Reklama

kakání partnerky

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

Co to tady zkoušíš ty psychopate?Ty tady nemáš pod timhle nickem žádnou historii ale vyznáš se tu dokonale a obhajuješ tu zvrhlosti dalšího psychopata ale nemáš na hovna úchylku.Ty si šel určitě předvčírem jen tak okolo,jak se říká,a budu tu hájit psychopaty protože mám dlouhou chvíli a jsem v melancholickém rozpoložení.Už toho Majkle nech,si průhlednej až běda.Radši se s tim tvym Pavkolem vemte za ruce a až si na ně společně naserete tak s tim vyražte do detenčního ústavu.Budete tam klidnější a hlavně pod kontrolou.Konec konců i společnost bude klidnější když tam skončíte ,protože u vas deviantnich psychopatů nikdo nikdy neví co za zvrhlost vás ještě napadne abyste se ukojili.

Ježek Jožka (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

no a co jednou je tahle diskuze na trochu úchylné téma tak nechte úchyly ať se tu ukájejí a nekažte jim radost jinak můžou všechny čůrací kakací a prdící diskuze do měsíce zaniknout a slušňáci si budou mnout ruce že nás vypudili. Dobře můžeme se chovat normálněji ale to vás neopravňuje dokud toho nedosáhnete být vůči nám takhle intolerantní

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Tak vidíš jak to z tebe hezky leze.Jsem zvědav pod kolika nicky tu ještě budeš “ospravedlňovat” svoji deviaci.Proč se nejdeš ukájet na portály s tou deviací kde máte určitě celou řadu i obrazové dokumentace?Nebo si zkus zaplatit reál.Tam se můžete posírat do aleluja a u toho honit když to bez hoven nejde.

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

jednoduše protož ejsem si uvědomil jednu z možností kterou si mi navrhl budu chodit na ty portály a nebudu to zanášet sem ale uznej jednou se tahle diskuze jmenuje tak jak se jmenuje a když se sem na tohle téma nebude nic psát tak si ti "slušní" mají mnout ruce že tato diskuze zítra t.j. 2.3. 2022 umřela?

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Ale ty jsi na portálu, který je na to zaměřený, proto se to tady tak jmenuje. Vím, že je to pro tebe těžké, ale zkus tohoto trolla ignorovat. Třeba ti poradí lepší stránky, když tě na ně posílá, ale je to jedno on bude útočit vždycky, ty nijak zálibu v tom, co tě zajímá netajíš, neobhajuješ, prostě to narovinu přiznáváš a vidíš ani tomu nestačí. Buď jaký jsi a nenech sebou manipulovat někým takovým, kdo chce za každou cenu jen vířit zlo.

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Přečti si ty imbecile záhlaví portálu Dortorka.cz.Tyhle úchylárny jsou jen diskuze a ne portál který byl primárně zřízen pro jiné účely ,než abysi tu psychopatický deviatni jako ty a tvůj honimír Pavkol,honili vocasy u představy hoven a podobných zvrhlostí.Ty jsi nejen psychopatický deviant,ale navíc ještě debil.No máš toho požehnaně a jsi vlastně na úrovni hovna na botě.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 19:03)

Pokud je to tak, jak říkáš proč provozovatel webu diskuzi za celých 18 let nesmazal, nezablokoval a něco podobného? Narozdíl od jiných diskuzí na doktorce, které jsou skutečně na hraně respektive za ní tahle diskuze nikomu a ničemu kromě tebe nevadí, řadu let byla funkční a komu téma nevyhovovalo do ní prostě nelezl. Po letech provozu se objevíš ty a začneš jančit...jestli jsi administrátor, tak to tu zruš a jestli ne, tak sem prostě nelez, jak prosté. Tady je za rohem válka a ty se tady budeš pořád navážet do pár lidí, co se baví mezi sebou o něčem, co je zajímá a do nikoho jiného se nemontují. Celý den se tě snažím pochopit a prostě nerozumím tomu, co máš za problém, proč stále nadáváš lidem, co si tě nijak nevšímali, proč tomuto věnuješ svůj čas a čeho tím chceš dosáhnout? Ať tu budeš nadávat jak chceš, nikoho z nich to nepředělá. Zeptal bych se ještě tebe jaké máš záliby, co by jsi jim doporučil, ale jak jsi ukázal odpovědět na tobě položenou otázku neumíš a zase napíšeš jen souhrn dalších nadávek.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

To jsou ale furt jen tvá slova, že tu nemám žádnou historii. Jednak tu příspěvky mám jako Olda (a ano také pod jiným nickem jako Oldřich) a potom abych měl nějakou představu jak to tady v diskuzích vypadá, tak to ještě neznamená, že musím aktivně přispívat. Mimochodem právě jsi řekl, že když se tady tak význam, tak musím být psychopat a zároveň se tu furt oháníš tím jakou tu mám a nemám historii a že víš, jak to v těchto diskuzích chodí, že by jsi měl také dokonalý přehled?

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 11:03)

hele neboj se. Mě je jasný že ty holky to napíšou jen když budou chtít kdežto když to bude na požádání nebo na objedávku tak musím počítat s podobnými reakcemi jako od tebe ale holt mi to došlo až dnes

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Takže vážení, díky pár idiotům kteří mi to zde totálně znechutili, zde pravý Majkl 60 končí. Nemá to zde dále smysl. Ten kdo se za mě bude nadále vydávat je jen fake. Mějte se.

Prd (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Ty taky hovno vydržíš .Je ale fakt že to je diskuze vyloženě o hovně.

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

a ani 16:59 jsem nepsala já

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

Ty poslední dvě zprávy v 14:45 a 15:35 o honení jsem nepsala já, někdo mi ukradl nick. Já jen popisuji své příhody.

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

Lžeš,píšeš a děláš si z nás prdel.Kdyby aspoň posranou,tak si pohoníme,ale tohle je čistá prdel a to je k hovnu.Ale ne k tvýmu hovnu co nás vzrušuje,ale k našemu hovnu a to je k posrání,ale ne k tvému posrání co nás vzrušuje,ale k našemu posrání.

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

Dělá ti ty řitopichu dobře psát pod mým Nickem? Už to tu stojí díky vám co si přivlastňujete naše nicky za ho...

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

To dělá pořád jeden a ten samý nemocný jedinec. Nenech se otrávit, stejně každý pozná co je skutečný uživatel a co zase ten prosťáček.

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Pavle,vim že to nemáš jednoduchý ale piš jako Pavkol a ne jako návštěvník.Co máma ,udělala ty šišky k obědu co máš tak rád ?

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Majkle pozor, ne všechno bez podpisu je Pavkol. Pokud chci psát k tématu podepisuji se, ale tohle mimo tam je to jedno, kdo to píše.

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Ty to máš Pavle ale zmáknutý to ti povim.Je vidět že se v těch hovnech pohybuješ dýl a máš přehled jak hovno .

Prd (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Nezoufej hovnomrde,právě ty hovna tě vzrušujou tak buď rád že to stojí za hovno .

Reklama

Přidat komentář