Reklama

Holky a nahota doma

Davčuld (St, 1. 6. 2022 - 19:06)

Nevlastní sestřenice chodila furt doma nahatá, vždycky se mi z ní zvedlo péro a ona se začala smát. Když jsem jí ho tam pak fouknul, už se tolik nesmála :D . Mám hdoně takovejch příběhů, instagram 1.xdavidos... můžem se pobavit

Eva (St, 1. 6. 2022 - 18:06)

Někde nastala chyba, nešlo to uložit a najednou je to 3x.

Návštěvník (St, 1. 6. 2022 - 15:06)

takže vlastně takové miss mokré tričko? :)

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 12:05)

Mom doma chodí když je pařák a doma není horkem k vydržení jen v kalhotách nebo v kalhotách a namočeném vyždímaném tričku. Když si ze začátku všimla že jí koukám na kozy tak jen řekla že si zvyknu a jinak už to neřešila.

Sára (Pá, 27. 5. 2022 - 07:05)

Je mi šestnáct a dítě bych ještě nechtěla. Stalo se mi toto s přítelem jsme souložili a když to na něj přišlo tak ta první dávka střiku semene šla do kundičky , bylo to velmi vyživné protože jsem to i cítila jak to tam stříklo , i ty další střiky které mi postříkaly pysky a břicho byly taky kvalitní. Hned jsem šla do sprchy čapla si a prsty roztáhla pysky a už to teklo. Ještě jsem odšroubovala růžici se sprchy a tu hadičku jsem si zavedla do pochvičky a vlažnou vodou vypláchla. Doufám že by to mělo stačit. Měla jsem dva dny po menstruaci a taky jsem si ještě vzala prášek proti otěhotnění . Příště ho do sebe pustím jen s kondomem když ho neumí vytáhnout dříve.

Eva (St, 1. 6. 2022 - 18:06)

Není nad ten výstřik do mě, ten přímo miluji a nikdo z kluků kondom mít nesmí. Když cítím, že se udělá, tak ho přidržím, aby ho nevytahoval. Zabezpečuji se sama.

Návštěvník (Čt, 2. 6. 2022 - 11:06)

to zní zajímavě

Karel (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Ještě bich doplnil, že chodím do páté třídy pomocné školi a eště ani jednou sem nepropad.

Lucie (Po, 23. 5. 2022 - 19:05)

Bydlím jen s mámou a s o rok starším bráchou a běžně doma chodíme nahé z/do koupelny. Když je teplo tak chodíme doma naostro jen v tričku nebo v kalhotkách a nahoře bez. Nezdá se, že by to bráchovi nějak vadilo. Brácha taky doma občas projde nahej. Zrovna o víkend jsme se s mamkou dívaly na zaláskovanej film a přistihlas jsem se, že já i mamka jsme si zlehka drandili prcinu. Před pár týdny jsem seděla doma jen v tričku a brácha seděl naproti a viděl moji prcinu, když jsem si všimla že se dívá, tak jsem ještě trošku roztáhla nohy aby líp viděl, za chvíli měl slušnou bouli ve slipech. Mamka mi taky svoji prcinu mnohokrát ukázala, ale bráchovi asi ne, nebo o tom nevím.

Karel (Út, 24. 5. 2022 - 09:05)

Pokutt mamka také tak chodí a tys jí prcinu vyděla už hodněkrát, tak určitě jí brácha takě vyděl, jen třeba oton nevíš. U mě doma rodiče také jsou taky nazí. Někdy sice mamka má jen kalhotky a jindy zas dlouhé tričko a dole je bez. A pokur jsou velké tropi chodí celá nahâ. Když jí vydím tak mívám zní často erekci. Takže mě vydí vplné parádě. Nijak jí to nevadí a ani tátovy. Když sedim vedle mámky a ona vydí jak mě stojí, tak to bere jako běžnou věc. Zachvilku mě zas začne vadnout a když ta erekce trvá moc dlouho odejdu do koupelny a tam si ho vyhonim a je klyd. Pak se zas vklydu vrátim a sednu si zaa vedle mamky. Ta nemusí nic říkat a moc dobře ví že jsem si ho šel do koupelny vyhonit. Opčas tam zajde i táta a někdy a mamka

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 09:05)

U nás to bylo podobně. Akorát když sem měl delší erekci tak mě mamča sama poslala abych se uklidnil. Mamču sem viděl nahou často. Tátu málokdy jen když mrdali tak se chodil do koupelny opláchnout a to sem ho občas zahlíd. Eště mu z něj teklo a bylo to na podlaze. Holky sem viděl nahý když přijela na návštěvu teta se sestřenicema. Dycky mě někam zatáhli slíkly se a provokovaly abych se obnažil taky. Když nás teta nachytala tak holkám vypleskala zadečky ale mě ne. Mamča se jich zastávala že se taky chtějí podívat. Tetu sem viděl nahou taky. Řikala abych se podíval jak vypadá pořádná ženská a holky nechal na pokoji. Tak lepší byla mamča a tu sem viděl když se převlíkala nebo koupala každou chvíli.

Jan 60+v (Út, 24. 5. 2022 - 08:05)

Keďže si to takto doma užívate, tak mamka určite neskrýva svojou "prcinu"ani pred bratom. Iste mu poskytne pekný pohľad na zrelú prcinku. Ja by som bol docela rád na jeho mieste.

XxXx (So, 21. 5. 2022 - 17:05)

Rád bych pokecal s dívkou, které nevadí nahota + že jsem mladý kluk na invalidním vozíku. Hledám kámošku na normální pokec popřípadě sem tam třeba výměna fotek, ale chtěl bych se jen seznámit a najít normál kámošku, ty fotky nejsou potřeba. Předem děkuji za odpovědi.

Silva (Pá, 20. 5. 2022 - 12:05)

Zitra máme na zahradě párty. Bazén je vyčištěný ,doufám že bude teplo ať si to můžeme dát v bazénu na Adama a Evu.

A! (Po, 23. 5. 2022 - 07:05)

Sobota sa vydarila? Broskvička prevetraná?

Janina (Čt, 19. 5. 2022 - 13:05)

Dneska chodim od rana doma naostro, mam jen kratke tricko do pasu a je super vzrusujici pocit, jak mi kundicka vetra

Návštěvník (Po, 23. 5. 2022 - 09:05)

tak hlavně aby ti nenastydla a nechodila si každou chvíli čůrat :) ale jinak by na tebe musel být asi vzrušující pohled kor jestli si tam chlupatá

Raubíř (Pá, 20. 5. 2022 - 07:05)

A nepotřebuješ do ní zasunout?

Alice (St, 18. 5. 2022 - 08:05)

Je konec roku a my jsme se školou byli v ZOO ,Jsme učni třetího ročniku kuchař číšník. Po ZOO jsme jeli do města Ostravy kde jsme měli volno až do dvaceti hodin tak jsme navštívili proslulou Stodolní ulici a okusili i pár drinků . Po příjezdu na intr jsme byli v povznešené náladě a tak na nás přišlo že by jsme ještě se poveselili na jednom pokoji vychožky a vychoši byli už pryč s intru tak byl čistý vzduch. Bylo nás tam asi dvanáct a tak jsme začali klasikou hrou flašku . Po chvilce už někteří byli úplně nahatí a tak jeden úkol zněl poměřit délku penisu jednomu klukovi a pak už to šlo ráz na ráz . Všichni do naha někdo zavelel a bylo to . Dál už to popisovat nebudu ,bylo by to na dlouho .Užili jsme si to skvěle . Jen poznámka kluci měli zodpovědně vždy nasazený kondom.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

2 244

Reklama

Přidat komentář