Reklama

Holky a nahota doma

Václav Čtvrtek (So, 23. 10. 2021 - 15:10)

Tak to bych nevymyslel ani já a že jsem už pár pohádek vymyslel.Jsi talent :-)

David (So, 23. 10. 2021 - 12:10)

Moje sestra chodí nahá po celém bytě je jí 17 a tak už je krásná štíhlá žena s trojkami kozami a krásně zastřiženou kundičkou. Mi je 15 a občas se mi taky postaví ale to mi sestřička od toho pomůže v pokojíku mi ho vyhoní buď rukou nebo mezi kozama to je lepší i střik mám větší i jí se to líbí. Už jsem ji i udělal prsty ale penis mi do sebe prozatím nedovolila zasunout.

Pavkol (Ne, 26. 9. 2021 - 08:09)

jedna se přede mnou svlékla do kalhotek a nechala si hladit záda prdelku dráždit bradavky i hladit a vyprstít mindu pak se uprdla a pak šla na záchod tam čůrala dveře sice nechala pootervřené takže jsem mohl v klidu šmírovat ale byla tak silná že byla ta její malá potřeba bohužel jen slyšet. Od tohoto zážitku uplynulo letos 25.6. už 17 let

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 12:09)

Neměl jsem sestry, nemám ani dcery. Holky jsem vídal nahé jen u vzdálenějšího příbuzenstva, nebo u "cizích". Dá se říci, že jich bylo dostatek a někdy to byly velice romantické chvilky. Teď mám problém s "holkou" drobet starší, kvůli tomu i s manželkou. Teď v těch parnech chodí moje pěkná tchýně hodně nalehko. Nemá podprsenku ani kalhotky. Na sobě jen lehké a krátké domácí šaty. Když se ohne, vidím úplně všechno. Když se přikrčím vídám bobra i štěrbinu. Nevím jestli jde o nepozornost, nedbalost, nebo jestli mne provokuje a baví se tím. Rozhodně mi to vyvolává viditelnou erekci a ona si s úsměvem všímá, že na mne působí. Všimla si i manželka a zle se s maminkou pohádala. Výsledkem je, že tchýně nosí šaty poněkud delší, ale stejně se tu a tam přede mnou odhalí, když dcera není nablízku. Nevím jak dlouho vydržím po ní nevyjet.

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 10:09)

Když mi bylo dvanáctlet, půjčily si mne mladší sestřenice ve svém pokojíku jako studijní materiál. Nejdřív se svlékly ony a ukázaly mi své vagínky, až kam jsem dohlédl a pak chtěly vidět mne. Když jsem se svlékl i já, učily se na mě honit. I mne nechaly masírovat jejich žlábky. Nakonec jsem se neudržel a udělal se sám. Semeno u nich vyvolalo velký a radostný zájem. Vypískly nadšením. Pak přišla teta. Kdo ví jak by to dopadlo. Od té doby už jsme byli pod dohledem.

Liv. (Pá, 24. 9. 2021 - 17:09)

Vzala jsem si od bráchy tričko a chodím jen v něm a pod ním nic. Když je náhodou něco vidět, tak ať je. S bráchou je tohle v pohodě, před sebou chodíme normálně od mala nazí a nikdy jsme jinak nechodili, takže nemáme důvod na sebe zírat. A když si děláme dobře, tak to je snad taky normální a není potřeba z toho dělat vědu. Když jsme sami doma, tak jsme normálně nazí a brácha honí každou chvíli. Už tak chodí i před kamarádkami a já před jeho kamarády. S nimi to ovšem byl větší problém, než se uklidnili a berou mě nahou normálně v pohodě.

kurvička Olina (Po, 11. 10. 2021 - 20:10)

Jsi malá kurvička, ani to netušíš. Pomalu ale jistě budeš s kamarády tvého bratra mrdat. Znám to také, když mě bylo 14 let ošukali mne kluci z celé naší ulice, co k nám chodili za bratrem. Někdy si to rozdal jeden, jindy dva, dnes už tam nebydlím, mám manžela a ten mne projíždí každý den i několikrát.

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 17:10)

Blahopřeji, jsi mooc šikovná.

Sebastian (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Ahoj Majko, kolik je tvému klukovi, že nosí slipy?

Majka (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Přátelé, já doma chodím úplně bez nebo jen v šatečkách na ostro. Mámě to dost vadí, říká, že jsem jako na molu, ale už mi nechává být. Když přijde přítel, zavřeme se v pokojíku a já ho svleču taky, alespoň do slipů, než mu je sundám úplně.

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 08:09)

právě jsem si ještě jednou pozorně přečetl kolik vám v době těchto hrátek bylo takže předchozí otázka z pochopitelných důvodů neplatí

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 09:09)

Moc hezky popsáno nehezké chování sourozenců. Sestru nemám, ale takhle daleko bych nezašel ani já ani ona. Lecos jsem zažil s mámou, ale ani jsem se jí nedotkl, ani ona mne. Byl jsem často bit, ale nikdy ne rukou. Jsou prostě hranice, které nelze překročit a vy už jste jednou nohou za hranicí. Mělo by to zůstat na masturbační úrovni.

Marika (So, 18. 9. 2021 - 08:09)

Je mi 15 a bratrovi skoro 17 od mala jsme velice dobří kamoši ,vše si říkáme i ukazujem pomaháme a i o sexu jsme se toho spolu hodně dozvěděli. Ale jeden takový poznatek máme společný když jsme jeden druhému pozorovali věkem pohlavní orgány. Od jeho třinácti jsme měřili penis v klidu a v pozoru pozorovali jsme jak nám rostou chloupky kolem penisu a mi kolem pysků nebo jak mi se začaly zvětšovat malé pysky. Teď když naši ojeli minulý týden na chatu tak jsme si zase vzpoměli na naše sexy měření a dovádění. Brácha vyšel se sprchy jen tak si lehnul na postel ja vzala jsem pravítko a přiložila na horní stranu penisu a nestačila jsem se divit 17cm. v klidu ale ten klid trval jen chvilku ,polechtala jsem ho po koulích a už se stavěl vyjel žalud z předkožky a penis ležel na břichu tvrdý jako kámen opět přišlo na řadu pravítko a po horní straně 21cm. Zašla jsem si taky dát sprchu a jen tak jsem si lehla vedle bráchy . A teď on mi roztáhnul pysky a prstem zajel dovnitř a palcem na poštěváka který byl taky v pozoru a ven s té kožní řasy. Chvilku jsem se oddávala nesmírné slast až to na mě přišlo a udělala jsem se ale to už jsem měla v ruce jeho penis a mohutně ho honila ,cítila jsem jak mu v něm škube tak jsem se posadila nasměrovala ho nahoru a pak to přišlo za krásného vzdýchání s něj vystřiklo semeno asi půl metru vysoko v osmi rázech až mi málem vylezly oči z důlku kolik toho bylo a dopadlo to mi na ruku a mu na celé tělo a obličej. Po odeznění orgasmu jsme se šli oba osprchovat já jsem ho celého namydlila a žíňkou umyla i on mě umyl od prsou až přes pipi dolů asi půl hoďky jsme strávili ve sprše.Přiznám se kdyby jsme měli kondom tak byl i zásun ale tak jsme nechtěli nic riskovat i když jsem měla chuť jako blázen . Bratr šel pak na fotbal a já jsem měla ještě chuť tak jsem si to rozdala ještě z máminym vibrátorem. Je to fajn když jsou sourozenci dobří kámoši Marika a Michal.

Pavkol (Pá, 24. 9. 2021 - 08:09)

zajímavý příběh a viděl tě bratr b chousltivější situaci třeba při čůrání?

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 09:09)

to jsem teda zas jednou "zabodoval" úplně se za to stydím

Majka (Po, 13. 9. 2021 - 08:09)

Mám dvě dcery 14 a 16 let a náhodou jsem jich přistihla ale ony o tom nevěděly jak si jedna druhé lížou pičky ,byla jsem s toho dost na větvi ale časem když jsem to řekla mojí známe tak mě vyvedla s této situace . Aspoň budou vědět jak to klukovi říct když se budou milovat jak ji to dělá dobře. Pak jsem už to neřešila I když jsem jich viděla pak i prstit jedná druhou. Vždyť i já si sní ještě občas hraju a jak mi to dělá dobře.

Zdena (Po, 13. 9. 2021 - 09:09)

Já bych to nezjednodušovala. Dcery mohou získat návyk na lesbický sex a na kluky se ani nepodívají. Mladí hoši bývají suroví, myslí jen na své vlastní potěšení a dívky neuspokojí tak, jak potřebují. Zato holky ty si rozumí od začátku. Když budou potřebovat něco do pochvy tak si to snadno opatří a s poštěváčky to umí líp než jakýkoli hezoun. Být na tvém místě, s dcerami si promluvím jak je to s jejich sexuální orientací. Taky by jsi se nemusela dočkat vnoučat. Sebeukájení sem nepleť to je něco zcela jiného.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 13:09)

Jo mě je 16 mám dvě ségry a ty chodí doma pořád nahý 14 a 13
Dovolí mi si na ně i šáhnout a berou to v pohodě

Valerie (Pá, 3. 9. 2021 - 09:09)

Nahotu beru jako pro mě samozřejmost .Když jdu třeba s koupelny nebo ráno vstanu s postele spím totíž nahá . I můj manžel spí nahý tak že nás i děti vidí nahaté máme to tak už co jsme spolu. I děcka tak dcera má už 17 a kluk 15 tak že mají své pohlaví taky vyvinuté a taky jim to nevadí o ni chodí nahatí. Je jasné že mladému se občas postaví ale asi to vyřeší sám .Nahota je prostě u nás volná.

Kamil (Út, 24. 8. 2021 - 12:08)

Teď je nám už o pět let více a když se sejdeme tak se na sebe podíváme a zasmějeme se . A ostatní nevědí co se děje čemu se smějeme . Když jsme loni bylo na dovči z rodinami svými příteli tak jsme to pak u taboráku v noci vyzkoušeli a ještě nám to tak funguje jak jsme to zkoušeli za mlada.

Reklama

Přidat komentář