Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Anna (Ne, 27. 2. 2022 - 00:02)

Nechápu jak může někomu stačit třeba 3cm. Já si myslím, že nejsem moc náruživá, ale můj přítel ho ná tak 15cm průměr 4cm a je to ideeální.

Kateřina (Čt, 21. 4. 2022 - 11:04)

S tím souhlasím, můj ho má při stopoření tak 20cm a cítím ho až v krku pokud mi ho tam vráží celého. Když jede na půl nabo na koníčka jedu také na půl, tak to je ideální. Při kouření když mi ho vrazí do krku, tak se mohu pozvracet.

ivča (So, 26. 2. 2022 - 10:02)

Jaky průměr je idealni???Vyhovuje mi průměr 5+ menší ne. Každá má svůj " ideál " jiný.

Návštěvník (So, 26. 2. 2022 - 10:02)

Tak to jsem vyhovující:-).

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 23:02)

Nemám kompex ze svého přirození. Manželka mi řekla, že měla i větší. Když jsem se jí zeptal proč má tak rychle a divoce uspokojivý orgasmus, odpověděla: "Protože tě miluju". Není to to podstatné?

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 16:02)

Já bych to neřešil. Rozhodující je uspokojení ženy a je jedno čím a jak. Někdy i obyčejná pusa je víc než velikost penisu.

okresní pomrdný (Út, 22. 2. 2022 - 17:02)

Mám klobásu dlouhou 13.5 cm není to moc. Ale v jistém období jsem žil promiskuitně a měl styk z 94 ženami asi během 8let. Pak jsem se oženil a usadil a od svatby jsem nebyl nikdy se žádnou jinou. Pamatuji se že jsem měl problém u některý žen se dostat do vaginy, i když jsem ji pěkně připravil, byla vlhká a přesto jsem musel opatrně, lehce proniknout. Pak už to šlo dobře. Nikdy se žádná nestěžovala, byly orgasmy, některé ženské - hlavně ty vdané si pochvalovaly a chtěly se scházet, prostě vím že tahle moje velikost je dostačující. Udržoval jsem styk s některou celý rok a přitom jsem lítal jinam. Jo takový byl život za socíku, co sem měl dělat, čumět na telku nešlo, sedět v hospodě mě nebavilo, tak jsem prcal kde to šlo!

Raubíř (Út, 22. 2. 2022 - 18:02)

Můj přístup, život si má člověk užít, mám 15 cm a vždy byla spokojenost,nikdy a to slovo nepoužívám, nikdy jsem s tím také neměl problém, člověk si má život užívat a ne přežívat, takže dobrej přístup:)

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 18:02)

Mám podobnou zkušenost. Sice mám většího, ale ne o moc, a žádná si nestěžovala. Zvlášť oceňovaly vytrvalost. Dokud mohla, tak ho měla. A manželka? Ta mne chválila, kudy chodila.

Babča (Út, 22. 2. 2022 - 13:02)

Moc velkej není žádná výhra, ale i 15 cm postačí z nouze když není nic jiného. Pošušňání je tak těch 17-18 cm. Tak do těch dvaceti.

Rob (Út, 22. 2. 2022 - 11:02)

Raz dva tři teď... A teď se nahrňte majitelé malých lulinků a všichni nás přesvědčete, že vašich 12-15 cm ženám stačí a že ty vaše malinké tkaničky ženy zbožňují. :-) Už to začíná...

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 12:02)

Nevšiml jsi si, že otázka je směrována na ženy?

Žena (Út, 22. 2. 2022 - 13:02)

I špatnej sex je furt lepší než žádnej sex.

Rob (Út, 22. 2. 2022 - 12:02)

Všiml. Ale ti s malými lulinky zde opět ze sebe budou dělat ženy a pod ženskými jmény budou houfně psát, jak jsou ty jejich tkaničky nejžádanější.

Frenk (Po, 21. 2. 2022 - 16:02)

Mám ho asi 15cm, ale spíš většího na objem a trošku zahnutýho nahoru a na konci lesklého žaluda, manželka se ho nemůže nabažit, nejdřív jemně přetahuje kůžičku po žaludu a když je jako kámen, pěkně si ho zavede do mušličky

Mirek (Po, 21. 2. 2022 - 14:02)

Čau já jsem zrovna tem s tím malým , postavenej má 11 cm , ale taky ho mám dost tenký , jenom 2 cm průměr zatím pořád ještě bez chlupů . Prostě jak řikají něterý holky ....... dětskej pinďa, ale nestěžuju si , už jsem byl s dvěma holkama 14 a 15 a bylo všecko v pohodě , líbilo se to jak mě tak i jim. No mě bude 15 , není to třeba tím že si ho málo honím ? Co vím od jinejch kluků tak si honí dvakrát i třikrát deně , ale já jenom jednou.

Návštěvník (Po, 21. 2. 2022 - 15:02)

Na 15 let není 11 cm málo. Já si pamatuji že v 15 letech jsem ho měl dlouhého 9 cm a jiní kluci ve třídě to měli podobně.

Mirek (St, 23. 2. 2022 - 15:02)

no jenomže když jsem loni v létě viděl kluky ze třídy při koupání tak jsem zjistil že je všichni mají o dost větší , jenom já ho mám ze třídy nejmenšího. Ale holý jsme dva a některý kluci si je už holej

a123 (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

Jestli ti ještě nerostou chlupy, tak je normální, že ho máš menšího než ostatní. Ale ještě ti poroste.

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 22:02)

ale mě nevadí že ho mám malýho a tenkýho , mě by spíš vadilo kdybych ho měl moc velkýho , už jsem viděl pár nahatejch chlapů na koupáku a to byl teda mazec , pytlík pomalu až u kolen a pindoury jako hadice , a tlustý .Ne to bych teda fakt nechtěl , jsem rád že ho mám takovýho jako je , v klidu 5 cm a když stojí tak cca 10 - 11 cm. Kdyby takle zůstal tak by to bylo asi nejlepší. A chlupy stejně nechci , až mě budou růst tak si je stejně oholím.

Reklama

Přidat komentář