Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Default User Image
Sára (Út, 4. 6. 2024 - 20:06)

Synovi se na luldovi pod kůžičkou udělali bílé tečky (viz. foto) ve velkém množství. Je to normální? Dříve to neměl. Díky za jakoukoliv odpověď.

Fotka: https://i.ibb.co/R3kyDf1/IMG-20230126-082352.jpg

Default User Image
Mirka (Út, 4. 6. 2024 - 21:06)

a svědí ho to nebo bolí?

Default User Image
Marcela (Út, 4. 6. 2024 - 06:06)

Stačí vejít nečekaně do synova pokoje po ránu a nést mu do skříně o víkendu vyzehlene věci První co vidím synova erekce na postely když leží. Je mladej ať mu stojí to je dobře snad že mu stojí aspoň se nestydí a nebude mít v životě problém 16 roku má slečnu.   Když si v noci píšou co mu to nAdobicko má dělat po ránu. V koupelnějsem ho viděla před měsícem měl erekci docela ale ne takovou aby mu stal holil si tvar peknej macek normu splňuje tak přes 17 cm určitě po manželovi velkej žalud. Na rozdíl od manžela byl v6letech na obrazce takže peknej pohled Nestydí se jsme tak naučení z léta třeba u bazénu nosím doma jen na dvoře tanga.    

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 14:06)

Vejít nečekaně. To moje máma umí i když už jsem dospělý. Má takovou zásadu, že se před ní nesmím stydět, ani nic tajit. Když mne překvapí, dělá jako by se nic zvláštního nedělo. To samé dělám i já, když jí nedopatřením přistihnu, ale raději jí neruším a počkám až bude. (Zase normální).

Default User Image
Ivana (Út, 4. 6. 2024 - 06:06)

Syn má kolem 17 nebo víc. Nestydí se byl tak vychovan . Dnes je mu 23 roku ,ale když mu bylo 18 měl slečnu už spolu nejsou byl s ní cca 1.5 roku. Slečna byla asi hodne temperamentní,nebo zarliva ale to jsem poprvé nevěděla jak reagovat . Vlezla jsem mu do pokoje po ránu a ta mrcha mu zamykala penis do klece když s ním nebyla.to jsem věděla že syn je opravdu dospělí a patří někomu jinému.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 20:06)

Vemte si pravítko a nepřehánějte, děláte ze sebe blbky.

Anonym (Ne, 2. 6. 2024 - 20:06)

Mámy vy jste nejen posedlé velikosmi penisů, ale doslova duševně nemocné, protože jde o vaše syny.

Default User Image
Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 09:06)

Většinou jsou to chlapi honiči.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 23:06)

Ať je to, kdo je to, hlavně, že se pobavíme.

Default User Image
Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Myslela jsem si to. 

Default User Image
Malíř (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Ještě jednou píšu. To byste se divil. Moje svobodná sestra, lesbinka, má syna a to byste se divil, co s ním provádí.

Default User Image
Max (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Asi ani radsej nepisat co s tym chudakom synom vyvadza. Hnus

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

A ty si picus ze jej to dovolis vid 

Default User Image
Malíř (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Ale kde. Proč musíš hned urážet!? Nejsem picus a tak si to nech od cesty! Neřekl jsem vše a ty jsi, se svým příspěvkem, asi obyčejný ubožák.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Napriklad?

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 09:06)

Možná, ale kdybys slyšel ženy, jak na toto téma mezi sebou mluví, možná bys měl i jiný názor.

Default User Image
Malíř (Po, 3. 6. 2024 - 09:06)

Jsou matky, které na to čekají , až bude jejich syn v pubertě. A pak si užívají. Znám to ze své rodiny.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 09:06)

Taky jsem měl svojí sexualitu pořád na talíři, od puberty až do vysokého věku, ale jen slovně. Bavila se tím a asi i vzrušovala.

Default User Image
Klára (Ne, 2. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj už jsem psala synovi je 9 let když má úplnou erekci měří mu 23 cm  ostatní maminky by z toho byly asi špatně já jsem ráda že už tet má takovou tlustou hadici 

Default User Image
Eva (Ne, 26. 5. 2024 - 17:05)

Se svým synem mám starosti už od malička. Už někdy ve třech letech jsem si všimla já i dětská lékařka že i když se Honzík vyvíjel jinak zcela normálně pindíka měl stále jako při narození. Doufala jsem že to časem dohoní ale bohužel. Na základní škole už bylo jasné že je to problém. Nevyrostl mu ani na střední ani na vysoké. Dneska ho má v erekci tři centimetry. Má veliká varlata a neholí se takže se mu penis úplně ztrácí. Když sundá trenky a nestojí mu tak to vypadá že ho snad ani nemá. Holku nikdy žádnou neměl protože se stydí. Při tom je pořád nadržený a při ejakulaci stříká obrovské množství semene. Honí často a všude. I přede mnou.

Reklama

Přidat komentář