Reklama

kakání partnerky

Olda (Po, 17. 1. 2022 - 22:01)

Hele ogare, měj si rád co chceš to je tvoje věc, ale laskavě nemluv za ostatní. Nikdo ti nebere tvůj názor a tvé touhy, tak je ty nevnucuj ostatním a neprezentuj tu názory všech, když víš houby co chce někdo koho ani neznáš.

Šárka (Ne, 16. 1. 2022 - 23:01)

Dnes jsem na velké nebyla, ale i když jdu jen na malou, tak si vytřu obě díry. Na píču ten papír vždycky jen jemně přiložím, nějaká ta kapka se vsákne a je to hotovo. Potom vezmu jeden čistý papír a vytřu si i zadní díru. Na ní ale pořádně zatlačím a zároveň zatlačím i protitlakem, aby se prdel pěkně vyšpulila. Papír je pak vždycky hnědý. Asi je to tím, že prdel prostě dokonale netěsní a po pár hodinách začne špinit. Proto před sexem vždycky věnuji pozornost dokonalému vymydlení, při kterém taky zatlačím a strkám prsty pod tekoucí vodou i dovnitř, abych všechno vypláchla. Můj přítel totiž není takový fajnšmekr jako vy a já pochybuji, že by přivítal při lízání čichat hned vedle druhou díru zamazanou nějakou takovou čokoládou. Dnes se mi ji snažil jako obvykle vylízat do sucha, ale nešlo to. Na okamžik jsem přitom omdlela, kunda mi ochabla a vyteklo toho z ní víc až do zadku. Když jsem přišla k sobě, cítila jsem ten jeho jazyk střídavě v obou dírách.

Majkl 60 (Po, 17. 1. 2022 - 09:01)

Krásně popsané Šárko, lízání obou dírek je požitek

Šárka (Po, 17. 1. 2022 - 23:01)

Teda z toho Scattera se mi ráno tak zvedl kufr, že jsem to musela zaklapnout a málem jsem v sobě neudržela snídani. Řekla jsem si, že s tímto vláknem končím a váhala jsem, jestli to sem mám vůbec napsat. Díky, že jste se mě aspoň dva zastali. Je fajn, že se ti lízání obou dírek líbí, ale aby to byl požitek i pro mě, tak si musím být úplně jistá, že jsem vymydlená tak, abys neucítil nic hnusného.

Pavkol (Út, 18. 1. 2022 - 06:01)

já i majkl to chápeme ale když bys napsala zas někdy o nějaké své poslední "nadílce" udělala by si mi a myslí že Majklovi taky moc velkou radost

Majkl 60 (Út, 18. 1. 2022 - 05:01)

Děkuji Šárko za tvé rozhodnutí a určitě budeme moc rádi když se s námi podělíš o své další kakací příspěvky.

Pavkol (Po, 17. 1. 2022 - 07:01)

ale stejně až na velké budeš tak se o to zas někdy poděl

Pavkol (Ne, 16. 1. 2022 - 11:01)

díky simone jsem rád že nejsem jediný kdo aspoň v obrázkové nebo video- voyeur formě uvažuje stejně jako ty. Na to jsou dobré stránky jako poopeegirls nebo girlspoopingtube ale najtí nějakou takovou v reálu by určitě bylo více zajímavé

Simon (Ne, 16. 1. 2022 - 07:01)

No tak holky, přispějte taky svými hovny do mlýna, nemůžeme bez toho být

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 18:01)

smozřejmě jsou tam i další ale u Ivy to vím s naprostou jistotou že to není žádný fake

Ferda (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

Pokusím se, stránku jsem shlédnul, ale je tam 99% mužských hoven což mi nic neříká

Pavkol (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

můžu tě ujistit že to 1% které tvoří iva je reál

Pavkol (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

výborný když tak až buddeš příště u ní tak to pro ostatní vyfoň a pošli na hovno.sk (ne nemusíš jestli nechceš jen tě hecuju ať se ostatní taky podívají jak hezky kaká ta tvoje kamarádka

Ferda (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

Tak jste se dočkali a já taky, dopoledne mi cinknul telefon kdy přijdu že už se jí docela chce, ihned sem vyrazil, předem ještě napíší že kamarádka má 40 a nemá ani internet doma tudíž asi nezná ani tyto stránky a není zrovna technický typ. Manžel mou kamarádku doma hodně zanedbává, takže jakýkoli zájem jiného muže ji přirozeně těší, čehož přirozeně občas využívám, máme s přítelkyní nezávazný čas a ikdyby, pokud jde o hovna a kakání, stejně bych vždy podlehnul. Přišel jsem a ještě jsme celou hodinu klabosily a popíjely, věděl jsem že je to vhodné, že pak bude ještě odvážnější, nakonec jsme se domluvili, nabídka mi jestli se má jít vykadit, má doma suché WC venku, žije na samotě uprostřed malebné přírody a nebo jestli chci i vidět jak sere, samozřejmě že jsem potěšeně s patřičným nadšením souhlasil, že pokud jí to nevadí moc rád budu u toho, šlo vidět, že jí to udělalo radost, domluvili jsme se, že si dřepne na toaletu a pod zadek jsem ji dal plastový lavor, nechtěl sem totiž aby se její překrásné hovno válelo na zemi, je štíhlá pevné hezky tvarované postavy, přírodní žena s hezky chlupatou kundou, vcelku špindíra, což mám rád svlekla se od pasu dolů a tu nádheru mi vystavila na odiv, snad to půjde a začala pomalu tlačit, vyšly z ní dva líbezné prdíky, prdelka se trochu roztáhla, ale hovínko jsem stále neviděl, promiň moc mi to nejde pronesla, byla otočená zády, řekl jsem jí že je nádherná a že jí pomůžu, mezitím jsem si rozepnul kalhoty a uvolnil můj už k prasknutí tvrdý klacek ven z kalhot, hladil jsem ji prdelku a povzbuzoval ji, tak tlač, to zvládneš a prsty se nenápadně blížil blíž a blíž její cokodirce což jí bylo evidentně příjemné, políbil jsem jí na zadeček a nabídl jí že zkontroluji jak hluboko je hovínko připravené, jo dělej pomož mi s tím žadonila, ukazováčkem jsem zajel do její přecpaný prdelky a už před druhým článkem konečkem prstu jasně nahmatal pevné a mohutné hovno, to je ono zlato, máš tam překrásný poklad, tak už mi ho děj pořádně zatlač, chci tu krásu už vidět, začala pořádně tlačit a skutečně její zadeček se rozevřel až na maximum, ještě, už to půjde zlato teď nepřestávej a hovno se konečně velmi pomalu začalo soukat ven, špička byla mohutná a šířka také, neskutečná nádhera, klacek mi vzrušením celý pulzoval, tak pojď ser!! Teď už musíš zlato, hovno nabralo rychlost a první opravdu masivní kus dopadl do lavoru doprovázený zvukem jež jen potvrdil jeho objem a váhu, je velký co, řekla, ano je překrásný, ale to ještě není vše, ještě hodně budu a měla pravdu, hned následovalo další už ne tak tuhé a široké ale o to delší další masivní šíša, to už sem ji vyznával lásku a honil si ptáka, moc se mi to líbí, je to nádhera, ještě budu srát, dobře miláčku, rozkročil jsem se a vrazil jí ho do piče, no konečně tě to napadlo, řekla, teď mě pichej a já vytlačím zbytek, tohle jsem vždycky chtěl, zdůrazňoval jsem jí, asi pět minut vzdychala a střídavě tlačila nebo si užívala mí pero v sobě, nakonec ještě dvě menší hovna dopadly přes můj klacek dolů, přesvědčil jsem ji, ať se neutira a že hned půjdeme dovnitř a tam ji domrdám, v rychlosti vše šlo jako po másle, hned za dveřmi jsem ji ve stoje pořádně naložil, byl jsem šťastný já i ona, postříkal jsem ji celý zadek a až pak ji dovolil natáhnout si několik dní nošené kalhotky, hodně jsme pak ještě o jejím kakání a nádherných hovnech mluvili a dál popíjeli, nabídl jsem ji, že bych ji chtěl pořádně mrdat třeba celou noc, až bude mít čas a příležitost, protože její muž se měl ve 4 odpoledne vrátit, po cca půl hodince jsem šel na WC já, ano hovna tam stále byly a mě nenapadlo nic lepšího než je posbírat a všechny si je před odchodem nacpat do boxerek, opravdu úžasné a masivní měl jsem co dělat abych je tam všechny naskládal, ale pro tohle já žiju, oblékl jsem se a až při odchodu jsem se přiznal že si její hovna beru sebou domů že je mám v rozkroku, že je miluji a chci každičké hovno co kdy vytlačí, jen se smála, políbila mě a já spěchal domu, šel jsem oklikou polní cestou co nejkratší cestou, celou cestu jsem z té nádhery byl nekontrolovatelně vzrušený a dvakrát se samovolně udělal, hovna byla pěkně pevná a hezky se při chůzi tvarovala v mém rozkroku, nic jsem nepoztracel, nadšený jsem přišel domu v rychlosti udělal nejdůležitější věci a hned hupsnul s jejími hovny do postele a doteď si s nimi hraji a budu s nimi i spát, posílal jsem ji ještě množství nadšených zpráv a přiznal se i ženě že až dnes přijde domů tak v noci budeme mrdat v posteli i za přítomnosti hoven kamarádky a že budu moc rád když i ona přidá svoje. Doufám, že kamarádka si v brzké době udělá čas a budu jí moct ukázat co vše se dá s tak krásnými hovny dělat a užívat si. Dnes jsem šťastný a je to nejhezčí den v novém roce. Miluji hovna.

Majkl 60 (Ne, 16. 1. 2022 - 13:01)

Tak to je excelentní příspěvek, nádhera.

Pavkol (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Též se těším až se s námi o to podělíš

Ferda (Pá, 14. 1. 2022 - 06:01)

Včera jsem byl u kamarádky, která se chlubila, že i týden nemusí jít na velkou, tohle mě zaujalo, je drobounká, štíhlá a zapřísahá se, že když už jde, vytlačí ty největší hovna na světě, jako od koně a že až půjde ukáže mi to. Jsem nesmírně natěšený, v sobotu to přijde, nemohu se dočkat až uvidím jak překrásně sere a pak si budu užívat její hovna. Samozřejmě se tu rád o vše podělím. Nic jiného než kakání žen mi v životě nedává valný smysl, ale kakajícím ženským zadečkům patří celé mé bytí.

Majkl 60 (Pá, 14. 1. 2022 - 13:01)

Ahoj Ferdo, co kdyby se o ,, to'' s námi podělila ona sama? Bylo by to moc fajn. Určitě tu nebudu se svou prosbou sám. Co ty na to?

Pavkol (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Majkle klidně ať se s náma o to podělí Ferda hlavně že se něco dozvíme

Simona (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Kadím......teď! Už to pomalu leze hodně tlacim.

Reklama

Přidat komentář