách. Hlavně na noc, aby necouraly na záchod a nemohly onanovat.

Návštěvník (Pá, 6. 5. 2022 - 22:05)

Já slyšela od kamarádky co letěla do ameriky si vydělat jako chůva (nanny). Tak říkala tam nemají látkové pleny a že rodiče ani nemají čas a chuť děti učit na kakáč tak chůvy můžou dětem dávat jednorázové papírové pleny dokud je třeba, takže toho ty chůvy využívají a dítě v 6mi letech v plenách je normální věc.Když se nadšená kamarádka dostala do rodiny kde 4letá holčička měla pleny ,chtěla ji odnaučit , dostala nadaný, protože by pak ta holčička musela nastoupit do „Kindergarten“ školky a to nechtějí.

Renata (St, 11. 5. 2022 - 14:05)

Potvrzuji. Byla jsem rok v rodině dentisty, kluk 8 a holka 6 let, oba pleny na noc i na delší cesty. Tam je to normální.

Eva (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Dělají z dětí nesvéprávné blbce!

Matka (Po, 2. 5. 2022 - 05:05)

Pro kluka 13 let jednoduchý způsob dát mu pleny s násilím a dát uzamykatelné gumové kalhotky a bodyčko se zipem vzadu aby si plenky nemohl sundat a nebo aby si postel prevlikal sám a onoho to přejde pak si pleny bude brát sám. Já u syna a dcery mám stejný problém každodenní rutina používání plen bohužel také se stále častěji pomocuje teď marodi a je v plenkách celý den a noc také mu je 14 let a dceři 13 let dcera nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále jelikož je i postižena ADHD tak pleny má stále ale s tímto věkem je spíše na věk 4 leteho dítěte občas syn i sestru hlídá a i prebaluje a když nenarodil tak se oni starat když jsem doma nebyla a byl úplně v pohodě ale jednou jsem ho nachytala že měl pleny také ale nic jsem mu neříkala proč je má. Ale on pak mne řek že jestli bych mu pleny nemohla také dávat že si pleny bude nasazovat sám ale teď když marodi tak ho normálně i prebaluji já sama a doma má dětsky overal a přes den také punčocháče zatím ještě plenky dávám už jednorázové S jemu a dceři ještě xs obojí pleny jsou noční plenky s větší savosti teď ráno budu prebalovat oba jak dceru tak i syna dcera půjde do školy ale speciální a se synem jsem bohužel doma na paragraf sice by mohl být doma sám ale je lepší když ho mám v péči já u dětské lékařky když jsem s ním byla tak mne to nabídla ale dnes přijdou i vkládací pleny tak je budou dostávat do jednorázovek pro lepší savost ale občas dávám i klasické látkové pleny hlavně syn je má nejraději školní výuku má online takže nezameska žádné učivo..... Dětská lékařka je má sousedka takže ona ví že dávám pleny sice tak u velkých děti to nedoporučuje ale bere to s rezervou..... A punčocháče a zimní kombinézu kluk normálně nosil úplně v pohodě bez žádných keců a připomínek úplně v klidu..... A jak tady nikdo píše o malých nohou tak syn má nohu 36 zatím ale nosí zatím ještě nevím 34 že má dětskou obuv mu vůbec nevadí zatím bohužel ještě dětské PRESTIGE ale pouze na tělocvik ale i ve škole přezůvky ale jinak má vasky jsou podobné jako prestige také že Zlína s označením žirafka.....

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 17:05)

Jdi hulit čuráky na nádraží,buzno!

Honza (Čt, 28. 4. 2022 - 22:04)

Já vám něco řeknu, já a můj kamarád, oba, když jedem na výlet, plena je samozřejmost, hlavně, když lyžujem nebo bobujem. To pak se vyslíct, to jste dřive posraný, než vyslečený. A u nás ve škole jsou taková prasata, že na záchodovim prkýnku leží hovno, pisoáry jsou ucpaný, tak pleny berem i do školy, když jsou tepláky, nikdo nic nepozná. Takže za mě, je v pořádku brát plenky ssebou na výlety. A kdyby se někdo divil, že pleny i do školy, tak si představte, že jsou tam lidi, kteří jdou klidně 3 posobě na ten hajzl, jdou se schopní vysrat mimo mísu, ani po době nespláchnout, a házet toaleťák do pisoáru, dokonce už jsem viděl se někoho do pisoáru vysrat, ateď tam zkuste na ty záchody jít. Našli se i ti co tam hulí, ale né cíga, prostě i tabák, kterej se dá u nás legálně koupit,jen nevim jak,když jim je tak kolem 13, 14.

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 15:04)

Mému synovi je 13, 2x se přes noc počůral, nevím co sním mám dělat. Už jsem si opatřila pleny na jeho velikost, nicméně, když jsem se ho snažila přemluvit aby si je vzal, a když to bude 3 dny v pohodě, žemu je zase přestanu dávat. On ale nesouhlasil, a v noci se opět počůral. Nevim co by to mohlo způsobovat, mám ještě jednoho syna, kterýmu je 8, ten se taky furt počůrává, pleny má, a bez protestu, ale starší si nechce nechat říci. Nevíte jak ho mam donutit aby ty plenky začal nosit? Snažila jsem se opatrně, ale nevyšlo to. Zkusím s nim ještě promluvit.

Káťa (Čt, 28. 4. 2022 - 08:04)

Já jsem s Ukrajiny ze synem u známých a synovi je 10 let ale syn s traumatu nosí plenky také non-stop i bohužel do školy je drobné postavy a takže dětské plenky mu jsou ty největší pampersky číslo 8 podle psychologie mu to bude trvat cca 2 roky než si zvykne na klid spousty děti z Ukrajiny to vzalo jinak ale některé děti mají strach tak nám doporučuji klinické centrum karlovo dětskou kliniku takže chodíme zatím ambulantní vyšetření s jazykovou bariérou nemáme žádný problém kluk mluví na půl český a ukrajinsky ale chodí sice do speciální školy ale tam jsou dobré učitelky a hlavně neukazuji kdo je kdo a kamarádky syn právě do této školy chodí také jelikož ten pleny nosit musí tomu je 13 let ale má rozum na 2 lete dítě tak nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále..... Já jsem dříve bydlení měla v České republice ale jezdila jsem do cech jednou za půl roku tak se s kamarádkou střídám o hlídání dětí jelikož už ona nemůže s tím jeho postižením jejího syna dříve to měl jednoduché když byla u mne také půl roku tak se na Ukrajině s tím to postižením postarat o dítě ale bohužel mu to přerušila válka bydlení jsem měla v charkove mé rodiče už nežijí a přítel je ve válce........

Reklama

Přidat komentář