Reklama

Dioptrické bryle

Lucie (St, 20. 3. 2013 - 11:03)

Děkuji, cítím se v nich opravdu dobře a moc se mi líbí-jinak bych si je asi nevybrala, že? :)) Představa jak nosím jedny brýle na dálku a jedny na blízko, se mi vůbec nezamlouvá, tak doufám, že to vůbec nepřijde :)
Jaké brýle máte vy na čtení? Takové ty klasické, kde nejsou příliš výrazné obroučky nebo v dolní části nebývají vůbec?

Radek (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Radek:Nemáte zač. Ano...Díky za odpověď, Lucie, ymslím, že jste si opravdu dobře vybrala..jsou dokonce unisex..tam bylo..tento model.

Ženám dobře zvolené brýle sluší ještě víc..myslím.

Jsem laik..ale myslím si,že když máte dioptrie na dálku..tak asi v dohledné době brýle na čtení potřebovat nebudete.

Lucie (Po, 18. 3. 2013 - 15:03)

Díky za opověď, Lucie,...Radek:Nemáte zač. Ano vybrala jsem si tyto brýle v modro černé kombinaci, jak jsem již psala, zaujaly mě hned při pohledu a měla jsem štěstí, že to byl i tvar, který mi sedí k obličeji. Na dálku má něco okolo 1,5dioptrie, není to nic hrozného, ale už na 20metrů mám problém poznat kamarádku ve městě. Trochu mi dioptrie od dětstvi vzrotly, ale ne markantně. Přemýšlela jsem dříve o laseru, ale nevím, jestli do toho jít nebo ne.
Brýle na čtení některým mužům moc sluší :) Já upřímně doufám, že když mám brýle na dálku, tak en tak nepřijde na to, že budu potřebovat ještě brýle na čtení.

Radek (Ne, 17. 3. 2013 - 09:03)

Radek:Ahoj Radku, vybrala...Díky za opověď, Lucie, jsou krásné..máš tedy tu černomodrou kombinaci? Kolik D na dálku máš? Taky Ti dioptrie přibývají?

Já mám brýle na čtení..asi už pět let.

Heký den,

R.

Lucie (Pá, 15. 3. 2013 - 22:03)

Díky, že jsi...Radek:Ahoj Radku, vybrala jsem si tyto brýle http://www.bryle-domu.cz/dioptricke-bryle-pietro.html?b=f1, byla jsem z nich nadšená a tak jsem si je zkusila objednat. Mám brýle na dálku, tudíž i do auta, abych viděla pořádně na značky a lidičky u přechodů :D Moje první brýle to nejsou, ale nakoupené přes internet jako první jsou. Myslím, že je to výborná služba a až se to pořádně dostane do podvědomí a do více čekáren u lékařů, tak to bude mít velký úspěch.

Romča (Út, 5. 3. 2013 - 15:03)

Dobrý den, píšete tu i o Liboru Němcovi z Vyškova, on dělá koukám i Iridologii, máte s tím někdo zkušenost?

Je to přesné?

Radek (Čt, 28. 2. 2013 - 14:02)

Zdravím, já se s tím...Díky, že jsi napsala..Lucie. A jaké brýle jsi si vybrala?

Jsou to Tvoje první brýle?

Na čtení nebo k TV či do auta?

Hezký den,

Radek

Lucie (Út, 26. 2. 2013 - 23:02)

Zdravím, já se s tím setkala u očního v Liberci u paní doktorky Koudelové. taky tam na mě najednou vybaflo plno brýlí různých tvarů a barev. Ještě než jsem se dostala do ordinace, tak jsem si jich pár vyzkoušela a nebyla jsem jediná. Vlastně celá čekárna u toho stála a studovala o co jde :) Paní doktorka mi říkala, že se není čeho bát a můžu klidně objednat, když se mi nějaké budou líbit. Zkusila jsem to, je to opravdu levnější, než v obchodě někde ve městě. Teď už je nosím skoro 2 měsíce a nemám jedinou připomínku. Prostě obyčejné brýle :)

Marcela (Út, 26. 2. 2013 - 18:02)

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat, jestli už se někdo z vás setkal s takovou mini optikou u lékaře? Tzn. že má v čekárně stojany s brýlema, které si můžete rovnou vyzkoušet a zároveň pak přes počítač(který je u toho také nebo pak doma přes svůj) objednat. Zjistila jsem, že tam mají stejné brýle, jako v optikách, ale mnohem levnější. Říkám si, že bych si tam zkusila objednat brýle, jelikož své mám už v dezolátním stavu. Co si o tom myslíte?

Kerol (Út, 5. 2. 2013 - 10:02)

No vypadá to, že ano :)
konečně dobře vidim...

Jirina (Út, 22. 1. 2013 - 15:01)

Joo to on je :-)
Tak uvidíte, třeba vám hned tyto padnou

Kerol (Po, 21. 1. 2013 - 20:01)

Díky všem.
Tak jsem se k němu přihlásila a i jsem tam už byla. Moc sympatický pan doktor. Mám na vyzkoušení čočky, a zatím dobrý.

Jirina (Po, 7. 1. 2013 - 19:01)

Ja jsem z Vyškova, známá...Očař Libr Němec je super, chodila jsem k němu, když jsem bydlela ve Vyškově ;))
On ti poradí a řekne všechno co a jak.

BRYLECKAX (So, 5. 1. 2013 - 16:01)

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet...Ahoj chci se zeptat jaké máte zkušenosti s lentikulárnímy skly, mám silné brýle a v optice mě je doporučily.Zatím váhám,ale nové brýle potřebuji.Napište na [email protected] dík za poznatky

Bracesfan (Čt, 3. 1. 2013 - 21:01)

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet...Majko, to je dobrý nápad :-) Taky se mi lentikuláry líbí.
V podstatě záleží, kolik máš dioptrií. Dělají se od -8. Určitě tě ale budou přemlouvat, aby sis nechala udělat vysokoindexové a ne ty "škaredé" lentikuláry :-) Ale pozor, je to plus minus 900.- za sklo .....

Mike (Út, 1. 12. 2009 - 00:12)

Já teď nosím -275 P a -3 L :-)

Petr. (Po, 30. 11. 2009 - 09:11)

Ahoj, ja mam brýle P -7,0 a L...Delaji se do -50 Dpt.

Mike (Út, 17. 11. 2009 - 19:11)

to: peeetr

Ahoj, to je super, tak konečně někdo takovej jako já :-) kdyžtak se ozvi na [email protected] a pokecáme. Dikes, Mike.

peeetr (Pá, 13. 11. 2009 - 17:11)

Já nosím 1.5 d na obě oči ikdyž vidím dobře líbí se mi nosit brýle prostě...

Bobby (Čt, 1. 10. 2009 - 15:10)

mě se zase štrašně líbí holky...Můj kamarád Alain má na webu hezkou sbírku. POdívej se:
http://ad2412.free.fr/menu.html

Reklama

Přidat komentář