Reklama

cuckold z pohledu ženy

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Já jí mám zdravou, vitální, chápavou a tolerantní. Na své děti je metr, ale mne miluje. Tak se omlouvám.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Sorry, ale to je u nás nesmysl, jednak tchýně nic neřídí a jednak by vůbec nechápala, o čem je řeč.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Za zkoušku nic nedáš. Ony ženy často, aby měly gloriolu počestnosti, dělávají že nic nechápou, ale opak bývá pravdou. Když jsem si vybíral mezi více ženami, vždy jsem šel po té nejslušnější a nestačil jsem se divit jaká ďáblice se z ní vyklubala.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Moje tchýně fakt ne, když pominu, že jí je 80 a má sklerózu, tak je naprosto asexuální co ji znám.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Tak to je mi líto. Ta moje by to určitě vyřešla, ale já tvůj problém nemám.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 08:07)

Prosím místní dámy o nějaké zkušenosti a rady. Jsme s manželkou přes 30 let a již víc než 2 roky spolu nemáme sex, manželka odmítá. Nejdřív říkala, že už o sex nemá zájem, ale později se přiznala, že ji prostě už neuspokojím (menší erekce a výdrž než by potřebovala). Mezi tím jsem si začal představovat, že má na sex jiného a zjistil jsem, že mě ta představa vzrušuje. Takže jsem jí nabídl, ať si najde milence. Ona řekla, že nechce, ale mezi řečí naznačuje něco jiného. Usoudil jsem, že ta nabídka byla moc přímá. Podle mě chuť má, ale bojí se, že bych žárlil. V tom má pravdu, opravdu bych žárlil, ale jsem sub a to žárlení bych si užil. To ale ona asi těžko kdy pochopí. Máte nějaké nápady, návrhy, zkušenosti, co dál?

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Jedna moje kolegyně měla milenců několik. Brával si je domů. Manžel vysedával naproti v hospodě a čekal až milenci vypadnou. To byl alkoholik. Najdi si nějakého koníčka. Sport, turistiku, rybolov, myslivost ap. Tak manželce poskytneš časový prostor k nevěře.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Nechci aby byla nevěrná za mými zády, chci aby mi o tom bez ostychu vyprávěla a třeba i abych mohl být u toho.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Máš pravdu , nevěra není o cuckold . Cuckold je vědomé paroháčství . Dotyčného jeho ponížení sexuálně vzrušuje , zvláště pokud je fyzicky přítomen , případně zúčastněn .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Chci aby si užívala jak ten sex, tak i to, že mě tím ponižuje, ale jak jí to vysvětlit?

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Těžko ti radit , protože ty znáš svojí ženu . Můžeš ji zpracovávat postupně , nebo to na ní vybalit přímo . Jak se říká položit karty na stůl . Jak to dopadne uvidíš , ale když to nezkusíš , tak se to nedozvíš .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Přímo to nepřijala, postupně právě nevím jak.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Tak zkus organizovat situace při kterých by se to mohlo uskutečnit . Alkohol , případně afrodiziaka také mohou sehrát roli . Ale ty jí znáš , tak bys to měl využít . Mě ten můj na večírku opil a po příjezdu domů přivázal , jeho kamarádi akorát taxíkem dorazili a za chvíli to bylo .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

U nás je to obráceně, já jsem sub a ona trochu dom. takže doktovat by si měla ona.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Když potřebuji vyřešit něco nepříjemného, nebo choulostivého, vždy se obracím na tchyni, protože to je "vrchní velitel". Její děti jí poslechnou na slovo a její rozhodnutí platí. Zkus s ní o vašem problému promluvit, třeba pomůže, už jen proto, že má svou dceru raději než tebe.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 23:07)

Zasvěcovat tchyni do vztahu cuckold bych určitě nikomu nedoporučovala .

Rudolf (Út, 27. 7. 2021 - 07:07)

Zasvěcovat tchyni .... Souhlasím, ale jak to říct manželce, aby to přijala, aby neměla obavy, že budu žárlit?

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 07:07)

Pozvi důvěryhodného a zasvěceného kamaráda s dobrým vybavením, a ukecejte jí spolu.

Návštěvník (Pá, 25. 6. 2021 - 05:06)

Já taky každém z tvých slov souhlasím na 100%

Dana (Pá, 18. 6. 2021 - 20:06)

Jasně partner nebo manžel jako cuckold je fajn , ale jak byste reagovaly kdyby za Vámi přišel vlastní syn a chtě si o tom promluvit a poradit se.

Reklama

Přidat komentář