Reklama

kakání partnerky

Scatlover (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

Honím jako o závod!

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 11:02)

Ahojte, Pavkol, Majkl 60 promiňte, že jsem včera už neodpověděla, prd byl tichý a za ním následovala hromádka kašovitého kakání. Včera jsem byla na menší oslavě, dort, káva, víno atp. Cestou domů jsem cítila, že budu za pár minut potřebovat kakat, trochu mě začalo bolet břicho. Domů bych to nestihla, možná ale nechtěla jsem riskovat a tak jsem zajela do parku čupnout si do trávy. Rychle jsem si sundala kalhotky, čoupla si a hned začala kakat,bylo to dost průjmové, pořádně jsem to tam pokakala a ještě do té hromádky vyčůrala. To byla úleva, naštěstí jsem měla dost papírových kapesníčků, zadek jsem měla dost špinavý. Byla jsem spokojená, že jsem se takhle stihla vykakat. Dnes ráno jsem opět musela na záchod, ale už to bylo klasické kakání.

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

tak klidně popiš to klasické normální žbluňkání mám radši než řitici ale udělala si mi tím příspěvkem radost tak jako tak

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 13:02)

Wow, Malajanko, nádherný příspěvek, moc krásně popsané. Je vidět že kakání na venku tě moc baví. Moc krásné

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 19:02)

jak tu píšu i tom pobytu kdesi tak tam taky byla jedna 60ka která vypadala na 50 a pak jedna holka která vypadala na 25 ale byla stejně stará jako já. Ostatmě mě taky hádají 35

Olda (Ne, 27. 2. 2022 - 19:02)

Vydávat se za druhé je tady fakt oblíbené, ale uspokojení to přináší jen autorovi. Kdo není blbý, tak to stejně pozná. Pokud sem Majkl několik měsíců píše a chová se slušně, nikdy neměl s Pavkolem žádný problém tak nedává smysl, aby ho najednou z ničeho nic začal urážet a celkově se choval vulgárně, když to nikdy nedělá. A dotčenému přeji ať alespoň on z toho má potěšení.

Polda (Ne, 27. 2. 2022 - 20:02)

To je od tebe Oloušku moc hezká podpora.Je moc hezké že tak z čista jasna sleduješ historii několik měsíců abys tu sdělil svůj postřeh.Je tě tu vyloženě škoda.

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

může se to zdát jakkoliv divné ale bylo to tak

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

přesně tak já jsem Janě Jarce a Anetě vděčný že sem o tom píšou a rády a nic víc mě nezajímá

Majkl 60 (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

Haloooo lidí, musíte se zase osočovat?

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

nekecej já tam byl kvůli tomu že máma byla v nemocnici s Covidem a i když většínu věcí zvládám tak se najde pár které ne (vaření) a neměl se o mě kdo starat. Hele nech toho MaláJarka a další dvě holky to tady konečně rozsvítí a teď to kvůli tobě zase zhasne

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

To chceš ty mamrde tvrdit že tě tam nechali jen na stravu bo si takový lempl že si neumíš obstarat žrádlo ?Ty píčo ty lžeš víc jak Babiš a Schillerka dohromady.Ale zmrdi jste všichni tři :-))

MalaJanka90 (Ne, 27. 2. 2022 - 14:02)

Ahojte
Byla jsem na záchod ráno, ale moc mi to nešlo. Tlačila jsem, trochu prdla, vyšlo jedno malé hovínko. Zadeček zůstal téměř čistý, stačil mi jen kousek toaletního papíru. Věděla jsem, že dnes asi ještě půjdu jednou, měla jsem pravdu. Dala jsem si oběd, sýr s tatarskou, ta asi zaučinkovala a za pár minut jsem cítila, že půjdu kakat. Nejprve jedno tuhé hovínko, pak jsem pár krát prdla, trochu ještě zatlačila a šlo to ještě trochu kašovité.

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 15:02)

Nezklamala si jsem rád že o tom píšeš

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 14:02)

úžasná ty tuhé a pevné musely pěkně žbluňknout . ten prd byl tichý nebo hlasitý?

Majkl 60 (Ne, 27. 2. 2022 - 14:02)

Krásně popsaný kakací příspěvek. Děkujeme, budeme se těšit na další Janko

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 08:02)

chlapi neblbnětě můžeme být rádi že nám během víkendu o tom 3 holky napsali když je budeme takhle hecovat aby zase nepřestali což bych já nerad ale na to co nám napíše aneta malájanka a Jana pokud už si nepíše jen soukromě s tebou Majkle se také těším

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 15:02)

Ty si neskutečný hovado.Vlastně jsem urazil všechny hovada .Nejhorší urážka teď nebude tedy čurák nebo zmrd,ale pavkol.Tebe posrat a pak využít jako živý štít.

Pavkol (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

tahle stránka je jednou o tom o čem je tak o tom prostě bude a ne že odsud Mě a Majkla jenom proto že s tím nesouhlasíš vyštípeš!!!! hovado jedno vylízaný

Majkl 60 (Ne, 27. 2. 2022 - 18:02)

Dej telefon matce ať ti to číslo vytočí.Teda jestli zrovna nešpicluješ u hajzlu než z ní vypadne tvé oblíbené hovno.

Reklama

Přidat komentář