Reklama

Finanční POMOC

Steve (Ne, 7. 6. 2015 - 16:06)

"pro steve
přestan uz kopirovat sracky tupoune"

Jaký sračky? To si mě asi s někým pleteš!

Koruna (Ne, 7. 6. 2015 - 14:06)

kop.řiva
A co ta tvoje...No jo, už zase...:O)))

Steve (Ne, 7. 6. 2015 - 14:06)

... ajéje už zase ... :o)))

Steve (Ne, 7. 6. 2015 - 14:06)

"jo
steve sežer máslo a budeš fit"

Co to tady plácáš za nesmysly? ... z horka?
:-D

jo (Ne, 7. 6. 2015 - 08:06)

steve sežer máslo a budeš fit

Steve (Ne, 7. 6. 2015 - 07:06)

No vidíš, to se ale máš! :-D

luther (Ne, 7. 6. 2015 - 00:06)

ahoj, potřebujete půjčku splatit své účty nebo vyřešit jakýkoliv druh finančního problému, prosím, kontaktujte mě teď prostřednictvím e-mailu: [email protected]
i nabídnout všechny druhy úvěru.
díky

Steve (Po, 1. 6. 2015 - 16:06)

Nevěřím že by někdo tady jen tak rozdával peníze ... a těmhletěm pofiderním co všude rozhazují reklamu a nabídky bych se obloukem vyhnul - stejně je to lež! (úrok je mnohonásobně vyšší) měl by to někdo blokovat.

MR Klay Thompso (Ne, 31. 5. 2015 - 23:05)

Dobrý den,

  Založili jsme na pomoc lidem potřebuje pomoc, nabízíme půjčky ve výši 3% úrokovou sazbou, jako jsou například finanční help.So pokud se chystáte do finančních potíží nebo máte jakýkoliv finanční nepořádek, a potřebujete finanční prostředky k zahájení svého podnikání, nebo budete potřebovat úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit účty, start pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: [email protected]

Jste poradit vyplnit a informací návrat pod ..

     ÚVĚR PŘIHLÁŠKA

      Jméno žadatele:
      Požadovaná částka:
      Doba trvání úvěru:
      Země:
      Zaměstnání:
      pohlaví:
      Věk:
      Telefon:
      Měsíční příjem:
      Účel úvěru:

      Prosím, kontaktujte nás na e-mailu: [email protected]

      Čeká na vaši odpověď.

   MR Klay Thompson

seniorka (Pá, 18. 7. 2014 - 09:07)

Hajku jsem normaĺni slusna zena. Prumerna - ani hubena ani tlusta, ani velka ani mala atd. .

mymoneycz (Čt, 17. 7. 2014 - 09:07)

Existuje reálná práce přes internet???
Stále marně hledáte a už nevěříte v úspěch ? Už nehledejte !!!
Tato nabídka je určena pro lidi s vytrvalostí, ambicemi a nasazením.
Pokud jsem ve Vás vzbudil trochu zvědavosti, tak čtěte dále.
Mnoho lidí ve snaze vylepšit si svou finanční situaci se stali obětí těch, kteří nabízejí "ověřené" výdělky přes internet. Byl jsem na tom podobně. Avšak nastal zásadní zlom, který mi od základů změnil můj život. Nyní já i mnoho dalších lidí pracujeme pro českou firmu, která díky internetu vyplácí velmi zajímavé peníze. Tato firma s přehledem zvítězila v sociologickém výzkumu, který vypracovala známá agentura.

Vytrvalost přinesla své ovoce.
Chcete mít také dobrý pocit z vykonané práce a odpovídající ohodnocení ?
Info na:

http://paja.kmbyznys.cz

Přeji i Vám hodně úspěchů !!!

chichi (Čt, 17. 7. 2014 - 09:07)

Seniorko, já tě vezmu s...Aneb babčo, tak úplně zadarmo to nebude.

Hájek (Čt, 17. 7. 2014 - 00:07)

Seniorko, já tě vezmu s sebou kamkoliv, ale je opravdu, ale opravdu velmi podstatné, jak vypadáš! Můžeš se alespoň trochu (reálně) popsat? Děkuji.

ha (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

Ja bych chtela jet k mori...Jo, ale pěkně si všechno zaplatíš.

seniorka (St, 16. 7. 2014 - 13:07)

Ja bych chtela jet k mori nebo na chatu nebo aspon na vylet. Vezme me nekdo sebou. Dekuji :-)

maminka (St, 16. 7. 2014 - 11:07)

Dobry den,chtela bych poprosit o financni vypomoc nekoho kdo nastrada mam ctirletou holcicku a kdyz vsechno poplatim tak me zbyde 500 na jidlo uz nevim co mam delat budu vdecna za kazdou korunu dekuji cislo uctu je 208 490 010/0600

Jahoodka (Po, 25. 2. 2013 - 18:02)

Mně se osvědčily stránky, kde jednak můžete sledovat ceny různého sortimentu ve všech obchodech ve vašem městě, jednak sbíráte body - zdarma - a za ně docela rychle dostanete nákupní poukázky do Tesca. Aspoň trochu nám to šetří peníze ;) Víc info a registrace tady: http://www.kupi.cz/?u=c5smx

politický sviná (St, 9. 12. 2009 - 19:12)

přesně a vystížně řečeno..naše politika je v pěkných sračkách, samá korupce, vlivní lidi tlačí do svý kámoše do těch pohádkových koryt..taky mám dluhy, bohužel nikdo z těch firem, co řikají , že poskytují nebankovní půjčky jsou samé podvody. Taky nevím, co mám dělat, ale stěžovat si nemá cenu, když vám nikdo nepomůže a ještě vás chce okrást. Fakt humus, mašle to jistí..Zlatí komanči

Politický sviňá (Út, 22. 9. 2009 - 07:09)

Hajzlové, kriplové, šmejdi jedny politický, sobě seberou z platu 4% ale nám rodičům 20% z peněz co máme na naše děti. Co vy hajzlové jte kecali ještě nedávno? Jak naše populace stárne a za 50 let tu bude 3krát víc důchodců než lidí v produktivním věku. Není to tak daleko 50 let vy svině vyžraný, ulhaný, akorát že vy budete mít hahrabáno na švícarských kontech a my tu budem žrát kořínky abysme nechcípli. P
Promintě mi, nevím, kam to napsat, jsem tak hořce zklamaný, tak strašně moc z té naší České vlády, že se mi chce i v mém věku plakat. Nikdy už nikdy nebudu volit, jedině KOMUNISTY, který jsem v mládí nenáviděl. K tomuhle jste mě dohnali, vy syčáci!!!!!

Ty hlupáku (Ne, 20. 9. 2009 - 22:09)

jdi se raději učit češtinu!

Reklama

Přidat komentář