Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 03:04)

Jsi jen blbec který ví hovno

Nairam (Út, 12. 4. 2022 - 00:04)

Ja jsem blbec ? A ty jsi tedy co ?

Nairam (Čt, 31. 3. 2022 - 23:03)

Co sní děláš ? Já ji osahavam strkam ji ho do kundy neo ji vystrikam pusu

Nairam (Čt, 31. 3. 2022 - 22:03)

Ano to s tebou plně souhlasím

Nairam (Út, 29. 3. 2022 - 23:03)

budu se znova opakovat ale neni nic lepšího než když si matku mužeš vzít a ona to neví . Je to tak silné vzrušení že žádná jiná žena Ti to na světě nedá .

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 04:03)

Jsi normální buran a běž se léčit.

Nairam (St, 30. 3. 2022 - 18:03)

A ty jsi co ? Hlupak co se zmuze jen na honeni

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 10:03)

Taky mě vzrušuje myšlenka na sex s mámou. Je to moc sexy krásná žena, je jí 50let ale vypadá o deset let mladší. Nejvíce mě na ní přitahuje její krásná postava, její prsa a její celková ženská zralost. Pracuje jako úřednice a umí se krásně oblékat, vždy jí to moc sluší a je decentně sexy. Už několik let spolu žijeme samy, v prádle má schovano pár er. pomůcek a nehorší jsou pro mě výkendové noci. Vím že si to o výkendech večer v ložnici dělá sama, já jsem jenom pár metrů od ní za zdí která dělí naše pokoje a se stopořeným pérem mě napadají různé myšlenky jak se spolu milujeme. Pokaždè mám ve své nadrženosti a touze po našem společném milování chuť vejít nahý do její ložnice a prostě si ji vzít, s myšlenkou že se mi podvolí a později se jí to bude také líbit a bude to chtít sama. Ale to nikdy neudělám, když se dvakrát, třikrát, vystříkám tak ten chtíč alespoň na chvíly opadne, pak už to nutkání není tak silné, ale jen do další noci. Někdy mám pocit že i ona po mě kouká a že kdybych nebyl její syn tak mě svede. Moc bych se s ní chtěl milovat a mít s ní tajný zamilovaný vztah. Nikdy bych to v životě někomu neřekl, ale nevím jak ji k tomu vztahu získat.

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 23:03)

Pro začátek zkus více procvičit český jazyk. Třeba si ji tím získáš víc, než ztopořeným klackem a nebude zklamaná tím, co to porodila za pacholka.. Zejména "y" a "i" se ti dost pletou.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 10:03)

Měl jsem to hodně podobně. Máma byla hodně náruživá a hlučná a tak jsem je sledoval při souložích s otcem, po rozvodu s milenci a mezi tím, při častých masturbacích obrovským dildem. Taky jsem nezůstával nic dlužen. Říkala že tu stálou nadrženost mám po ní. Měla přesný přehled o mých početných honičkách. Přes tyto indiskrétnosti, jsme měli dohodu, že se jeden druhého nedotkneme, což jsme oba dodrželi. Psychicky jsem to zvládal, protože mne sice vzrušovala, ale v podstatě jsem po ní jako po ženě netoužil.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 10:03)

Pro začátek zkus více procvičit český jazyk. Třeba si ji tím získáš víc, než ztopořeným klackem a nebude zklamaná tím, co to porodila za pacholka.. Zejména "y" a "i" se ti dost pletou.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 09:03)

A co zkusit při převlékání v garáži před matkou začít honit ptáka ? Viděl bys jak by reagovala.

Jonáš (Po, 28. 3. 2022 - 08:03)

Já sem s mámou sám již několik roků. Je pravda, že i když ještě byl u nás táta, tak chodili doce běžně po bytě nazí. Já když jsem byl menší, tak jsem také chodil. Teď jen výmečně. Máma také občas projde nahá, ale to mě tolik nevzrušuje, jako když si vezme krátké triko na spaní a jen se natáhne na sedačce a vykukuje jí pipina nebo prsa a já ležím jen ve slipech na druhé sedačce, tak to se mi postaví a stalo se mi, že jsem se i udělal a najednou pokrej flek. Máma vždy řekne, tak se osprchu pořádně a vezmi si čistý slipy. Musíš si nají holku, aby se ti to nestávalo. Nechce mi přímo říci, že si ho mám častěji vyhonit

Filip (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

Je mi 17 a mé máti je 35 roků, pořád pěkná kočka a momentálně bez chlapa. Když ji vidím v prádle nebo nahou, tak se mi úplně normálně postaví a máti se mi směje.
Nikdy jsem s ní nic neměl a ani nic mít nebudu, ale vzrušuje mi řádně. Mi si klidně s máti říkáme o intimních věcech, stydět se před sebou nestydíme, ale intimní kontakt by jsme neměli.

Matyáš (So, 19. 3. 2022 - 21:03)

Já mám máti také docela ještě kočku, také je sama, ale děsná puritánka. Nahá nikdy nešla, v koupelně se zamyká, viděl jsem ji maximálně v noční košilce.
Vím, že se v rozkroku holí, protože má v koupelně nástroje. Když našla sperma na prostěradle, tak jsem dostal přednášku, že mám na honění ještě čas. Tak jsem jí řekl, že o tom vím vše, že jsem si to našel na internetu a úplně konec byl, když jsem jí řekl, že mám holku, že sice jsme ještě nesouložili, ale navzájem jsme si tělali dobře.

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 22:03)

No, tak jestli je puritánka, tak jí tvoje upřímnost musela porazit. Já jsem o tomhle s mámou mluvit nemusel. Měla pět starrších bráchů, tak věděla co potřebuju, ale podle mě to přeháněla, protože si myslela, že moje, jí řízená masturbace, mne u ní udrží. Neudržela i když pro to udělala všechno možné, kromě incestu. Moje holky nenáviděla, tak jako manželku i děti.Takže redy, ale jinak nic moc.

Nairam (Ne, 27. 3. 2022 - 22:03)

A chceš říct že ti vadilo že máti s tebou souložila ?

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 16:03)

Nevěř tomu, že k něčemu dojde. Já to měl taky tak. Nahota, masturbace, intimnosti i provokace. Věděla o mě všechno, ale nikdy k ničemu nedošlo. Měi jsme zábrany.

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 19:03)

Zábrany jsou to jo, ale když se mezi nimi k tomu vyhrotí citové okolnosti tak mohou jít zábrany díky zkratovému chování velmi rychle stranou. Otázkou zůstává jak se potom budou k sobě navzájem chovat.

Nairam (Pá, 18. 3. 2022 - 15:03)

Jednou k tomu dojde. Věř mi .Moje máti mela krasnou prdelku hmmmmm

Reklama

Přidat komentář