Reklama

prvni masturbace

R (Út, 25. 4. 2023 - 10:04)

Tipuju že si ho pěkně honíš a myslís na další ocasy

Rudy (Ne, 12. 6. 2022 - 11:06)

Určite si honíš mohli jsme spolu jestli se chces pobavit napis na ig co_cucis

Robert (Čt, 14. 4. 2022 - 22:04)

Hej nad čem všichni přemýšlíte když masturbujete?

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 04:04)

To bývá vzpomínka na celej život.

Alice (Ne, 10. 4. 2022 - 18:04)

Prstík v dirce až po chvilce,napřed čůráček přitisknout na kliťáček, mrdání až nakonec, chci pořádný stříkanec

Default User Image
Kluk 12 let (Út, 19. 3. 2024 - 16:03)

Hej. Kámo. Kolik mas. Já mám dvanáct a už se. Michal holku. A víš kolik měla 18.  A líbilo se jí to tak se jí opichal

Klára (Ne, 10. 4. 2022 - 05:04)

A já budu mít k obědu guláš a táta k tomu udělá bramboráčky.
Mňam, už se těším.

Robert (Ne, 10. 4. 2022 - 16:04)

A budeš mít i prsty v dírce?

Robert (So, 9. 4. 2022 - 22:04)

Já jsem 13tilety kluk, a strašně bych chtěl vidět pipinu holky v mém věku..
Nebo můžem někdy pohonit s klukama..ale jestli je tady nějaká nadržená holka..jsem tady

Rudy (So, 16. 4. 2022 - 23:04)

Kamo napiš mi na ig rudy 1975654 a pohonime prez ig.

Petr (So, 9. 4. 2022 - 22:04)

Kdo si právě ted dělá dobře, přiznejte se?

Lena (So, 9. 4. 2022 - 05:04)

Těžko si může kdo pamatovat kdy to bylo poprvé. Já se o to zajímám od školky, ale abych řekla kdy prvně jsem si to udělala jako úplně, tak to nevím. A stejně tak teď syn. Od mala se mu věnuje, prohlíží a dráždí, ale kdy měl první výron, tak těžko by to asi řekl.

František (So, 9. 4. 2022 - 09:04)

Řeknu vám Lenko, že si to pamatuji velice dobře, bylo to v létě když mě bylo 14let a vyhonil mě ho kamarád, který nechtěl věřit, že mě to nejde vystříknout, byl o pár měsíců starší. Slovo dalo slovo, a začali jsme si je honit a těsně než kamarád vyvrcholil mě požádal ať mu ho pohoním. Byl to užasný zážitek, jak se mu napnul a pak začal stříkat. Když se uklidnil,na nic nečekal, a začel mě honit. Po chvilce jsem konečně ucítil ten příval rozkoše, ale semene jsem měl měně než kamarád

Lena (So, 9. 4. 2022 - 09:04)

Každý to má jistě jinak, ale ve 14cti je to hrozně pozdě. Kluci s tím začínají když né v deseti či zkraje jedenácti. Ve dvanácti si to už dělají prakticky všichni. Ale může se stát, že někdo na to přijde až k těm čtrnácti.

František (Ne, 10. 4. 2022 - 01:04)

Dnes už jsem dospělí a také si pohoním

Lucka (So, 9. 4. 2022 - 05:04)

Tak nic, jdu na to sama. Pa.

Lucka (So, 9. 4. 2022 - 05:04)

Já na to jdu teď. Přidá se někdo?

Honza (St, 6. 4. 2022 - 10:04)

První masturbace byla fajn.

Emma (Út, 5. 4. 2022 - 18:04)

Rád se dívám, jak si ho kluci honí.Podívejte se na mé nahé fotky zde: www.xvieeos2.com/dd

Milan (Po, 4. 4. 2022 - 12:04)

Asi před měsícem jsem objevil stránky Doktorka.cz /sex a vztahy překvapilo mě jak každý zná rozměry svého penisu a tak jsem si u manželky v šití vypůjčil krejčovský metr a musel jsem si ho přeměřit jak natom jsem. A protože když se mě postaví mam takový ten tvar ohnutý směrem nahoru a moje manželka ho moc miluje a říká, že bych mohl jít do filmu. A tak jsem začel masturbovat abych mohl měřit a zaspomínal jsem když mě bylo 14 let. Byly jsme s klukama v létě u rybníka a byl tam jeden starší a když se převlíkal z plavek a utíral se do ruční, najednou se mu postavil a začel trochu honit a říkat, že se musí vystříkat aby se vešel do džínsů. Vůbec jsem tenkrát nevěděl, co je to stříkání a semeno. Také se mě v té době už postavil, a dost často, ale nevěděl jsem co to znamená. A tak masturboval a mi mladší jsme na něj zůstali vyjeveně koukat co se bude dít. Najednou začel rychle dýchat a jeho ruka kmitala neskutečně rychle a komentoval to docela nesouvisle že už to asi bude. Pak už jen bacha střikám a prvně jsem viděl semeno a kluci pak odešli a zůstal tam jen Jarda a byl stejně starý jako já říkal, že si už také honí a že mu vystříkne, a že mě to ukáže. Šli jsme k němu domů a vyslík si trenky sedli si válendu a on začal a já čuměl s otevřenou pusou jakou měl kládu. A najednou jsem cítil jak se mě začel stavět a Jarda si toho všiml a řekl ať si ho vyndam, že budem honit spolu, stáhl jsem trenky a už mě hezky stál.Jarda neodolal chyt mě ho do ruky a pronesl ,, ty jo, tobě stojí krasně nahoru a několikrát pohonil a pak zase honil tu svoji kládu. Musel jsem ho pořád pozorovat jak mu žalud vyjíždí. Pak mě vybídl ať mu ho pohoním. Byl to hodně zvláštní pocit držet cizího ptáka a honit, najednou začal vdychat a pobízel mě ať zrychlím, chytil pak mojí ruku a společně a hodně rychle vystříkal na zem. Mezi tím príšla domů jeho matka a tak jsem se oblékl a řekl jsem mu že už jdu domů. Jen co jsem dorazil moc mě zajímalo jesli mě také bude stříkat a jen co jsem na to pomyslel už mě stál. Začal jsem pomalu jak mě radil Jarda ale, ale nešlo to vydržet, rozkmital jsem ruku ,přidal druhou a první můj výstřik byl na světě, dodnes honím a moje mamželka to asi tuší, ale nic neříká. Rád bych dnes někomu pohonil jeho penis ale je tak ze zvědavosti.

Reklama

Přidat komentář