Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Zuzka (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

Já sem viděla našeho kluka onanovat několikrát a při prohlídkách mu vždycky pěkně stál. Doktorka ho chválila jak hezky dospívá. Sem ráda že je zdravej a vyspělej jak má. Klacek už má dost velkej.

Milan086 (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

a styděl se moc když mu tam stál před váma?

Zuzka (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

Za co by se měl pěknej kluk stydět?

Milan086 (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

byl u toho uplně nahý nebo měl něco oblečené?
v tom mladem věku stoji skoro pořád a každému klukovi jj. Při te prohlídce uvidíš i možna blíž než na 2 metry. A skoro jistě i bez slipu a věřím tomu že mu bude i hned stát i před tebou

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

Měl na sobě tričko a koupací kraťasy stažený. No a úplně zblízka jsem ho vídávala před rokem, to měl skoro 12 a půl, když spadl s kola a poranil si koleno a loket. Nohu měl od kolena dolů obvazanou a musela jsem ho ošetřovat a tak. Takže tam jsem mu ho viděla úplně dokonale, to měl půl roku do třinácti a to už stálo za to.

Milan086 (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

to věřím jj a stálo mu to i jinak tehdy?( jeho ocas)

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

Musela jsem mu pomoct kupř. se sprchováním. Dostala jsem z nemocnice takovou plastovou stoličku na kterou se posadil a já jej sprchovala. Samozřejmě byl nahý a to prakticky ve třinácti letech, kdy má kluk pořád erekci. Ale nakonec viděl, že nic s tím neudělá a jaksi to snášel. Snažila jsem se ho rychle osprchovat a modlila se, ať se mu ten ocas nenapne. Bylo by mi to trapné. Když jsem ho utírala, tak většinou zady ke mě. Ale i tak jsem si dobře všímala, jaký ho má, toho svýho šulina.

Milan086 (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Já jsem už je to 2 roky zpátky po operaci hydrokely která byla v oblasti kouli . A po návratu z nemocnice jsem normálně doma ukázal mamce jak vypadá hojící se jizva na šourku. Ona vi u mně už dlouho že ho mám oholený a viděla mně už mnohokrát oholený a tvrdý.Teď už to ani nějak nemá význam skrývat ani oholení ani erekci. V dnešní době to beru jako normální přirozené.

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Jak už jsem psala, tak kluk i v těch třinácti má jen malinko chloupků. Vlastně ani málem nejsou vidět. Ale ten ocas už má pěknej.

Milan086 (Út, 1. 3. 2022 - 06:03)

Viděla si i jak se vystříkal ? Jestli ano tak to musel být hezký pohled. Při te jeho prohlídce uvidíš jen jak mu stojí; a asi jak si už psala bude u toho se červenat

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 07:03)

To je to jediné, co jsem u něj ještě neviděla. Ta jeho ejakulace. A přitom ejakuluje aspoň nejmíň třikrát za den. Ale zas mi to tak moc nevadí. Jeho semene mám pro sebe fůry.

Milan086 (Út, 1. 3. 2022 - 09:03)

Dnes jsem se po dlouhé době ukázal mamce uplně nahaty, z mé strany dobrovolně. Pochopitelně že mi přitom před ní stál ocas. Ví už dlouho že ho mám oholený tak viděla uplně vše, a dokonale hladké. Kdybych se ji nechtěl ukázat tak neukážu, ale ve slipech mně občas vidí

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 10:03)

To já syna vidím jenom když ho šmíruju. Ale jak jsem psala, jeho ejakulaci jsem ještě neviděla. Musí to být něco, vidět ho při jeho orgasmu.

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 13:03)

Při orgasmu je kluk nepozorný a soustředěný jen na to vyvrcholení a ejakulaci. Po ní jěště dost dlouho trvá než se vzpamatuje. To je nejlepší chvíle k jeho pozorování.

Michaela (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

Syn by si již taky trenky, vlastně slipy přede mnou nesundal. Je mu necelých 13 a ani v těch samotných slipech ho skoro nevidím, jak se stydí. A ještě jak jste psal, tak při ejakulaci prakticky nevnímá okolí. Jednou jsem ho přistihla, vešla jsem a byla jakoby za ním, v pokojíku. Dělal to pod peřinou a musel být zrovna v nejlepším, neboť se prohnul a po chvíli začal dýchat, teda vydechovat. Bylo vidět, že je úplně v tranzu, nic nevnímal v okolí. Pomalu jsem raději potichu vycouvala.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

Jak píšeš, tak to byl kluk zrovna v nejlepším. To prohnutí, už to nemůže vydržet, takže se vzepne tělem nahoru jako luk a už jde z něho semeno ven. A po chvilce se projeví dýchání, u někoho i steny. A v těch okamžicích nevnímá okolí. Klidně ho při tom můžeš sledovat.

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Píšu pod pseudonymem Návštěvník, ale jsem Beáta. Syn dnes přijde z hudebky za chvilku a vím, že ještě před večerem si to bude dělat. Ve svém takovém poloodděleném pokojíku kam, s trochou opatrnosti, vidím. Mám to tak upraveno teprve od neděle. Hned to teda vyzkouším, jestli ho uvidím při honění a hlavně při ejakulaci.

Milan086 (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Jj ano to znám i osobně já to taky zažil naživo .

Markéta (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

A jakého ho měl? Už měl ochlupení? Ten můj ve 14 už má hodně

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

Syn je blonďák a jak už jsem psala, tak ve třinácti těch chloupků má mezi nohama jen málo. Ale o to víc mě udivilo, jaký už má ocas. Určitě těch 13 až 14cm. Možná k patnácti. Těžko jsem to mohla poznat. Ale prostě už ten svůj ocas má hlavně na honění.

Reklama

Přidat komentář