Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Ne, 16. 1. 2022 - 12:01)

úžasná simi taky jsem moc rád že si se s námi o to podělila

Majkl 60 (Ne, 16. 1. 2022 - 11:01)

Děkuji Simonko za i když krátký ale taky příspěvek

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 16:01)

to bylo jasný že na to nikdo reagovat nebude tak nic

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 07:01)

tak co holky která z vás kakala nebo chcete-li kadila dneska?

Pavkol (So, 8. 1. 2022 - 10:01)

když už sem nechcete nic psát tak tuhle stránku rovnou zrušte resp. toto vlákno

Majkl 60 (So, 8. 1. 2022 - 18:01)

Souhlasím s Pavkolem, ale byla by to velká škoda.

Pavkol (So, 8. 1. 2022 - 06:01)

Martino v tom případě bych si vybral břicho z toho se to dá ještě snadno smejt a Šárko tvůj argument sice celkem chápu ale proč teda na stránkách typu eroprofile jsou na podobné téma videa? to pak znamená že to je stránka opravdu pro úchyly anebo z těch tkerý nejsou chtějí úchyly udělat ok. už to nebudu vyžadovat ale pak se stránka kakání partnerky, líbí se vám jak holka čůrá, holky vadí vám když se kluk na vás dívá jak čůráte, kdy jstese naposledy počůrali a kdy jste se naposledy pokakali může celá na dobro zrušit a nemusí vůbec existovat

Šárka (Pá, 7. 1. 2022 - 13:01)

Pánové, mám z vás takový pocit, že o hovno samotné vám vůbec nejde. O chlapský trus zájem nemáte. Vy se prostě potřebujete přesvědčit, že i my, nadpozemsky krásné, pomilováníhodné, půvabné bytosti s vyvoněnýma kundama, máme v břiše ten samý smradlavý sajrajt, jako máte vy. Můžu vás ubezpečit, že jo. A v žaludku mám nablito taky jako vy.

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 19:01)

tato stránka je pro obdivovatele nikoli pro odpůrce šárko

Šárka (Pá, 7. 1. 2022 - 23:01)

Musím se přiznat, že tomu obdivu nerozumím. Přítele miluju a obdivuji ho pro jiné vlastnosti. Až po hovno však můj obdiv nesahá. Když si třeba prdne tak, že se pak musí vyvětrat, tak mě docela nasere. I když se třeba vymlouvá, že si myslel, že si jdu lehnout, umyju se a už se nevrátím. Jdu si pro pusu a myslím, že se pobleju. Pak mě ještě dorazí tím, že to celou dobu zadržoval a že je to určitě tím, čím ho krmím.

Scatter (Pá, 7. 1. 2022 - 14:01)

Tak to není žena je posvátná a hovínko od ženy je dar, vůbec se to nedá srovnat s kakáním mužů to nikoho nezajímá, zejména ne heterosexuální muže, ale pokakandu chce každý!

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 10:01)

tak holky která z vás jste už dneska čůraly prděly nebo kadily?

Šárka (St, 5. 1. 2022 - 23:01)

Nejsme fandové nějakého sraní, ale stříkla jsem si jednou pořádně do kalhotek. Příčinou byl burčák. Bohužel jsem u toho nebyla sama. Vraceli jsme se domů s přítelem, burácelo to ve mně už v tramvaji a pak jsem běžela domů ztichlým sídlištěm, on napřed, aby zavolal výtah. Já jsem nemohla dělat moc dlouhé kroky, aby to ze mě nevyjelo. Modlila jsem se, abychom byli ve výtahu sami. Kroutila jsem se pak v koutě kabiny a přes veškerou sílu, když jsem si myslela, že bych sevřením přecvakla drát, jsem si uprdla. Zakňučela jsem, protože jsem nemohla zabránit ani druhému prdu a už jsem vzadu v kalhotech ucítila teplo. Až za chvíli v bezpečí domova jsem zjistila, že ty prdy byly hodně mokré. Na záchodě jsem mísu pěkně zřídila a ve chvíli úlevy jsem si prohlédla ty kalhotky. V tom stavu do pračky rozhodně nemohly a do bedny na prádlo už vůbec ne. Po asi trojím spláchnutí jsem konečně vstala a viděla jsem, že vnitřní okraje mísy jsou kropenaté. Tak jsem prostě ty kalhotky zmuchlala namočila je v čerstvě splachující vodě a tu mísu s nimi objela. Pak mi jich bylo líto, protože byly předtím tak krásné. Tak jsem šla do koupelny, dole bez, a hned jsem je v ruce v umyvadle přeprala. Hned potom jsem si umyla prdel, ale nebylo to ničemu. Musela jsem mytí přerušit, protože jsem na hajzl musela zas.

Pavkol (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

tak doufám že to netrvalo dlouho tuhá stolice do záchodu krásně žbluňká ale řídká je nepříjemná to opravdu člověk ani po čtyřicítce někdy neovlivní aby to vydržel taky jsem si 30 prosince myslel že jsem se jenom uprdl a nakonec jsem musel vyměňovat spoďáry

Majkl 60 (Čt, 6. 1. 2022 - 05:01)

Wow, krásně popsané, díky Šárko, piš prosím dál.

Scatter (St, 5. 1. 2022 - 21:01)

Pokakané holky se hlaste zde [email protected] tohle je jediná a pravá adresa

Návštěvník (St, 5. 1. 2022 - 14:01)

jednu v životě jsem slyšel žbluňk žbluňk akorát když byla na záchodě moje tehdejší holka a od té doby takové představy mívám jestli bych si to troufl zažít v reálu je druhá věc tak jaký pak kecy? Maximálně tak tužby které mám a které jsem si měl nechat pro sebe to na fb i když toho zneužívaly zlatokopky to chápaly víc

Pavkol skutečný (St, 5. 1. 2022 - 10:01)

nezlob se Elulaliusi ale ačkoliv na hovno.sk hodnotím hovna obou pohlaví průběhy mě zajímají pouze u holek s klukama sme různě soutěžili na základce jako kdo vykadí nejvíc nebo největší ale holku jsem viděl pouze čůrat proto mě to zajímá pouze u holek. Je mi jasný že se mi real nikdy nepovede že mi budou muset stačit eroprofile a podobné stránky ale proto jsem si rád o tom dokud jsem z holek psaly iva a další o tom aspoň četl bohužel martina kurvová tomu učinila přítrž a všechny do té doby houževnatě přispovající holky se jí zalekly a přestaly takže tato stránka už má s kaděním společný jen to že stojí za hovno :).Samozřejmě je dobře že ses osmělil ty i když si chlap ale radši bych si to četl od ženskejch

Pavkol (St, 5. 1. 2022 - 10:01)

holky popište velkou potřebu

Eulalius Blitek (St, 5. 1. 2022 - 10:01)

Pavkole, já jsem velkou potřebu, tím asi míníš sraní, velice podrobně popsal v předchozím příspěvku. Přečti si jej.

Reklama

Přidat komentář