3519 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Odpověď na Od mala se s klukama koupu
Prasata teplý a ty seš blbka.
24. Březen 2022 - 12:21
Veronika (anonym)
Odpověď na Chcel by som sa s nimi
Ale , ale. Copak Adámku svrbi tě prdelka ?!
24. Březen 2022 - 14:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prasata teplý a ty seš blbka.
Nech jí na pokoji. Vzrušuje jí to a o tom to je. Mne, když máma viděla souložit se ženou, dostala hysterický záchvat, mlátila mne a chtěla nás roztrhnout.
24. Březen 2022 - 15:00
Pavlína (anonym)
Já žiji se synem sama, táta od nás odešel. Takže syn má 12 let a začíná mu to "období", tak ho netrestám, ale kompenzací je, že si ho můžu zkusit mu honit a dívat se jak stříká, jak si ho honí, jak si s ním hraje...někdy si hraji já a musím mu svázat dozadu ruce, aby se nebránil. Je to opravdu vzrušující.
24. Březen 2022 - 15:43
Verunka (anonym)
Odpověď na Já žiji se synem sama, táta
Když mu svážeš ruce tak to máš pak nad ním plnou moc, je prostě částečně znehybněn. Jak reaguje. Poddá se ti a přijme postupně tyto hrátky. Od určité chvíle by to pro něj mohlo být vzrušující.
24. Březen 2022 - 16:03
Dan (anonym)
Odpověď na Odhaduje se incestní vztah
Pokud je taková realita no těžko říct, jen tu občas něco napíšu na toto téma, Mám dost kamarádů kteří žijí pouze se svýma matkama, já sám přemýšlím o návratu k ní
24. Březen 2022 - 19:53
Pavlína (anonym)
Odpověď na Když mu svážeš ruce tak to
Pěkně postupně to jde. Nejprve si hraje a masturbuje on a pak mu řeknu ruce dozadu a začínám já ale pak je trochu neklidný tak řeknu zavážeme ruce. Ale jsem opatrná protože syn je nervozní ale zatím ho to nějak nevzrušuje když ho zavážu. Snad až bude větší.
24. Březen 2022 - 20:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud je taková realita no
Mamánkovsví je dnes v módě. Proč se ženit, plodit, starat se a živit rodinu, když máma mi zajistí veškerý komfort, ne li i v tom sexu. Ale tahle idylka jednou skončí a ty se nebudeš umět postarat sém o sebe.
24. Březen 2022 - 20:11
Adam (anonym)
Odpověď na Ale , ale. Copak Adámku svrbi
Kolko maju rokov?
24. Březen 2022 - 20:20
Dan (anonym)
Odpověď na Mamánkovsví je dnes v módě.
O sebe se umím postarat, jen nad tím často přemýšlím... Pokud jak píšeš spolu někteří synové s matkami mají i něco víc no těžko říct, proč by to mělo jednou zkoncit?
24. Březen 2022 - 20:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na O sebe se umím postarat, jen
Skončit? Buď jsem chlap, který v legálním manželství plodí děti, které uživím a nebo jsem sračka závislá ve všem na mámě, která stejně jednou skončí a mamánek bude na ulici a sám, protože nebude mít potomky, kteří by se o něj postarali.
24. Březen 2022 - 20:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prasata teplý a ty seš blbka.
To píše chlap a vydává se za ženskou
24. Březen 2022 - 20:49
Dan (anonym)
Odpověď na Skončit? Buď jsem chlap,
Třeba než žít v nestastnem manželství je lepší žít se svou matkou, pokud to oběma vyhovuje proč ne.
24. Březen 2022 - 21:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Třeba než žít v nestastnem
Když nemáš tolik odvahy, pudové inteligence a snahy se rozmnožovat, tak si šukej s mámou.
24. Březen 2022 - 21:47
Dan (anonym)
Odpověď na Když nemáš tolik odvahy,
Žít neznamená sukat
24. Březen 2022 - 22:22
Verunka (anonym)
Odpověď na Pěkně postupně to jde.
Jak píšeš, tak v tom věku už ho musí mít pěknýho. Chloupky asi ještě nemá, ale při honění jistě bude mít macka jak se sluší. Určitě si s ním už pěkně dokáže pohrát.
25. Březen 2022 - 0:20
Návštěvník (anonym)
Není divu, že jsou maminy, které se zaměří na syny. Léta bez chlapa, a v tom syn přichází do puberty. Doma se nic neutají a denně jsou svědky synovy sexuality, hlavně jeho honění. Která taková by odolala.
25. Březen 2022 - 5:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Otec alkoholik , matka
Někteří se neubrání a syn fiká matku , otec dceru a někde i bratr sestru .
26. Březen 2022 - 17:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Martino,jak to začalo?
Už jsem to s ním skusila, do vagíny se mi skoro nevešel, ale anal byl úplně v pohodě, měla jsem snad 10 orgasmu
26. Březen 2022 - 17:41
Hela (anonym)
A jeje ty zase jedeš! Kolikrát jsi se už dneska vystříkal že nemáš pořád dost?
26. Březen 2022 - 18:23
Hela (anonym)
Odpověď na Kdyby tě tvůj otec sexuálně
Kdyby tě tvůj otec sexuálně přitahoval a vzrušoval tak jako ty muže kteří tady sní o sexuálním vztahu z vlastní matkou, tak tatíkovy sama hupneš do postele a zvracet z toho určitě nebudeš.
26. Březen 2022 - 19:49
Milka (anonym)
Ten náš onánek začal v patnácti blbnout. Do teď mu stačilo se honit vlastní rukou, ale najednou se zbláznil a naléhá. Když nedávám pozor tak mi chytne zezadu za kozy přitiskne mi tvrdej penis mezi půlky a tak dlouho s ním pohybuje až se udělá. Já mám pak zadek mokrej od jeho semene. Nemůžu se mu ubránit, protože sílu už má jako bejk. Už to uděllal třikrát.
28. Březen 2022 - 14:19
Andrea (anonym)
Ahojte chcela by som sa podeliť o svoju zvrhlosť. Rada nosím vibračné vajíčko alebo aj análny kolík v prítomnosti syna. Nie je to ani tak o tom že by som s ním chcela niečo mať ale vzrušuje má tá predstava, že má môže nejako pri niečom pristihnúť, keď čuram na wc nezatvaram dvere. Pár krát má videl a mňa to strašné vzrusulo :( viem že je to asi choré ale nemôžem si pomôcť
28. Březen 2022 - 15:58
Naďa (anonym)
Vzrušuje mě můj dospívající syn. Jak to jde, tak se ho snažím vidět v koupelně, kde mu jako umývám záda či vlasy a při jiných příležitostech. Je ve věku kdy neustále onanuje a je neuvěřitelné, kolik semene z něho vychází. Už bych bez toho nemohla být.
28. Březen 2022 - 16:02
Zdenda (anonym)
Jakou vlastně má chuť semeno, já se dnes v noci udělal a něco jsem ochutnal a je to taková mýdlová chuť...kdyby alespoň voněla po česneku.
28. Březen 2022 - 16:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jakou vlastně má chuť semeno,
Je to o zvyku. Já si od puberty stříkám semě do dlaně a pak ho dočista slížu a polknu. Mě to chutná jako syrové vejce. Když to viděla máma tak říkala, že se jí zvedl žaludek, ale manželka se potom se mnou ochotně líbala, stejně i po lízání, kdy ochutnávala sama sebe, a při prstění olizovala prsty. Nic na tom není.
28. Březen 2022 - 17:08
přechod.. (anonym)
Odpověď na Otec alkoholik , matka
Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!
29. Březen 2022 - 21:00
Olik (anonym)
Odpověď na Martino a proč jsi chtěla.aby
Mě ho mamka taky přetahovala až mi tvrdnul a já držel. Mamka semnou chodila nahá a kolikrát sme se i nazí objímali tak že mě to udělalo
30. Březen 2022 - 3:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ten náš onánek začal v
Dala bych mu facku, protože pokud se takto bude chovat dál, nebude mít problémy pak třeba někoho znásilnit. Musí vědět, že musí své choutky krotit a vyhonit se sám.
30. Březen 2022 - 3:55
Dan (anonym)
Odpověď na Kdyby tě tvůj otec sexuálně
Asi kazdej kluk, také miluji svoji maminku, už vím že se za to co k ní cítím nemusím stydět
2. Duben 2022 - 0:33

Stránky

Přidat komentář