Reklama

Finanční POMOC

Návštěvník (Út, 18. 11. 2008 - 17:11)

pomůžete mi?

Pro Ivču,Janu,a (Po, 17. 11. 2008 - 11:11)

Nechte kontakt na sebe icg,skype,nebo meil.Pomůžu.

Ivča (Po, 17. 11. 2008 - 00:11)

To je mi jasné,že bych snadno mohla naletět.Snažím se vydělat více,než si pořizovat půjčku přes internet.Při své práci ztíhám i dost charity a jiných dobročinných akcí pro děti.Říká se,že,když konáme dobro s čistým srdcem,vrátí se nám to.A funguje to.Taky mne už napadla myšlenka,pomazlení se s někým zajímavým.Nevím jestli je to, to správné.Spíše ponižující a navíc by mi ten dotyčný musel být sympatický,neboť mám velice jemný projev i vnímání :-).Proto raději dělám obchod,kde vím,že mi výdělek půjde nahoru.Děkuji za rady kluci.A co dál?

Šivalingam (Ne, 16. 11. 2008 - 21:11)

Hledám ošklivku na levný sexík, značka vzájemná pomoc.

Návštěvník (Ne, 16. 11. 2008 - 19:11)

Tak si najděte chlapa,který si s vámi občas za peníze zapíchá!

dárce (Ne, 16. 11. 2008 - 18:11)

A jaký máš číslo účtu Jano??Pošli nějaký hezký fotky a pošlu ti něco ...

jana (Ne, 16. 11. 2008 - 17:11)

jsem ve svízelné situaci jsem dlužník a ráda bych své dluhy vyrovnala a měla jen jeden dluh ktery bych splácela po rozvodu mi nezůstlo nic a bydlím z dětma v drahem podnájmu nenašel by se hodný člověk který by mi pomohl?

Yossarian (Ne, 16. 11. 2008 - 17:11)

Vy ste vtipný, jak tady žebráte o prachy.....že se nestydíte se tak ponižovat, když ste blbý a naděláte si dluhy, tak to za vás má řešit někdo jinej jo???To určitě.....každej z vás má prdel.

Britta (Ne, 16. 11. 2008 - 17:11)

taky jsem dlužník, potřebovala jsem si koupit auto,abych se měla jak dostávat do práce a když jsem potkala Tomáše, auto jsem prodala a koupili jsme si novější za společné peníze, jenže jsme se rozešli a já si jako blbec vzala další úvěr, abych ho mohla z toho auta vyplatit...každý mi nadával, jak jsem strašně pitomá, že on má peněz dost a já z toho mála co mám musím platit tak vysokou půjčku...potřebovala bych někoho, kdo by mi pomohl se z toho vyhrabat než umřu, aby to nezůstalo na rodičích...auto jsem ochotná i prodat, najde se nějaká dobrá duše?

Návštěvník (Ne, 16. 11. 2008 - 12:11)

Možná,kdyby si se s někým zajímavým občas pomazlila,pomohl by ti.

Návštěvník (Ne, 16. 11. 2008 - 08:11)

Ivčo, ale po internetu si nemůžeš být jistá, jestli nenaletíš ještě většímu podvodníkovi.
Abys nakonec nemusela hledat půjčku na splácení úroků.

Ivča (Ne, 16. 11. 2008 - 01:11)

jakube,nějak se mi nechce věřit,že by se našel někdo,jako ty a poslal jen tak peníze na účet.sama jsem se dostala do nepříjemného a náročného mínusu a to jen díky tomu,že jsem nedokázala říct manželovi,aby mi dal peníze na domácnost na stůl,jako v jiných rodinách.Dala jsem mu dceru,ktrou jsem kojila 4 roky a nemohla jsem nikam chodit do práce.teď se potýkám se splácením na víc míst a nemám šanci splátky sjednotit do jedné.Mám 3 zaměstnání,jiné ženy v mém okolí nechápou,jak to zvládám.Teď se už rozvádím a žiji sama s dcerou a je mi lépe.Kdyby jsi věděl,kam bych se mohla obrátit,nebo spíše na koho,kdo by mohl pomoci,moc by se mi ulevilo.Úroky skáčou nahoru.Te?si vydělávám 18 000 a vím,že za 2 měsíce to bude 20 - 25 000.Nevím,jestli je to pro věřitele jistina,ale třeba se najde citlivá duše,ktrá pomůže.Naděje prý umírá poslední.Skákat z mostu fakt nebudu.Má 5tiletá dcerka mi dává sílu žít.

Mladý satyr (Po, 17. 11. 2008 - 21:11)

Slyšel jsem, že jakýsi kluk si vydělá hraním na akordeon na náměstí pětistovku za hodinu. Tak se naučte hrát a hurá do ulic. :D Pořád je to lepší, než chtít po někom peníze za nic. Když někdo chce pomoci, měl by také nabídnout nějakou protislužbu.

Hot pants (So, 15. 11. 2008 - 11:11)

Naléhavě potřebuji finance na nějaký ten privátek, dobří lidé, pomozte.

blacklucka (So, 15. 11. 2008 - 11:11)

to je síla, čeho jsou ti lidé schopni!!!!!!!!!!!!!!!!!! žebrat přes internet. to snad nemyslíte vážně.

No - (So, 15. 11. 2008 - 11:11)

-také bych blance poslal tak 100 kolíků.

Co s nima? (So, 15. 11. 2008 - 08:11)

Pokud potřebujete peníze,je to jednoduché,nesmíte je utrácet.Já jich mám dost proto,že to,co si za ně můžu kromě jídla koupit,je mi naprosto ukradené.Kdo je potřebuje,může se ozvat,do hrobu si je nevezmu.

Jakub (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

Blanko,napiš kam poslat peníze. Bude stačit 80 tisíc? To bude asi málo viď, budou vánoce a to budeš mít nezbytný vydání. Pošlu radši 140 tis.,jo ?

blanka (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

prosím o rychlou finačnípomoc děkuji je to nutné moc to spěchá .

blanka (So, 15. 11. 2008 - 01:11)

prosím o rychlou finačnípomoc děkuji je to nutné moc to spěchá .

Reklama

Přidat komentář