Reklama

Opravdu malý penis :-(

terza (Út, 12. 9. 2006 - 05:09)

Hotovy po 10 minutach ?No a co jako?To je pozde nebo brzy?hm..uplna bojovka.

Jindra (Po, 11. 9. 2006 - 20:09)

Milá, neznámá... to máš těžký, když ono se to nedá nijak ovlivnit... na tohle jsou i hormony dost krátký! Prostě musíš hledat dál, určitě najdeš nějakýho, který do Tebe buce pasovat, držím palce!

Návštěvník (Po, 11. 9. 2006 - 11:09)

No to je bída, malý a hubený penis, smrtelná kombinace, neříkám, že sex dělá 100% vztahu,ale podle mne neplatí, že s malým kašpárkem..sama jsi se přesvědčila, pokud ti to se stávajícím neklape, najdeš určitě lepšího, chce to jen trpělivost..taky jsem nedávno potkala chlapa shodou okolností taky 32 ideální věk,ale když ho na mne vybalil, tak jsem si říkala, hmm to není dobré a nebylo...sice mě nažhavil orál celkem dobré,ale pak když došlo k aktu skoro jsem to necítila a co víc byl hotový po deseti minutách, no hrůza byla jsem naštvaná a v tu chvíli bych snad nevim co..soucítím s tebou a přeju hodně štěstí při hledání kvalitního partnera.

Návštěvník (Čt, 31. 8. 2006 - 14:08)

Jen idiot muze chtit byt nadprumerny zrovna v pindourovi.

Véna (Čt, 31. 8. 2006 - 13:08)

protože jsi zakomplexovanej vůl !!!

Vašek (Čt, 31. 8. 2006 - 12:08)

To máš sice pravdu, ale všichni chlapi nechtěj v tom průměru zůstat a chtěj bejt nadprůměrní. Já osobně ho mam asi 16 a obvod 14 ale taky bych ho chtěl mít třeba o něco delšího...

muž (Po, 28. 8. 2006 - 17:08)

áno, ja mám 16/5 a som spokojný.

Anne (Po, 28. 8. 2006 - 09:08)

Co tady nekteri chlapi resi 16 cm????? Panove, evropsky prumer je 15 cm, americky 16. Prumer - tzn. ze spoustu chlapu ho ma vetsiho, ale taky mnohem mensiho!!! A je to normalni. Ja osobne bych rekla, ze pro me je mnohem dulezitejsi tloustka nez delka. Ostatne ani nechapu, k cemu mi bude penis velikosti 20 cm, kdyz do me se vejde stejne jen ani ne polovina.

Ponocny (Po, 28. 8. 2006 - 02:08)

No ja bych rek, ze se to musi tak nak resit individualne. Naky holce ten mensi vyhovuje, jina ji chce mit roztazenou co nejvic.
Je to vo vzajemnym souladu ty ktery dvojice a vo nicem jinym. Jedna zenska se ti vysmeje, druha s tebou muze bejt na vrcholu blaha. Hlavne furt nekoukat na velikost pindoura ale spis se soustredit na uspokojeni partnerky, starat se vo ni a hladit ji a laskat a libat a rozmazlovat ji a milovat ji a rikat ji jak se vam libi (coz predpokladam dyz s ni ste tak ji to proboha taky reknete)a rek bych ze zenu muze poradne rozzhavit i chlap kerej zrovna neni King Kong esli chapete co myslim.
Ale nekdy musi nastat i rozchod takovej je zivot, co je platny dyz ho tam vyvinutej kluk holce cpe a vona se pokazdy sviji v bolestech nebo zas naka toho svyho moc necejti.
Najdete si toho svyho spravnyho, kterej/ktera vam pasuje a dyz si este navrch budete rozumnet tak svet je vas.

Zarri (Ne, 27. 8. 2006 - 20:08)

To Prumerec: No, jasně, to je jedno jestli se budeš dívat, jaké má kdo ruce, nohy, nebo pinďoura - je to prostě část těla jako cokoli jiného a stejně tak se to u lidí navzájem shoduje či odlišuje. A mít komplex kvůli tomu, že mám malýho pinďoura je stejný jako kdybych měl komplex z toho, že mám malý nos, nebo nohu... Souhlas, dneska jsou lidi fakt blbí - tyhle starosti na moju hlavu!

xxcd (Ne, 27. 8. 2006 - 20:08)

S tím svíráním pochvy znám :-) Jinak ženy celkově řeší své nedostatky ze špatného konce ... Např. prsa ... Místo aby o velikost se staraly třeba o citlivost bradavek, to nééé ... Prostě ženy dají přednost hlavně tomu, co je viditelné, než aby zkrášlovaly své pocity ... Tak je to v mnoha věcech ....

Verzatilka (Ne, 27. 8. 2006 - 19:08)

Jasne truhlíne s malym pidizvikem. Tak jsi jezdi do Thaiska chytat aids blbecku. Cilem pri sexu totiz neni mit stazenou frnu, ale byt naopak uvolneni. Stahnout se to da treba i na 0cm, ale je to stah vis, ktery zase povoli. Mit ji stazenou na 0 permanentne neni zamer ani Tahitanek, neb by nemohly rodit. Oblbujou tim akorat vymatlany Evropany jako ty.

Milé dámy, (Ne, 27. 8. 2006 - 18:08)

věnujte se trochu literatuře a praxi a časem zjistíte, že s trochou tréninku je možné v pochvě sevřít obyčejnou tužku, a ta má v průměru méně než 2cm. Škoda, že tohle evropanky moc neumí. Proč by se měly o něco snažit, že?

Prumerec (Ne, 27. 8. 2006 - 18:08)

No jasne, naprosto drtiva chlapu je mezi 14-17 cm. Je nekdy opravdu legracni a dost nepochopitelne cist, jake mindraky maji uplne normalni chlapi.
Staci podivat se na amateri.cz, jsou tam tisice fotek a kdyz si jich par set prohlednete tak zacnete zjistovat, ze 99% chlapu je v podstate stejnych a jen jeden vzacne sem tam nejak viditelne vybocuje z toho normalniho prumeru.

Prumerka (Ne, 27. 8. 2006 - 16:08)

Dobry, ale co ti chlapi v teto situaci delaji, to si ani nevrznou a zustanou svobodni ci co? Ja jsem mela s hodne malym jen jednoho asi ze 30 (tj. tak tech 9 a taky mu moc nestal, ale to jsem byla mlada a blba. Navic se vubec nesnazil me uspokojit jinak, proste trubec. Nicmene pro uklidneni mene obdareneho osazenstva mohu rict, ze kdyby byl chlap s malym jinak supr a nebranil by se pouzivani vibratoru v posteli a jinak by byl fajn milenec, ze bych ho z hlediska vztahu nevymenila a snad mu ani nezahybala. Ale co clovek vi.... Mam ted zlatou stredni cestu a jsem v poho.
Vse co je 12-18 cm je naprosto v norme. Min a vic je osemetnejsi, tot ma statistika z 30 chlapu. Ostatne ze tech 30ti byl jen jeden pod 12 a jeden nad 18, takze tem chudakum tady nedelejte mindraky,ze 15cm je buhvi jak malo!!!!!!!

xxcd (Ne, 27. 8. 2006 - 16:08)

V metrech :)))

Zarri (Ne, 27. 8. 2006 - 15:08)

To xxcd: No ale snad v milimetrech! Teda, jestli si je holíš... :-)))

xxcd (Ne, 27. 8. 2006 - 03:08)

8/2 je velikost mých chlupů :-))))))))))

Pepino (Ne, 27. 8. 2006 - 00:08)

Osobně jsme v dolní hranici v průměru ale pokud vím tak hodně bab říká že jim 15 bohatě stačí. Podle Kamásútry udajně jsou rozděleny penisy a vaginy do tří velikosti a je zde potřeba souladu takže i s 10 cm může být spokojenost pokud se najde přimeřeně velká vagína. No ale těch 8/2 jak píše zakladatelka tohoto tématu to už je opravdu extrém

Zarri (So, 26. 8. 2006 - 22:08)

Hranice. V tomhle případě je to velmi relativní záležitost. Asi je to podle celkového náhledu na život. Pesimistovi bude vadit i když bude mít třeba dvacet čísel a optimista nad ním mávne i když ho nebude bez brejlí pomalu ani vidět.
A ještě na jednu moudrost jsem si dneska vzpoměl: I s MALÝM kašpárkem se dá zahrát VELKÉ divadlo!!!

Reklama

Přidat komentář