Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Po, 21. 2. 2022 - 11:02)

Zjevení Panny Marie není Božím dílem, ale dílem Satana a jeho démonů. Bylo mu dáno, aby tímto pokoušel věřící. Jak snadno někteří odpadnou od čisté víry a uchýlí se k jinému evangeliu démonů, byť jsou v Písmu před tímto scestím mohokrát varováni.

Návštěvník (Po, 21. 2. 2022 - 09:02)

Ježíš řekl : "Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.“
Odpověděli mu: "Nikdy jsme nikomu neotročili. Jak můžeš říkat: stanete se svobodnými?“ Ježíš jim odpověděl: „Amen, amen, pravím vám, že každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu."

šiškokluk (Po, 21. 2. 2022 - 18:02)

Aha... a teď mi vysvětli... Dáváš to sem, abys ukázal, že Ježíš byl ubožák? Protože si nedokážu představit ubožejší repliku než toto. Je to něco jako ten nápis na koncentrácích "Arbeit macht frei".

Návštěvník (Po, 21. 2. 2022 - 07:02)

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující. https://robertkalina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779449

Rakato (Ne, 20. 2. 2022 - 23:02)

My psychologové - amatéři poznáme i to, když se někomu rozpadá osobnost. Odchytit a internovat. --------------------------------
Vznik těchto tzv. sekundárních osobnostních změn je podmíněn vlivem onemocnění mozku či schizofrenie. U schizofreniků bývají však jejich osobnosti velmi rozmanité, rozlišujeme formy paranoidní se zvýšenou aktivitou bez cíle nebo naopak se sníženou aktivitou (citová plochost, nezájem). V kritických případech může dojít k úplnému rozpadu osobnosti. Děje se tak u těžších případů schizofrenie. ---------------------------------- Ne každý má štěstí, že narazí na sníženou aktivitu pacienta. Velmi častá je zvýšená aktivita, která psychicky vyčerpá i psychologa- profesionála, natož psychologa - amatéra jako jsem já. Ach jo.

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 23:02)

No když uráží i ženskou, tak to už je dno.

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 23:02)

To je známá věc, že kdo uráží ženu, je zbabělec a primitiv. Tím se Rakato dost odkopal. Jsem zvědavý, co sem zase vyzvrací za moudro.

Touha (Ne, 20. 2. 2022 - 21:02)

Názor? K čemu názory? Nejsou podstatnější fakta?

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 21:02)

Fakta jsou rozhodně nejpodstatnější. Tak napiš fakta, proč se vyrobilo velké množství složitých molekulárních strojů, které se účastní procesu, označovaného jako fotosyntéza.

Touha (Ne, 20. 2. 2022 - 21:02)

Marku, víš co je pro mě momentálně podstatnější než '' proč se vyrobilo velké množství složitých molekulárních strojů, které se účastní procesu, označovaného jako fotosyntéza''? Podstatnější by pro mě byla znalost faktu, proč se nebráníš Rakatovi. Proč ho nepošleš jako chlap třeba někam do hajzlu. Jako jasně, nejlepší je agresivní troly ignorovat, na druhé straně není podstatné bránit se zlu?

Touha (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Koukám tady cvokhaus, i ty Marku? :))

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

:-D Touho..., potřebuju vědět, proč se vyrobilo velké množství složitých molekulárních strojů, které se účastní procesu, označovaného jako fotosyntéza.

Touha (Po, 21. 2. 2022 - 00:02)

I když už vidím, že to nemá smysl, běži si raději vyhonit péro, Marku.

Návštěvník (Po, 21. 2. 2022 - 09:02)

Tak já tady celou noc přemýšlím a píšu brutální odpověď pro toho, kdo ti nadával, protože když někdo nadává babičkám, tak to mě dokáže rozpálit do maximálního stupně. A když to chci odeslat, tak ty mi odpovíš takhle sprostě? Kdybys počkala ještě chvíli....... ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ To seš teď nasranej, žes nepočkal, co... :-D Neboj, tebe já poznám hned. Jinak kdybys neměl ten problém s orientací, která ti brání v přemýšlení, tak by s tebou mohla být zajímavá diskuse o molekulární biologii. ○○○○○○○○○ (A teď pro kolegu - to nebyl Rakato. Rakato je taky střelenej, ale do jiného místa. :-D)

kdybys (Po, 21. 2. 2022 - 13:02)

nebyl blbej, tak bys viděl, že teď tady pravá Touha nepíše - ta by třeba nenapsala "běž do hajzlu". Skočil jsi na lep, gratulace:)

Touha (Po, 21. 2. 2022 - 14:02)

Já psala "Proč ho nepošleš jako chlap třeba někam do hajzlu.", trošku mi to ujelo, ale jsem to já! Tak.

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Jo, Marku, Touha je jen Touha. Touha neví...ani nemůže vědět. Od toho jsi tady ty

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 19:02)

Nepodceňuj Touhu. Jistě má nějaký názor.

Návštěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Touho, potřebuju vědět, proč se vyrobilo velké množství složitých molekulárních strojů, které se účastní procesu, označovaného jako fotosyntéza?
Cituji: "Procesu, označovaného jako fotosyntéza, se účastní velké množství složitých molekulárních strojů." https://www.tyden.cz/rubriky/veda/technologie/vedci-uskutecnili-v-laboratori-prvni-krok-umele-fotosyntezy_274471.html

Touha (Ne, 20. 2. 2022 - 17:02)

A nebonzuj, Rakato, nebo tě odnese čert

Reklama

Přidat komentář