Reklama

Opravdu malý penis :-(

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 12:03)

Možná zbytečně. Koupil jsem taky robertka. Manželka ho vyzkoušela jen jednou a pak ho věnovala neteři. Prý to živý penis nenahradí.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 08:03)

Znám několik manželských párů, kde muži mají malého. Ku podivu jim to klape. Jeden mi dokonce představil letitou milenku, která byla o hlavu větší než on a držela se ho. Já mám většího průměráka, manželka spokojená, ale řekla mi, že měla i větší. Kdy to bylo, jsem se raději neptal. Ona asi ta velikost není všechno co ženy přitahuje.

Pavla (St, 9. 2. 2022 - 10:02)

Všichni chtějí chlapa s velkým ptákem, ale já naopak bych chtěla chlapa, aby měl malého, jak na soulož, ale hlavně na kouření. S velkým jsem již měla a již nechci. Při souloži to bolelo při kouření jsem se dusila.

Martina (St, 9. 2. 2022 - 16:02)

Já také hledám chlapa s malým pinďourem, těch s velkým jsem jich také několik měla, ale chlapy s malým se asi stydí a nenabízí se jako ti kohouti s klackem jako telegrafní sloup.

Petr (Čt, 10. 2. 2022 - 12:02)

také se mi stalo, že jedna slečna stále říkala, že ji nevadí, že mám malého, že ji to vyhovuje a když se spustila s jiným chlapem, tak tvrdila, že ji ten chlap konečně řádně uspokojil. Chlap se na ni stejně vykašlal a přišla, že by se vrátila, tak jsem ji řekl, že ji neuspokojím s mím malým pinďourem, tak otočila, že to nebylo ono, že ji ten velký čůrák bolel a že si ho neužila, ale já ji stejně nevzal zpět. Teď mám přítelkyni, která je zatím spokojená a říká, že mi ho srašně ráda kouří, ale koupil jsem již umě .

Pavla (Út, 8. 2. 2022 - 17:02)

Všichni chtějí chlapa s velkým ptákem, ale já naopak bych chtěla chlapa, aby měl malého, jak na soulož, ale hlavně na kouření. S velkým jsem již měla a již nechci. Při souloži to bolelo při kouření jsem se dusila.

K (Ne, 6. 2. 2022 - 06:02)

To myslíš vážně? Co...Díky, tohle jsem kuwa potřeboval slyšet!

Karolína (Ne, 6. 2. 2022 - 00:02)

Já ho musím kámošovi nejprv hledat a honit, ale když se mu postaví, tak s ním udělá krásné představení, že jsem hezky vzrušená a udělám se.

? áno áno (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Souhlas, máš pravdu - ?

Milda (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Jsem také jeden s tím menším penisem, ale zatím žádná z holek co jsem je obšťasňoval si neztěžovaly, že mám malého, jen jedna, ta říkala, že to chce cítit až v břiše, tak tu jsem musel dodělat lahví.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 11:01)

No asi tak, mě se ty abnormál ceckatý taky teda nelíběj ani trochu ... to radši menší :-D Že se tím trápěj, no asi jo ... stejně tak jako páni s malým kašpárkem.

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 14:01)

Nic nepomuze na ztratu vahy jak maly penis!!

Venca (St, 19. 1. 2022 - 11:01)

Já mám malého a holky ho hrozně rády kouří. Některá si nechá i semeno nastříkat do pusi a polkne ho.

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 03:01)

No pravě, to není vůbec takhle špatně. Ja mám jen 10 cm a co můžu udělat?

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 22:01)

Coby , máš ještě deset prstů a jazyk . Tak se neflákej a makej !

petříček (Ne, 16. 1. 2022 - 02:01)

Ok děkuji za radu ;)

Anna (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Na velikosti záleží hodně...Manžel má tak 12cm a to mě nevzruší nikdy..Našla jsem si milence s penisem 22x6 a to je jízda nádherná..Prý u toho ješím jak kdyby mě mučili,
squirt na 1 metr , všechno mokrý. To je pak taková pohoda ve mě, že manžel mě už ani nemusí udělat, milenec odpracuje i za něj všechno do konce!!

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

a ja jsem slyšel že jsou ted' dobré tablet na zvětšení!

boží vynález (Út, 8. 3. 2022 - 07:03)

Pánovia to vyriešia http://www.harmonyspa.sk/ambulantne-zvacsenie-penisu/ a žienky budú odradosti vzdychať

Petřík (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

Ok děkuji za radu ;)

Reklama

Přidat komentář